reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

anusieńka pisze:
dziewczynki nasza koleżanka ( 30-stka) ;) -Wiktoria zamieściła swój teścik w galerii....

swoją droga taki luksusowy ten teścik - ciekawe jakiej firmy??? :laugh:

GRATULACJE OGROMNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziewczynki - dziekuje serdecznie za gratulacje. Wam tez sie uda-- tylko wprowadzcie odrobine relaksu do Waszego zycia-- wiem , ze latwo sie pisze , mnie tez bylo ciezko czasami sie zrelaksowac , szczegolnie w tym kraju , gdzie wszystko sie dzieje w zwariowanym tempie. A to pomaga, przynajmniej nam bardzo pomoglo! Wiec basen , spacerki , duzo snu i zdrowego jedzenia.
Anusienka ten tescik to taki najtanszy jaki byl w sklepie WALGREENS( TOLA na pewno wie o jakim przecietnym sklepie pisze, wszyscy w Chicago go znaja )
;) ;) Troche to zdjecie jest malutkie(za bardzo zmiejszylam), ale widac to co najwazniejsze. A swoja droga to testow jest tyle do wybrania , ze sie pogubilam w ich wybiorze , najbardziej rozsmiejszyl mnie "digitalny test ciazowy" (dwukrotnie drozszy od tego co ja uzylam). :) :) :)
A co do naszych staran to odbyly sie dokladnie tak samo jak w kazdym miesiacu i nie bylo zadnych wspomagaczy hormonalnych , czy ziolek itp.
Ja zawsze mialam cykl regularny, wiec tez nigdy nie bawilam sie w mierzenie temperaturek , testy owulacyjne itp.Nigdy nie sprawdzillam poziomu hormonow itp. Moja pani doktor zawsze twierdzila, ze z mna wszystko jest OK , tylko ten styl zycia w USA nie sprzyjal zaciazeniu i to trzeba bylo zmienic. :) :)
 
reklama
Cześć kochane kobiety, ale się za Wami stęskniłam  :)

Wiktoria ogromne gratulacje - no nareszcie przetarłaś nam szlak do ciężarówek  :)

Anuś przykro mi... ja w końcu dotarłam z moją @ - opóźniła mi się o cały tydzień no, ale mam nadzieję że w środku wszystko w porządku  :)

Lapisku Ty coś chyba z humorkiem siadłaś  :( trzymaj się dzielnie i uważaj na Tunezyjczyków  ;)

Alek niezły maraton miałaś w weekend

Elżbietko dzieki za fluidy

Majeczko, Tola, Lili  :-* :-* :-*

Szkolonko sympatyczne tylko podróż powrotna nieciekawa - przesiedziałam na Okęciu 2,5 godziny - samolot do Krakowa był opóźniony Papa nie mógł się z nami pożegnać  :) a później jeszcze samochodem do Zabrza i w domku byłam 0:45.  Miłego dzionka dziewczyny :)
 
Cześć kochane kobiety, ale się za Wami stęskniłam  :)

Wiktoria ogromne gratulacje - no nareszcie przetarłaś nam szlak do ciężarówek  :)

Anuś przykro mi... ja w końcu dotarłam z moją @ - opóźniła mi się o cały tydzień no, ale mam nadzieję że w środku wszystko w porządku  :)

Lapisku Ty coś chyba z humorkiem siadłaś  :( trzymaj się dzielnie i uważaj na Tunezyjczyków  ;)

Alek niezły maraton miałaś w weekend

Elżbietko dzieki za fluidy

Majeczko, Tola, Lili  :-* :-* :-*

Szkolonko sympatyczne tylko podróż powrotna nieciekawa - przesiedziałam na Okęciu 2,5 godziny - samolot do Krakowa był opóźniony Papa nie mógł się z nami pożegnać  :) a później jeszcze samochodem do Zabrza i w domku byłam 0:45.  Miłego dzionka dziewczyny :)
 
reklama
Do góry