reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

zuzanka -naprawdę spokojnie, to dopiero 13dc, nie musi być zawsze tak samo :-) Zobaczysz, że skoczy jutro lub pojutrze lub może w czwartek nawet :tak:
 
reklama
a to może spowolić????:szok: :confused: o kurczę.. spowolnić owulację???:szok: :szok:

otrząśnij się, otrząśnij się, otrząśnij się.. wdech, wyyyydech, wdeeech, wyyyydech....


no i to chyba nie możliwe że mnie dziś 'owulacyjnie' boli, co???
 
Fajnie tu na tym forum. ..
Nie nie mierze temperatury, nie pomyslalam o tym wcale. Ale to sie mierzy zaraz po przebudzeniu? ja wstaje roznie czasem nie moge spac to juz o 9 a czasem o 12 wiec to chyba nei bedzie dobre badanie...

Moj facec dzis pojechal na rechabilitacje i bedzie tam 3 tygodnie wiec ze staran male szanse bo bedzie tylko na weekendzie. No ale nic nigdy nie wiadomo.:angry:

Bylam w Ikei kupilam drobiazgi i sie ciesze.. drobiazgi zamiast faceta hahahaahh...
 
shosi no to do dzieła jak pan B przyjedzie byle odpowiednie dni były
wiesz zawsze się mówi że taka mała rozłąka pomaga:))) w zajściu życzę tego
p.s. zadam ci pytanie Polak czy Islandczyk nie żeby to miało znaczenie- z ciekawości pytam bo i tak wam wszystkiego dobrego życzę :):) i wszystkim nam zgromadzonym na wątku

zuzanko to prawda że w sprawach adopcyjnych teraz trzeba mieć dochód na 1 członka 1500 zł.????
 
Dzisiaj ze śmiechu to można się tu popłakać:-)

Jakiś pozytyw mnie dzisiaj złapał.

Na cykl, może ze trzy wypadam z obiegu ale.., mówią, ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

No i zaczynam się dołować bo mężu o 14 pracę miał kończyć, nie dał znać coby dłużej trza zostać było a zawsze tak robił, telefon wyłączony, znajomy z pracy go szukał właśnie przed chwilą był u nas.
Kór:wściekła/y: co się dzieje.

Niestety u mnie jak coś się zaczyna układać jednego, to co innego daje popalić.

ja za te pechowe życie to kiedyś trzydzieści baniek powinnam wygrać:angry:

a jak wygram to co najwyżej bańki ale z mlekiem:laugh2:

PECH...!
 
Moj Pan B to Islandczyk. :tak:
Zmeczona jestem dzis bo mam problem ze spaniem w nocy a musialam rano wstac i dzialac. :szok:Zawsze mysle a moze zmeczona z innego powodu heheh... :baffled:Czy ma ktoras na tym forum problem ze stawami?
 
reklama
Moj Pan B to Islandczyk. :tak:
Zmeczona jestem dzis bo mam problem ze spaniem w nocy a musialam rano wstac i dzialac. :szok:Zawsze mysle a moze zmeczona z innego powodu heheh... :baffled:Czy ma ktoras na tym forum problem ze stawami?
mnie czasem bolą ale ja mam stwierdzone że od bolącego okresu :szok::szok::szok::szok::szok:
:-pa czasem od butów na obcasie
 
Do góry