reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Lena, super ,że się odezwałaś.Będzie mi raźniej :tak:
Czy Wy już się staracie na nowo?Przykro mi z powodu straty maluszka :-(, ja poroniłam w grudniu 2006 i od tej pory taj jakoś wyszło,że się dopiero teraz mobilizujemy ...
 
Helołł

Natasza dziękuję za ciepłe słowa,
na razie oswajam się z myślą że mam już zielone światełko... i że możemy
trochę strach mnie oblatuje że może się to wszystko powtórzyć...
ale czas starań już blisko !

Ehh, człowiek nie wie co go w zyciu czeka,
Ciebie też przytulam i Twojego Aniołka
i życzę Ci owocnego 1 cyklu boboseksów !!

A co tam u naszych brzuchatek wszystkich ?? Krzynka,Esch, Kpi....

i u naszych staraczek ???

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Mam na imię Agnieszka. 30-tka stuknęła mi w październiku. Tak mi się życie poukładało, ze dopiero teraz staram się o dziecko. W wieku 26 lat wyszłam za mąż a rok później byłam już rozwódką.
Przez kilka lat brałam pigułki, odstawiłam dwa miesiące temu i w tym cyklu wyszła mi słaba kreska na teście:) Jeszcze nie dowierzam, dzisiaj robiłam betę, jutro będę miała wyniki, a to dopiero 29 dc. a owu była 18 dc.
 
No Inezko - to trzymamy kciuki za śliczną betkę! Oczywiście pochwal się nam.
Lenko kochana - jestem, jestem ale jakoś mi ostatnio weny brak na pisanie. U mnie wszytsko w porządku. Następone usg bede miala dopiero za ok 4tyg a już tak dłuuugo nie widzialam mojego szkrabika :-(
Nie myśl o starankach (chociaż to pewnie nie takie proste) tylko korzystaj z wiosennej aury a już niebawem będziemy ci gratulować!!
Nataszko, ja też witam szczególnie ciepło rocznik 77!! Trzymam kciuki za owocny boboseks, jak to pięknie Lenka nazwałą :-D Najważniejsze to pozytywne myślenie i nie rozpamiętywanie tego co było w przeszłości!! ot co!
Motylku - gratuluję synusia!! Coś dużo tych chłopaków - wszędzie słyszę, że same chłopaki!! Mam nadzieje, że u mnie będzie dziewusia, tak dla równowagi!!
 
reklama
Inez, super wieści!

Witam nowe forumowiczki :)

Krzynka no chłopaków się teraz rodzi do groma! chociaż odstałam dziwnego smsa od mojej koleżanki ze szczególnymi gratulacjami bo podobno o chłopca teraz trudno!:szok: ;-)

Jeśli chcesz warkoczyki to życzę Ci ich z całego serca. Jak będzie chłopiec to tez super!! mąż będzie mógł się wykazać w zabawach! Klocki, samochody, piłka, spacery! połowa roboty z głowy! :) No i to synalek mamusi ;)))♠
 
Do góry