reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

katiuszka .....przecież to wiadomo ,że jest dobrze......:tak:przecież wiesz!:tak:
kok.o nie będę opowiadać co mi się śni :-p bo wiem co się urodzi :-p:-D:-pwięc już zakupię body dla odpowiedniej płci :tak: i wysyłam podaj na pw adres :tak::-D:tak:a ja się nie spełni to odeślesz dla naszej staraczki, która będzie miała odpowiednią płeć!



:*****************
 
reklama
dziekuje za wsparce. Jestescie naprawde super!

Co do cyklow to mam od samego poczatku reguralne jak w zegarku i to szwajcarskim wiem ze po 28 dniach dostane i to nawet wiem ze poleci cos o 16!! To jest dopiero reguralnosc!

Jestem z Isladnii z wyspy daleko na oceanie Atlantyckim. Mojego ukochanego faceta poznalam dosc niedawno bo pod koniec listopada 2011 ale to jest ten! Wiem to napewno!
Mieszkamy razem od marca. Moj Pan B, bo tak go bede nazywac jest chory na borelioze. Jest sparalizoawany. Owszem rusza troche rekoma ale ogolnie lezy w lozku. Jutro jedzie do sanatorim wiec mamy nadzieje ze bedzie lepiej
Poznalismy sie na basenie rechabilitacyjnym, Ja tam zaczelam chodzic bo 5 lat temu mialam wypadek.. Milosc od pierwszego wejzenia...... Zwlaszcza ze bylam z kims innym.. Odeszlam od tamtego wlasnie dla niego.

W okolicy poczatkow marca spytalam sie co sadzi o dziecku, ze moj zegar tyka itd same wiecie o chodzi.
On mi powiedzial tylko ze to moja decyzja i on ja zaakceptuje ALE zebym pamietala w jakim on jest stanie i ze mi nie pomoze przy dziecku bo nie moze..
Ja widzialam ze on chce, widze jak male dzieciaki przychodza do nas. Nie same. Znajomych dzieci oczywiscie.
Wiem ze bedzie dobrym ojcem, bo jest inteligentny i posiada wiedze zeby komus przekazac.
Moimi oczami widze to tak ze jak urodze to bede zapierniczac niestey kolo dzidzi i niego ale... na doslowinie pare miesiecy moze 5-6 oni zaczna ze soba "rozmawiac" i nawiaza super kontakt, maly lub mala bedzie siedziec kolo niego i go sluchac... a ze ma calkiem sporo do powiedzenia to bedzie pewnie interesujace!:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki.
Kasica fajnie, ze moglo sie przydac hehehe, moze sprobujesz, bo jest to bardzo wygodne, prowadzic taki dziennik elektroniczny:happy:
Bionda kazdy z nas ma rozna temperature, jedni beda mieli w okolicy 36, inni cale zycie w okolicy 37 st C. Ty mozliwe, ze masz wyzsza, wiec po owulce powinna wzrosnac jeszcze bardziej, conajmniej 0.2 stopnia. Zobaczymy z czasem jak to bedzie z twoim wykresem. Na razie nie martw sie!!:tak:
Zuzanka piwo nie smakowalo? ja wczoraj przy meczu Italia-Hiszpania wypilam szklaneczke...ale tez jakos specjalnie mi nie szlo...
Shoshi szacun! Na pewno nie jest ci latwo i pewnie juz nie bedzie. Powodzenia w kazdym razie!!!

Ja czekam na kurierow z Ikea. Mieli przyjechac o 8.30 a tu ani widu, ani slychu!
 
dzień dobry babeczki :)

Ja jak zwykle melduję się po śniadanku i zbieram do pracy. Musiałam oczywiście zajrzeć która już dzisiaj wstała i co w wykresach słychać :-D A ja w sobotę się przytrułam żarełkiem .... trzyma mnie do dzisiaj , co prawda "nie wylatuje" ale żołądek boli jak cholerka ....:baffled:Mam nadzieje że później troszkę przejdzie. Dobra , jeszcze tylko pranie wieszam i spadam .bee dopiero wieczorkiem .
Shoshi - no to staramy się , staramy :) Do roboty .... a mierzysz temperaturę ( bo tutaj mamy teraz na to mały szał !!!) czy po prostu liczysz na dobry strzał :)
Gatto - na twojem wykresie kolorowo ... - &&&&&&&&&& mocno zaciskam :)
zuzanka- a ty gdzie się podziewasz ?! pewno w pracy .... Przyznaj sie czy ty juz dżem truskawkowy masz zrobiony ?!
katiuszka, muma, kok.o - te to pewno jeszcze śpią - ale wam jeszcze wolno dłużej żółteczko powciągać ;-)
Ani@k - a ty gdzie się podziewasz. Tylko mi nie mów że cię papiery przywaliły w pracy .....tak to jest jak człowiek na urlopy jeździ
bionda - jak tam sytuacja ? Wiesz , pamiętaj - tylko telefon !!!! :angry:
kasica - czyżbyś miała gdzieś w sieci sówj wykres ? ooooooo .... czy coś źle zrozumiała ?!
alex- wracaj !!!!
caterina, aleksis ?
kasia. natka - zajęta misią ... -też usprawiedliwiona ....:tak:

jeszcze o jednym sobie przypomniałam - katiuszka jak wyniki ??!! na pewno książkowe :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& -cały czas mocno :)

miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Dzien Dobry:-) Zaraz sie szykuje do pracy.
Temperatury nie mierze, ale to naprawde jest ciekawe. Jutro zadzwonie do lekarza zapytac o wyniki i dalszy plan dzialania. Dzis mam 17dc, wiec moze juz tam sie u mnie cos dzieje. Oby. W ostatnim cyklu to jakis tydzien po owulacji mialam pobolewania w macicy i napiete piersi, ale jedynie przez 2 dni. Potem juz cisza no i @przylazla.Oby ten cykl byl calkowicie inny.
Milego dnia. Podczytam Was juz z pracy. Buzka
 
heeej

jestem, jestem..
czemuż ja nie wzięłam 2 miesięcy urlopu???:-:)zawstydzona/y::baffled:
:confused:


napisze tylko tyle, że chcę do domu.. :zawstydzona/y:

a wam życzę miłego dnia.. wieczorkiem wpadnę..

paaa
 
cześć dziewczyny

Shoshi wielki szacunek i kciuki za staranka &&&&&&&&&& jak masz cykle regularne to daj chwilę organizmowi a zaraz będą II
bzzz jeszcze nie robiłam i nie wiem czy robić w tym roku bo zostały mi z tamtego ale może z 10 słoiczków zrobię ,jak są jeszcze truskawki? bo ja nawet w tym roku nie jadłam i na czasie nie jestem:-:)no: no i po tygodniu laby wróciłam do pracy ...eeehh ale mi ciężko jakoś się dzisiaj ogarnąć aa no i wczoraj drinkowałam i łepetyna mnie boli ,może po kawie mi przejdzie ....
Ani@k a no widzisz to jest Nas dwie .......nie chce mi się dzisiaj pracować:no:
Gatto gluty są to działasz rozumiem :tak:;-):-)

a u mnie coś brak jak na razie ,zrobię później test owu może coś wskaże .......


Aleksis daj znać co Ci lekarz ustalił ,bo aż jestem ciekawa :tak:
 
reklama
hmmm no faktycznie w 15 dc test owu Ci wyszedł :tak: ,ale ja w którymś cyklu też tak miałam,że mi sie cykl kończył a gluty się pojawiły ...nie wiem czym to spowodowane?
 
Do góry