reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam:happy2:

Ani@k nie watpie w to, ze dziewczyny na watku sa superowe, na pewno tak jest:tak: i twoje zachwalanie rowniez dziala, tylko moze ja po prostu sie mniej udzielam z racji, ze jestem nowa. Postaram sie nadrobic, choc ostatnio jakos czasu brak.

Katiuszka bede pytac:-D trzymam kciuki za wszystkie badania i wyniki. Jestem pewna, ze bedzie ok.

Bionda benvenuta in Italia. Niestety to co sie teraz dzieje, to jest jakis szok. Wszyscy oglaszaja upadlosc, a jak juz oglosza to mozesz powiedziec ciao, ciao twoim pieniazkom. Co za swiat!! Lepiej mysl cos szybko, choc wiesz z pustego to i Salomon nie naleje....

Zuzanka teraz po przegladzie zaraz jakas kijanka dotrze w odpowiednie miejsce!

Pozdrawiam wszystie i zycze milego weekendu:happy2:
 
reklama
witajcie laseczki:)my juz grilla odpalamy i ognisko też:)zaraz siostra ze szwagrem i córka przyjada i imprezujemy:)mama o 17 z pracy bedzie!!Bedzie kiełbaska z grilla lub ogniska-jak kto woli:-)piersi z kurczaka z grilla,sałatka z tortellini,sałatka ze słonecznikiem:-)siostra tez coś ma przywieść dobrego:-)No i oczywiście napoje wyskokowe;-);-)oby nie padało...cos tak słonca nie ma,ale nie jest zle hi hi!!miłej soboty kochane dziewczyny!!
 
czesc babolce:-)
Ani@k oj Ty szczesciaro wymiętoszona i dopieszczona!:-) a tyciem sie nieeeeee martw!! no co Ty!! po to tam pojechałaś,zeby sobie dogadzac,nie? no. Jak dobrze karmili to żal nie korzystac! ;-)
A stół szwedzki...hmmm..myślałam,ze z niego sie je;-). No chyba, ze robiłaś za półmisek,na którym poukładane były różne smakołyki, a panowie z sanatorium czestowali sie wędlinką leząca na Twoim brzuchu, poprawiwszy wcześniej szczęki :-D A masażyscie trza było zaproponować wyjazd na karaiby, zapewniłabys mu wikt i opierunek za 1 masażyk dziennie:-)

bionda
no to ci Twoi szefowie to takie lepsze cwaniaczki są. Skoro planują dalej działać, to znaczy, ze kase mają na rozruch nastepnej firmy. Waszym kosztem zresztą. Ty nie odpuszczaj! Jesli nie wypłacą Ci kasy, Twojej, zarobionej i należnej Ci jak..no jak psu zupa, to rób tą wojnę i sie nie zastanawiaj, bo czasu mało.
A jak pozniej bedziesz dla nich pracowac, to jest duze prawdopodobienstwo, ze w razie gorszej sytuacji na rynku historia moze sie powtórzyc...
Wiec pokaz im,ze nie podkulasz ogona i nie zadowolisz sie ochłapem 20% tylko walczysz o swoje.
Zreszta wojne toczyc bedziesz z tą starą firma , a nie z nową .
Ale Aleksis dobrze radzi, porada dobrego prawnika byłaby tu bezcenna...
W Polsce niestety to zjawisko jest powszechne, teraz w firmach budowlanych jest to nagłośnione, bo cwane duze firmy budujące obiekty na Euro nie zapłaciły podwykonawcom i ogłaszają upadłosć. No i ludzie są w czarnej doopie.:wściekła/y:

bzzz to Ty zółta śliweczka jesteś teraz dobrze,ze juz lepiej sie czujesz.:-D

pozdrowionka dla wszystkich, udanych imprez!!
:-D
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
dziękuję za wsparcie kochane jesteście :*****

Ani@k już nowy cykl zaczęłaś ,kurde ale szybko jakoś ?! no ale tak jak wiesz nowy cykl nowa szansa ....ja miewam doły coraz częściej teraz ,ale staram się nie dawać bo sama nie wiem co dobre czy wyluzować i dać spokój czy walczyć ,ale jak czytam i mam przykłady dziewczyn Naszych to chyba walczyć !!!!!:tak::-)a co do piwka to ja też lubię i przy mojej diecie nie wskazane ale waga mi bezczelnie lata raz w dół raz w górę i boję się wypić czegoś mocniejszego!!!!!!!! ale przy meczu zdało by się bo wczoraj poległam po drugiej połowie meczu Rosji i Czech a nawet kropli alk% nie miałam :confused::baffled::-(
bionda kurde człowiekowi scyzoryk się otwiera jak słyszy takie historie ....normalnie ja bym chyba utłukła ....ehhhh:no::angry::no:
bzzz to dobrze kochana ,że się siniaki już goją a najważniejsze,że Ty psychicznie wracasz do zdrowia :tak:
katiuszka no i dobrze,że nosi zakupy bo już tak zostanie i nie waż się dźwigać!!!!<nono> teraz masz leżeć i odpoczywać i dbać o siebie tyczy się to oczywiście też kok.o :tak::*****

no dziewczyny a może jakieś fluidki ??????? bo ja zamierzam w tym miesiącu dać czadu i zaciążyć .....koniec kropka to moje postanowienie!!!!!!!:-):happy2::tak::-D
kasica miłej zabawy życzę :tak:
Gatto jak się wkręcisz w rozmowę to już później leci i rozmowy i tematy same się nasuwają do głowy i wrze na forum;-)


a ja dzisiaj nie byłam na siłce ,ale w domu porządki porobiłam za to jeszcze tylko pościel mi zostanie zmienić w sypialni i gotowe :tak:


no to lecę .....aaa no i u mnie jakaś tempka w tym miesiącu spokojna ?!albo dziwna sama nie wiem co myśleć??:confused:
 
Gatto oj chyba po browarku ;-)bo dzisiaj zamierzam wypić piwko :tak:

wróciłam właśnie z siłowni byłam rozruszać zakwasy po czwartku ,jestem naładowana energią i teraz muszę tę pościel zmienić w sypialni bo mam ładnie wysprzątane to i świeża pościel by się przydała :-p:-D a cykle dziewczyn to mam wrażenie,że chwila i już po a mój się ciągnie w nieskończoność bez rezultatów w dodatku :cool2::confused:

aaa i zakupiłam testy owulacyjne sprawdzę czy zgrywa się wszystko :happy2::szok::happy2:
 
zuzanko co do testów owulacyjnych,ja kupiłam takie z allegro,w grudniu zaczełam testowac,w paczece było chyba 25 sztuk +testy ciązowe chyba 4 były w paczece.Ija robiłąm od grudnia do kwietnia...przez pierwsze 2 mc pokazywały mi ze niby jest owulacja tzn.dziwne było to bo ta druga kreska ta niby owulacyjna to była taka blada ze szok!!!testy robiłam od 9 dc.codziennie do 17 dc.i za kazdym razem ta kreska była ledwo co widoczna...albo wcale jej nie było:(nie wiem czy to brak owulacji,ale sluz miałam itd,bo jajniki tez bolały itd a testy pokzaywały ledwo co widoczną kreske,albo i jej brak...wiec ja nie wiem sama o co chodzi...!!!!!!!!!!testy robiłam od grudnia do kwietnia....teraz juz nie robię...teraz drugi mc.mierze temperature,mimi,że nie mam wykresu do wglądu(BO MOJE KOCHANE NIE WIEM JAK TO ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!:no:)to temp.mierze drugi mc..................
 
kasica czy wykresik robisz na enpr.pl ?? jesli tak to postaram sie strescic w punktach:
1) wchodzisz i logujesz sie na enpr.pl
2) klikasz w prawym gornym rogu Moje cykle
3) pojawi ci sie tabelka a nad nia napisy: link do cyklu i miniaturka na forum
4) kopiujesz link miniaturki na forum
5) na forum BB wchodzisz w ustawienia w prawym gornym rogu
6) w waskiej kolumnie po lewej stronie znajdz edytuj sygnature
7) w edytuj sygnature (druga tabelka) wklej skopiowany link z enpr tak jakbys wpisywala post
8) kliknij Zapisz sygnature
9) powinno sie wszystko znaczy wykres pokazac w nastepnym poscie jaki wpiszesz na forum
POWODZENIA!!
 
Gatto kochana,nie mam nigdzie mojego wykresu z temp.:zawstydzona/y:po prostu spisuje go sobie w zeszycie,bo naprawde nie wiem co i jak,zeby do dadac,tzn,zeby był widoczny na forum:(Ale Ty PIEKNIE opisałas mi krok,po kroku:-)wiec mam nadzieje,ze uda mi sie to zrobic?!DZIĘKUJĘ CI BARDZO:-)
 
reklama
Do góry