reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Czesc dziewczynki

Gratulacje dla Wiktorii To bardzo budujące,że kolejnej się udało!!! Buziaki :-*
Lapisku gdzie się ukrywasz?? chyba jeszcze nie poleciałas, co?? widziałam, że byłaś aktywna, ale sie nie odzywasz... napisz, czy spakowana juz jesteś, czy cuś. ::) :)

anusieńko trzymam kcuki za Twoje staranka w tym cyklu!!
tak, dziś zrobiłam 2 raz progesteron - 13,01 ng/ml (to 8 dzień od skoku temp.), w czwartek miałam 9,89 ng/mol
Bety dzis nie robilam, bo stwierdzilam, ze za wczesnie, może zrobię w czawrtek (wtedy mam robić 3 raz progesteron, to byłby 11 dzień po owu.. też nie wiem, czy nie za wcześnie... ::)
co do objawów, to nadal piersi po bokach pobolewają, ból, szczypanie pod pachami i lekkie kłucie w podbrzuszu... tak jak wtedy, gdy sie udało..

30-tki, co u was?? piszcie!!
 
Czesc dziewczynki

Gratulacje dla Wiktorii To bardzo budujące,że kolejnej się udało!!! Buziaki :-*
Lapisku gdzie się ukrywasz?? chyba jeszcze nie poleciałas, co?? widziałam, że byłaś aktywna, ale sie nie odzywasz... napisz, czy spakowana juz jesteś, czy cuś. ::) :)

anusieńko trzymam kcuki za Twoje staranka w tym cyklu!!
tak, dziś zrobiłam 2 raz progesteron - 13,01 ng/ml (to 8 dzień od skoku temp.), w czwartek miałam 9,89 ng/mol
Bety dzis nie robilam, bo stwierdzilam, ze za wczesnie, może zrobię w czawrtek (wtedy mam robić 3 raz progesteron, to byłby 11 dzień po owu.. też nie wiem, czy nie za wcześnie... ::)
co do objawów, to nadal piersi po bokach pobolewają, ból, szczypanie pod pachami i lekkie kłucie w podbrzuszu... tak jak wtedy, gdy sie udało..

30-tki, co u was?? piszcie!!
 
hej Kajduś to piękny progesteronik- oczywiscie wiem ,ze on o niczym nie swiadczy- po prostu tak ma byc w II fazie ale te pozostałe objawy............. :laugh: :laugh: :laugh:
może wreszcie ten wątek ruszy!!!!!!!!!!

Wiktoria, ..kajda.........moniolek,...alek....lapisek .......kindzia........i pozstale niewymienione.

kolejnośc wymiany przypadkowa ;D :laugh: ;D :laugh: ;D
 
hej Kajduś to piękny progesteronik- oczywiscie wiem ,ze on o niczym nie swiadczy- po prostu tak ma byc w II fazie ale te pozostałe objawy............. :laugh: :laugh: :laugh:
może wreszcie ten wątek ruszy!!!!!!!!!!

Wiktoria, ..kajda.........moniolek,...alek....lapisek .......kindzia........i pozstale niewymienione.

kolejnośc wymiany przypadkowa ;D :laugh: ;D :laugh: ;D
 
anusienko zapomnialas jeszcze siebie dodać!! a tak na pewno się stanie!~!
no i ja tez mam nadzieję, że wąteczek się ruszy!! :-*
 
anusienko zapomnialas jeszcze siebie dodać!! a tak na pewno się stanie!~!
no i ja tez mam nadzieję, że wąteczek się ruszy!! :-*
 
reklama
anusieńka pisze:
dziewczynki nasza koleżanka ( 30-stka) ;) -Wiktoria zamieściła swój teścik w galerii....

swoją droga taki luksusowy ten teścik - ciekawe jakiej firmy??? :laugh:

GRATULACJE OGROMNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziewczynki - dziekuje serdecznie za gratulacje. Wam tez sie uda-- tylko wprowadzcie odrobine relaksu do Waszego zycia-- wiem , ze latwo sie pisze , mnie tez bylo ciezko czasami sie zrelaksowac , szczegolnie w tym kraju , gdzie wszystko sie dzieje w zwariowanym tempie. A to pomaga, przynajmniej nam bardzo pomoglo! Wiec basen , spacerki , duzo snu i zdrowego jedzenia.
Anusienka ten tescik to taki najtanszy jaki byl w sklepie WALGREENS( TOLA na pewno wie o jakim przecietnym sklepie pisze, wszyscy w Chicago go znaja )
;) ;) Troche to zdjecie jest malutkie(za bardzo zmiejszylam), ale widac to co najwazniejsze. A swoja droga to testow jest tyle do wybrania , ze sie pogubilam w ich wybiorze , najbardziej rozsmiejszyl mnie "digitalny test ciazowy" (dwukrotnie drozszy od tego co ja uzylam). :) :) :)
A co do naszych staran to odbyly sie dokladnie tak samo jak w kazdym miesiacu i nie bylo zadnych wspomagaczy hormonalnych , czy ziolek itp.
Ja zawsze mialam cykl regularny, wiec tez nigdy nie bawilam sie w mierzenie temperaturek , testy owulacyjne itp.Nigdy nie sprawdzillam poziomu hormonow itp. Moja pani doktor zawsze twierdzila, ze z mna wszystko jest OK , tylko ten styl zycia w USA nie sprzyjal zaciazeniu i to trzeba bylo zmienic. :) :)
 
Do góry