reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Małgosiu - dziękuję...

Krzynko
a może to nie tylko hormony :-D:-D:-D może to też charakterek ??;-);-)ale jaja, mąż nie wybiegł za Tobą ??? :eek::eek:
 
reklama
Ja wlasnie czekam jak upiecze sie moja zachcianka - szarlotka :-D i mam chwilke zeby do Was luknac ;-)

Lolitka kochana zaciskam kciuki zeby jak najszybciej udalo Ci sie znowu podejsc do kolejenej proby - i mam nadzieje ze juz ostatniej!!!!

Malgorzata kiedy masz wizyte?

Krzynka looo matko.... a ja wlasnie w ciazy stalam sie bardziej spokojna i mniej impulsywna (nawet mezus to zauwazyl) :szok: ale przed ciaza takie akcje jak Twoja z opuszczeniem auta na najblizszych swiatlach zdarzaly mi sie niejednokrotnie :szok::tak:

Lena i chodze caly czas na basen - mam wykupiony karnet z nauka plywania. Kiedy masz miec wyniki?

Happy ja na poczatku tez mialam dosc niereguralne cykle i okazalo sie ze odpowiedzialan za to byla podwyzszona prl - ona rowniez utrudnia zajscie w ciaze!!! Dlatego tak wazne sa jednak badania juz na tym etapie staran!
 
Esch - ćwiczenia spoko. Taki lekki aerobik i wzmacnianie. Bardzo dobrze mi zrobiło, po takiej długiej pzrerwie. Dzisiaj czuję zakwasy troche,a le idę znowu, zeby się rozruszać.
ruch w ciąży jest super:tak: musiałam to napisac, bo przeciez jestem wielką orędowniczką ruchu! a dziś w piątek i zaawansowana grupa aerobiku:-D to, co Antylopki lubia najbardziej:laugh2:
Lenko - zaczęłam chodzić na gimnastykę dla przyszłych mam do klubu fitness dla mam :-) Niestety dzisiaj nie zdąrzyłam na zajęcia :-( Pożarłam się z moim M i na światłach opuściłam samochód i poszłam sobie w pi.... Kurde, te hormony trochę jednak dają w kość...
:eek: też to w ciąży przerabiałam. Mój gin sie pyta, czy mam humorki. Odpowiadam Mu, że pewnie i to jakie:szok:!! A on na to: a mąż psa bierze i wychodzi z domu? Ja, że nie, to ja strzelam fochy i wychodzę. A on na to: a, to nie... to temperament, nie ciąża:-D:zawstydzona/y:
 
cześć babeczki
wpadłam zobaczyc co u Suri ale widzę,że sie nie odzywa,wie ktos co u niej?
w lutym chyba termin miała??:-)
pozdrawiam wszyskie 30:-):-)
 
Dzieki dziewczyny za mile slowa! Nadal nie mam @, ale brzuch boli jak na nia :-(. Poza tym test wyszedl wtedy negatywnie...
Tak jak mowicie, bede nalegala na badania. Juz umowilam sie do lekarza... nie wyjde bez skierowania. :cool:
Na razie pobijam rekord w zbieraniu czasopism dla przyszlych rodzicow. :eek:
 
Esch - dzisiaj mam wizytę, wczoraj zero plamień, dzisiaj znowu się pojawiły... a do tej pory cykle jak w zegareczku i @ rownież zawsze 4 dni. Pewnie się rozregulowałam przez to wszystko.
 
Krzynko a może to nie tylko hormony :-D:-D:-D może to też charakterek ??;-);-)ale jaja, mąż nie wybiegł za Tobą ??? :eek::eek:


No jak miał wybiec, jak auto stało na środkowym pasie :-D, musiał jechac dalej. Przez dłuższy czas byliśmy równolegle bo był korek. Dzwonił, ale nie odbierałam telefonu, to się w końcu musiał poddać i pojechał... a ja zamiast aerobiku miałam spacer przez jakieś 3 przystanki, zanim się zdecydowałam wsiąść do autobusu... Charakter też swoje robi, ale wydaje mi się, że wybucham teraz znacznie szybciej i z błachych przyczyn... Mam tylko nadzieję, że dzidzia się nie zdenerwowała przez to:tak:
 
Hej dziewczynki,
Miło, że o mnie pytacie;-) Czasem Was podczytuje, więc to nie jest tak, że zupełnie zapomniałam. To prawda, do terminu już tylko kilka dni zostało:tak:
A co u Ciebie Ola? Jak staranka? Dawno też nie widziałam Alisy i Dagamit. Agi jak Twoja dzidzia?
Esch, u Ciebie juz 16 tydzień, ależ ten czas leci. jak się czujesz kochana?
Lolitko, trzymam również kciuki za Ciebie, żeby następnym razem się udało.
Pozdrawiam pozostałe trzydziestki:-)
 
reklama
Witaj Suri!!!!
Miło Cię widzieć.....No Ty to już na finishu....hehehehe....Trzymam kciuki za szybkie zakończenie i czekamy na wieści o Twoim skarbeczku.....
Moja mała rośnie....i coraz częściej daje znac o sobie:biggrin2: no ale ja weszłam już w 24 tydzień....Zanim sie obejrzę bedzie czerwiec i tak jak Ty zacznę odliczać dni do porodu.....
Pozdrawiam serdecznie i czekamy na wieści....Powodzenia Kochana....:biggrin2:
 
Do góry