reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Maggy77 życzę powodzenia a z tego co napisałaś waga idealna!!! :)
Tak jak napisała krzynka idzie wiosna czas wyjąć adidasy z szafy! :)
Polecam równiez basen i aquaaerobic! Ja chodziłam przed ciążą nie bolą stawy, kręgosłup tez nie boli wyśmienita sprawa ... o ile lubisz wodę oczywiście :)

Babki mój maluszek od kilku dniu już kopie!!! :) Wspaniałe uczucie chociaż pierwszego dnia troszkę się wystraszyłam ;)
Dzisiaj nawet udało się poczuć kopniaka mojemu M. Leżeliśmy rano w łóżeczku i jak maluszek zaczął się ruszać szybko położyłam jego rękę na brzuchu! :)))
 
reklama
ja chciałam się tylko zameldować że żyję...
wszystkie badania które zlecił lekarz porobione... i wszystkie w porządku !
powoli oswajam się z myślą że znowu zaczniemy się starać...
bardzo się boję żeby koszmar się nie powtórzył, ale pragnienie dzidziusia pod sercem jest większe...
trzymajcie &&&

jak tam ciężarówki ?? bo coś tu pustawo ??
no i nowe koleżanki ??bo był chwilowy wysyp i potem się pochowały ??

pozdrawiam wszystkie bez wyjątku !
 
Motylku - gratuluje kopniaczków, ja też już czekam niecierpliwie na pierwsze ruchy... ale jeszcze chwilkę muszę się wstrzymać. Czasem tylko mam wrażenie, że mała rybka pływa sobie tam w brzuszku...ale nie wiem czy to to czy nie :-)
Lenko kochana - trzymam kciukasy mocno, mocno!! Nic się nie stresuj i cieszcie się wiosną!!!!!!!!!!
Meggy - powodzenia w starankach!
 
Czasem tylko mam wrażenie, że mała rybka pływa sobie tam w brzuszku...!
no to musi byc piekne uczucie :) ech.... kiedy ja tak bede miec :D

MOtylku- dziekuje za rady! wode uwielbiam!
jesli chodzi o aqua aerobic.. to wlasnie sie zastanawialam, czy nie bedzie lepszy niz silownia..
a Ty mnie wlasnie utwierdzasz w tym przekonaniu :D

kpi- dbaj o siebie :)

lena77- glowa do gory! ja tez poronilam.. niestety- toksoplazmoza... dlatego tez wlasnie sie wybieram, zeby zrobic wszystkie
badania bez wyjatku. wole nie miec juz takich przykrych niespodzianek..
jestem teraz pelna energii i optymizmu i wiem, ze sie uda :) nie ma wyjscia :)
wez gleboki oddech, idz sie wyzyj na basenie- i do dziela :)

to milej niedzieli Wam zycze :) uciekam sie zdrzemnac.. :) wiem wiem.. lenistwo do potegi :)
 
Motylku - gratuluje kopniaczków, ja też już czekam niecierpliwie na pierwsze ruchy... ale jeszcze chwilkę muszę się wstrzymać. Czasem tylko mam wrażenie, że mała rybka pływa sobie tam w brzuszku...ale nie wiem czy to to czy nie :-)
Lenko kochana - trzymam kciukasy mocno, mocno!! Nic się nie stresuj i cieszcie się wiosną!!!!!!!!!!
Meggy - powodzenia w starankach!

to na pewno TO - jest takie fajne i przyjemne ;)
a kopniaczki będą - u mnie są leciutkie i jest i mało - ale ja tak mam;)

no to musi byc piekne uczucie :) ech.... kiedy ja tak bede miec :D

MOtylku- dziekuje za rady! wode uwielbiam!
jesli chodzi o aqua aerobic.. to wlasnie sie zastanawialam, czy nie bedzie lepszy niz silownia..
a Ty mnie wlasnie utwierdzasz w tym przekonaniu :D

kpi- dbaj o siebie :)

lena77- glowa do gory! ja tez poronilam.. niestety- toksoplazmoza... dlatego tez wlasnie sie wybieram, zeby zrobic wszystkie
badania bez wyjatku. wole nie miec juz takich przykrych niespodzianek..
jestem teraz pelna energii i optymizmu i wiem, ze sie uda :) nie ma wyjscia :)
wez gleboki oddech, idz sie wyzyj na basenie- i do dziela :)

to milej niedzieli Wam zycze :) uciekam sie zdrzemnac.. :) wiem wiem.. lenistwo do potegi :)

będziesz mieć, trzymamy kciuki i wierzymy ;)
 
Maggy, Lena ja też pierwszą ciąże poroniłam.
To przykre doświadczenie niestety zostaje w głowie na zawsze i w kolejnej ciąży młoda mama cały czas drży o maleństwo. Dlatego myślcie pozytywnie! w piątek temperatury powyżej 10 stopni WIOSNA IDZIE!

Krzynka to co czujesz to ruchy :) ja tez takie miałam wcześniej ale nie wiedziałam co to jest. Dopiero jak się kopniaki nasiliły to już miałam pewność, że wcześniej je czułam :)
Wczoraj miałam usg. Wszystko w porządku - jest synek :)))))
 
reklama
Kpi no właśnie nie mamy! Są dwa typy i jakoś nie możemy się z mężem zgodzić. Więc narazie mówimy siurek :) Tak nasz lekarz oznajmił nam że będzie chłopiec :) A tatuś dumny jak paw chodzi od wczoraj :)))

A u Ciebie syn czy córcia? Imię wybrane?
 
Do góry