reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Lapisku odpocznij, opal się na złoto-brązowo, zobacz duuużo, przyjedż wesoła, radosna, pełna nowej nadziei i z fasolka w brzusiu!!!!!!!!!
 
Lapisku odpocznij, opal się na złoto-brązowo, zobacz duuużo, przyjedż wesoła, radosna, pełna nowej nadziei i z fasolka w brzusiu!!!!!!!!!
 
Wiktoria Ogromniaste Gratulacje :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Lapis_Lazuli Przemiłego pobytu :-* :-* :-* :-* Masz wrócić wypoczęta, szcześliwa, uśmiechnięta, brązowiutka, pełna energii i przede wszystkim w powiększonym składzie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Wiktoria Ogromniaste Gratulacje :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Lapis_Lazuli Przemiłego pobytu :-* :-* :-* :-* Masz wrócić wypoczęta, szcześliwa, uśmiechnięta, brązowiutka, pełna energii i przede wszystkim w powiększonym składzie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
moniolek witaj po krótkiej przerwie :) cieszę się, że odpoczęłaś.. zaawsze to człowiekowi dobrze robi... ja też czuję,że musze odpocząc, bo coś zmeczona barrzdzo jestem :p

lapisku a co to za nastroje?? Ej, no nie smutac mi tu się!!! Bedzie dobrze.. kobieto, ile ja bym dała, żeby sobie teraz polecieć w ciepłe kraje, zrelaksować się, pobyczyć.... 8) ech... miodzio ;) więc pakuj się i z dobrym humorkiem zalatuj do tej Tunezyji. I staraj się nie myśleć o dzidziolku!!! Odpręż się, korzystaj z każdej chwili!!! Buziaczki :-* :-* spokojnego lotu i cudownych przeżyć!!

a pozostałe dziewuszki, co u was??
 
moniolek witaj po krótkiej przerwie :) cieszę się, że odpoczęłaś.. zaawsze to człowiekowi dobrze robi... ja też czuję,że musze odpocząc, bo coś zmeczona barrzdzo jestem :p

lapisku a co to za nastroje?? Ej, no nie smutac mi tu się!!! Bedzie dobrze.. kobieto, ile ja bym dała, żeby sobie teraz polecieć w ciepłe kraje, zrelaksować się, pobyczyć.... 8) ech... miodzio ;) więc pakuj się i z dobrym humorkiem zalatuj do tej Tunezyji. I staraj się nie myśleć o dzidziolku!!! Odpręż się, korzystaj z każdej chwili!!! Buziaczki :-* :-* spokojnego lotu i cudownych przeżyć!!

a pozostałe dziewuszki, co u was??
 
reklama
moniolek pisze:
Kajduś witaj - napisz co postanowiłaś z nową pracą?

moniolek, wlasnie w watku głownym o tym napisalam ;D otoz wczoraj zadzwonilam i powiedzialam , ze sie decyduje, mam zacząc od 1 lipca, ale w mojej obecnej pracy jeszcze nic nie mowilam.. zobacze jak sie sytuacja wyklaruje, no bo jesli bylabym w ciązy, to balabym sie troche zmieniac pracę... a jesli nie jestem, to bardziej jednak jestem za zmianą roboty .... i wtedy na troszke zaniechalabym starań o dzidzie... ale czy dobrze robie, nie wiem. na razie zobaczymy, czy przyjdzie @ czy nie ::)
 
Do góry