reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

kasica no to fajnie :tak:trzymam kciuki za badania
katiuszka śliwkowy też widziałam u znajomych wózek :tak:

a ja zaparzyłam ziółka ,rozpuszczam parafinkę i zrobię sobie relaks dla moich stópek dzisiaj ,a że mam kiepskie samopoczucie bo @ daje się we znaki to może przynajmniej takim relaksem ją przyciszę;-)

ja mam pytanie do Naszych doświadczonych koleżanek Muma,kok.o Ani@k powiedz mi nie będzie za dużo tego wszystkiego ? ja biorę tak od 1 dc- oeparol ,ziółka, od 3 dc do 7 dc mam brać clo nie wiem czy nie przesadzę z tymi specyfikami ja wiem,że katiuszka brała clo i ziółka piła ale ja biorę jeszcze oeparol ?
 
reklama
Ani@k łożeczko bez szuflady kupilam (bo bez sensu są zamontowane, przy samej podlodze, wiec palce nóg sie obija przy podchodzeniu do łozeczka):wściekła/y: troche szkoda, bo przydatna bylaby. kupilismy takie HENSVIK Łóżko dziecięce - IKEA i czeka na złożenie;-)

a jeszcze moj ostatni typ bryki :zawstydzona/y: (troche mniej zimowy...ale w sumie to tylko 2-3 m-ce zimy mnie czekaja...)
http://www.dzieciecawyspa.pl/zdj_big/laretcz06_18.jpg i http://www.dzieciecawyspa.pl/zdj_big/laretcz06_07.jpg

zuza oeparol spokojnie możesz brac:tak: nie działa na zadne hormonki, to tylko olej z wiesiołka. Troszke wiecej śluzu bedzie no i zdrowsze włosy i paznokcie:tak::-) I pamietaj,zeby tylko do owu wiesiołka brac.
A ziółka i clo mysle,ze mozesz sprobowac polaczyc. I jesli w tym cyklu bedzie sie cos niepokojacego działo, to najwyzej jedno z nich odstawisz.
 
Ostatnia edycja:
dzięki kok.o no tak też myślałam z tym oeparolem ;-)a jak się zacznie dziać to odstawię ziółka,zresztą będę mieć monitoring to się okaże czy wszystko ok;-)

a łóżeczko identyczne chce kupić :-);-):tak: dzisiaj nawet dla M wysyłałam :sorry2:
 
cześć Dziewczynki,
wpadłam się przywitać, pokibicować trochę (która testuje najwcześniej?) i zameldować, że żyję
Młoda waży już 1550gr, wszystkie wymiary w normie, termin na 17.11
tylko ja mam jakoś spadek formy:/
Muma - jak tam owocówki? u mnie się cholery wycwaniły, jakoś mniej ich leci do kompotu
Kok.o - łóżeczko super, wózek chyba nie w moim stylu, kolorystyka znaczy się
Zuza - mocno zaciskam żeby raz dwa zadzwonili, że Cudo jakieś maleńkie na Was czeka
Ania - ło matko i córko, z takim glutem to Ty urlop bierz i eMa z łoża nie wypuszczaj:-D
 
witam się ponownie:-) tym razem już z domku. Zaległam po pracy, bo coś tchu nie mogę złapać...:baffled:
No aleście mnie koleżanki wystarszyły z tym myciem okien:szok: gdybym wiedziała, to bym się za nie nie brała...ale teraz to już musztarda po obiedzie...Na szczęście nie mam firanek na żabki czy coś podobnego, tutaj jest taki wynalazek na elastyczny drut naciąga się na to firankę, zapina na jednym końcu okna, naciąga na sztywno i zapina na drugim. Nie muszę wyciągać rąk do góry...uff chociaż tyle...Ale od dziś ZERO MYCIA OKIEN!!!! do przyszłej wiosny:tak:
zuzanka nic się nie przejmuj, że bierzesz wieśka. Ja też brałam, a do tego popijałam jeszcze syropek na rozrzedzenie gluta..Tak więc moja mieszanka to było: ziółka, Clo, winko, wiesiek plus syropek :-D wszystko na raz:tak: a efekt...sama wiesz;-)
kok.o łóżeczko bardzo ładne, a jednak z zabudowanymi bokami:-p model mi się podoba, ale nie w białym kolorze, ale to już kwestia gustu;-) a wózki...no dla mnie dalej za czarne...:baffled:modele super, tylko znowu nie kolorystyka...no sorrki...taki mam dziwny gust...
Aleksis czyli leki przepisane to teraz do dzieła Kochana!!!!powodzenia!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ahaa mam pytanko....powinnam już odczuwać Julkowe ruchy???:confused: wczoraj i przedwczoraj miałam takie dziwne "bulgotki"...ale cholera wie czy to "TO" czy mi w kiszkach coś bulgotało...zaczynam się niepokoić:sorry2: chociaż czytałam, że przy pierwszym dziecku można poczuć dopiero od 20 tygodnia albo i później...to chyba mam czas:baffled:
 
Ostatnia edycja:
kok.o - ja obstawiam wózek groszkowy ale ten ciemniejszy :-) :tak:
zuza - ja łączyłam ziółka z oeparolem i z prenatalem i z winkiem , czasem piwkiem, z clo nie zdążyłam ;-)

alex - super że wszystko OK !!!:-) A spadek formy, nie żebym krakała ale może już tak zostać...;-)
Owocówki zniknęły zupełnie u mnie :-D
 
reklama
Do góry