reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Natalka bardzo ładnie :)
Nasze typy Tomasz i Kuba. Jest jeszcze trochę czasu wiec może podejmiemy jakąś decyzję :)
To bardzo trudno bo jakoś żadne imie nie jest godne mojego siuraska hihihi :))) Pewnie jak każda mama chce aby było najpiękniejsze!!! eh oszaleć można ;)
 
ja też miałabym dylemat między tymi dwoma ... ale chyba bardziej na Kubusia ...
u nas byłby Mateusz gdyby okazał się chłopczykiem ;)

tak, chcemy żeby było najpiękniejsze a to trudny wybór ;)
pochwal sie jak się zdecydujecie ;)
 
Moja koleżanka będzie miała Mateusza :) rodzi miesiąc przede mną.
Ja tez obstawiam Kubusia le mąż stawia opór :) na pewno dam znać.

A jak samopoczucie?

Ale jestem gapa ... w suwaczku masz napisane Natalko czekamy na ciebie!
 
całkowicie rozgrzeszam kobiety w ciąży ;) tak więc nie ma sprawy ;)
trzymam kciuki za Kubusia ;)

a ja czuję sie dobrze, jedyny nieprzyjemny objaw ciąży jaki mam to zgaga ... jem migdały, piję siemie lniane ... ale jednak najlepsze jest leżenie i nie uciskanie brzuszka ... a tak poza tym to nie mogę się już doczekać mojej Małej Księżniczki ;)

a jak u Ciebie z samopoczuciem i ciążowymi objawami?
 
U mnie wszelkie wymioty i objawy ustały. Zgaga na szczęście też mnie nie męczy. Wczoraj miała wieczorem skurcz i dzisiaj po południu to chyba te skurcze przepowiadajace. Co mogą się pojawić od 20 tygodnia ciąży. Czy u Ciebie coś takiego występuje? Wiem że to nie groźne ale wolała bym ich jeszcze nie mieć.
 
ja nie miałam i nie mam takich skurczy ...
ale ja w ogóle jakaś nietypowa jestem ... połowy objawów nie mam, które mają moje koleżanki czerwcówki ... i moja córcia jakby mniejsza niż inne ...

nie mam specjalnie z tego powodu kompleksów bo Pani Doktor twierdzi, ze jest wszystko ok,...
 
Witam

motylek- widze, ze Twoj lekarz ma niezle poczucie humoru :D
jesli chodzi o imie to wolalabym Kuba... Kubus... tak ladnie brzmi :) poza tym.. to przeciez kobieta ma zawsze racje :) wiec jestem pewna, ze wyjdzie na Twoje ;)
Alez Wam fajnie.. ja mam wizyte na razie u gin'a na koniec marca... i zobaczymy co dalej :)
na razie jestem przeziebiona.. niby tylko gardlo a juz drugi antybiotyk dzisiaj dostalam.. tym razem mocniejszy.. no nic.. trzeba sie leczyc :)

milego dnia! :)
 
reklama
Maggy ja też życzę dużo zdrówka i przyjęcia wszystkiego ze spokojem na klatę :)))
Mój lekarz naprawdę jest świetny ciągle się chichram na wizytach i podchodzi do wszystkiego z dużym spokojem to w końcu chop! No nie wiem czy kubusia da się przeforsowac bo mój maż marzy od Tomku od zawsze .... ale się nie poddaje do porodu jeszcze trochę czasu wiec na razie zostanie siuraskiem :)

Kpi ja tez bym się nie przejmowała bo każde usg ma jakiś zakres błędu moja przyjaciółkę wpakowali na patologie bo stwierdzili że dziecko jest małe a urodziła chłopa 3700 ile się strachu najadła ... myślę że co do wielkości dzidziusia trzeba poczekać po 30 tygodniu aż nabierze masy i takie tam :)
 
Do góry