reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej Dziewczynki :-)

Jestem z Wami cały czas podczytuję ale w weekend tyle się działo ..;-) A jak już opadły emocje po meczach piątkowych i odespaliśmy gości w niedzielę to został rodzinny wieczór ;-):-) W piątek się objedliśmy, opiliśmy piwkiem (6% i 0% do wyboru:-D, było wesoło, wszyscy prawie w barwach narodowych i w super humorach:tak:

Ogólnie czuję się fizycznie dobrze a psychicznie zaczynam dzisiaj mieć 'niewyjaśnione' objawy stresu, nerwów ale ja wiem, że tak czasem w ciąży jest, słońca nie ma, sama w domu zostałam i już wystarczy, że się człowiekowi robi gorzej. Zaraz przejdzie - jutro idę do gina to się przynajmniej coś będzie działo ;-)

Gatto - a ten glut to jest może biały i bardziej gęsty niż glut przedowulacyjny ? Wiecie, jest coś takiego jak śluz progesteronowy, występuje czasem we wczesnej ciąży - ja go miałam :tak:
Shoshi - witaj :-) Trzymam kciuki za Ciebie :-) Ja przed pierwszą ciążą brałam kilka lat pigułki, zrobiłam sobie potem 3mce przerwy i ... zaszłam w pierwszym cyklu.. Ale to dawno było, 12 lat temu...
Ani@k - bidulko... doskonale pamiętam co to znaczy poniedziałek po urlopie.. bleeeeeeee:baffled: Ale zaraz będzie wieczór i za chwilę weekend, potem masz owu a po owu to już rzut beretem do dłuższego urlopu :tak::tak:&&&&&&&&&&
katiuszka - jak wyniki ?? jak się czujecie ? Daj szybciutko znać po pracy.&&&&&&&&&
kok.o - co tam u Was ??? No bardzo jestem ciekawa co się zuzance przyśniło , znaczy jaki kolor tych śpiochów;-)
Aleksis - i tak trzymaj !! Tylko regularne ćwiczenia doprowadzą Cię do sukcesu !!:tak:
bzzz - współczuję sensacji żołądkowych.. może za dużo emocji było sportowych ? ;-)
zuzanka - może Ty wróżką jakąś jesteś co ? medium czy jak, może da się to komercyjnie wykorzystać :-D A truskawki są i owszem, cały czas drogie przynajmniej u mnie po 7-8 zł, ale i tak jutro robię knedle z truskawkami, napadło mnie wczoraj i nie ma odwrotu :-)
bionda - trzymam kciuki za dzisiejsze manewry na poligonie , mam nadzieję, że im tam dop..:angry::tak:
Miłego dnia dziewczynki :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Muma sama nie jesteś My jesteśmy :tak:więc spokojnie :tak: no coś mi na tę kok.o się śni ostatnio hehehe jak się sprawdzi to muszę pomyśleć o wykorzystaniu moich zdolności hihihihihi:rofl2::szok::-Du Ciebie kochana już pół metek o ludzie jak szybko ,kok.o już z listy skreślona teraz katiuszkę skreślam (oczywiście dziewczynki w pozytywnym znaczeniu ,że ciążowe już jesteście :tak:)alex_ to już w ogóle się nie odzywa ???:confused: nooo więc teraz czas na kolejną w tym miesiącu albo na kilka Nas hehehe


a my dzisiaj spotkanie ,już mam stresa ale też nie mogę się doczekać ,będę dzisiaj późno bo jeszcze skikam na siłkę dzisiaj bo wczoraj nie chciało mi się dupki ruszyć :-p:laugh2:waga mi stoi muszę ją troszkę podruszać :angry:
 
zuzanka - no Ty teraz po tej drożności jesteś w czołówce peletonu ! :tak::tak:
A spotkanko nie zaszkodzi ;-)Ale przecież nie stresujesz się tym , i tak tam najlepiej wypadacie :happy:
alex zdaje się odcięta jest od netu, ma tylko w telefonie.
A co do wagi, no to tak jest, ja się 100 razy odchudzałam, zawsze się po tych paru kg zatrzymuje wrednie ;-) A jeśli chodzisz na siłownię to po prostu tłuszczyk się zmienia w mięśnie i już nie schudniesz :-p
 
dzięki Muma no to chyba muszę przestać chodzić na tę siłownię hehehehe;-) no już teraz to będzie tak wolno spadać a zostało mi 2,5 kg do sukcesu mojego pierwszego :tak: bo nie chcę więcej bo będę za chuda i M mnie nie będzie chciał :laugh2:

z moich testów owu na razie wychodzi brak owulacji więc sama nie wiem jak to będzie w tym miesiącu dzisiaj 13 dc więc jeszcze poczekamy :tak:
 
13dc to jeszcze chwila :-) Ja przeważnie miałam owu 13-14 dc ale zdarzyło się też 16 i 17 dc, także spoko, ale pracujcie może już ;-):tak:
 
Zuzanka pracujcie, bo te kijanki to kilka dni skurczybyki moga pozyc, wiec zwiekszacie szanse:happy:

Muma, trudno mi opisac tego gluta, raczej jest bialy, nieprzezroczysty i nie jest go duzo, ale zostawia slad na gatkach. W ogole jakos sie mokro czuje. Jutro ide zrobic progesteron, zobaczymy czy wyjdzie dobrze, bo w ostatnich cyklach mialam bardzo krotka fl.
 
mnie dziś zaczyna jajcor boleć:baffled:
Muma to kiedy mówisz zaczynać??? ja teraz nie przewidzę kiedy będzie owu.. a kiedy mucosolvan??? a wiesiołek?? to też na gluta czy na co????:baffled:
ja.. ale się normalnie zestresowałam..:baffled:
a siekiera ma byc cały czaas pod łóżkiem w sensie od początku cyklu??? czy tylko podczas staranek..???:confused:


yyyyyyyyyyyyyyy
 
Gatto - serio miałam takie 'białe mokro' w szcz:tak::tak:cyklu. &&&&&&&&& za Ciebie :-):-)
:-D Ani@k -zacznę od najważniejszego - siekiera pod łóżkiem CAŁY CZAS !!! :tak: My ją mamy do tej pory i wyjmiemy dopiero jak się Synuś pojawi :tak:
Wiesiołek jadłam od początku cyklu do owu ale średnio na mnie działał, mucosolvan zaczynałam pić tak po @ do owu i sama wiesz jak było :tak: Wszystkim gorąco polecam ten pyszny syropek.
A ja bym już na Twoim miejscu powoli się rozgrzewała, weź też pod uwagę grafik Euro, żeby było co 2 dni a nie kolidowało z najciekawszymi rozgrywkami, M po meczu może być zestresowany, armia przegrzana a tego nie chcemy, prawda ?? ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
te dłużej żyjące to dziewczynki :tak: zrobię test 15 dc zobaczymy czy wyjdzie ,a jak nie to trudno będzie w tym miesiącu bezowu,zresztą jakaś moja tempka dziwna też w tym miesiącu?!i chyba ja muszę syropek zacząć pic albo acc max musujący bo piłam już kiedyś na gluta p.dr przepisała :tak:
Ani@k to dobry znak bo jajo już pewnie rośnie :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry