reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam

Lolitko
- mam nadzieję że niebo sprzyja... więc niech się dzieje wola... trzymam &&& za niebo...

Natasza
czekam na jakiś sygnał od Ciebie !!!!


pozdrawiam brzuchatki
 
reklama
Jakoś bardzo się nie przejmuję choc wiadomo,ż elepiej byłoby gdyby udalo się od razu.Mam regularne ,jedynie ostatni cykl mi się wydłużył do 35 dni,pawdopodobnie przez wyjazdy i myślę,że ten może też przez to się nieco rozchwiać choć mam jeszcze jeden teścik w zanadrzu w razie gdyby do piątku nie przyszedł okres ;-)
 
nataszko - ja też trzymam!!! Mi testy sikane wysżły dopiero po jakimś czasie od spodziewanego okresu. Najpierw wyszła betka a po paru dniach testy!!
 
Melduje się kolejna zaciążona 30
Niechętnie się do tego przyznaję ale mnie ten stan nie zachwyca. I sama do siebie pretensje mam jak patrzę że inne dziewczyny tak bardzo chcą a im się nie udaje. Ja jestem maruda, bo razem z pojawieniem się kulka w moim brzuchu runęło mi wszystko, ale cieszę się z tymi dziewczynami które szaleją z radości i trzymam kciuki za te które szaleć chcą.
 
nataszko - ja też trzymam!!! Mi testy sikane wysżły dopiero po jakimś czasie od spodziewanego okresu. Najpierw wyszła betka a po paru dniach testy!!
Jej,nie strasz, ja juz sie nastawiłam na brak ciąży bo dziś znowu,dzień po terminie test sikany był jednokreskowy.Okresu nie ma, nerwy mam dziś jak nie wiem.Odprężam się piwkiem więc w obecnej sytuacji wolałabym już by w przyszłym cyklu mi wyszło ,lepiej sie przyłożę i zrzucę do tego czasu ze 3 kilo;-)
 
reklama
Kobietki Moje Kochane :


Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja":)

... u mnie jaja już pomalowane.... a u Was... ??
 
Do góry