reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej dziewczynki :)
Pozdrawiam wszystkie starające się i ciężarówki :)
Esch krzynka co i was? Jak się czujecie?
Małgosiu plamienia nie świadczą o braku ciąży wiem coś o tym bo miałam je do 14 tygodnia ciąży.
Czekaj spokojnie na wizytę u lekarza a z tego co doczytałam to wizyta już dziś. Trzymaj się kochana.
Lolita też cię przytulam.
Suri u ciebie już 39 tydzień! :o pamiętam jak był dwudziesty któryś ale czas leci!!! Kochana szybkiego porodu życzę i zdrówka dla maluszka!

U mnie już dobrze wszystkie problemy już się skończyły, wyniki badań dobre, brzuszek się pojawił wiec jesteśmy z M przeszczęśliwi. Wizyta u gina za niecałe 2 tygodnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
motylku dziękuję, ale niestety u mnie oznaczało utratę ciąży, beta już spadła poniżej 2, ale jest w porządku, wszystko się oczyściło, teraz lekarz karze troszkę odczekać z ponowną próbą.Póki co to ja wcinam omega3, wiesiołek i oczywiście folik, bo moje endometrium jest zbyt cienkie. Od następnego cylku zaczynam monitoranie endometrium.
Cieszę się motylku że u Ciebie już wszystko w porządku.
Zafasolkowane, napiszcie czy będziecie miały córcie czy synusiów, imionka wybrane????
 
Motylku jak na razie czuje sie super... oby tak dalej :)

Malgorzata na endometrium polecam kieliszek czerwonego winka od 1dc do owu! Dziala super!!!
 
Motylku - Cudownie, że u Ciebie już wszystko w porządalu - teraz to już nic, tylko się cieszyć swoim stanem i oby już bez problemów do samego końca! Dzielna z ciebie kobitka!!
Ja też czuję się super (zaczynam 15 t) i bez dolegliwości typowo ciążowych. Tylko jakies problemu skórne, ale z tym nic nie zrobię póki co, bo nic mi nie wolno stosować :-) Z resztą muszę się wybrać do dermatologa, może cos jednak wymyśli. W każdym razie nie jest to aż tak upierdliwe.
Dodatkowo odkąd mogę sobie ćwiczyć, to jestem zadowolona. Dzisiaj znowu byłam na zajęciach dla przyszłych mam - było nas tym razem sporo i było całkiem wesoło :-)

Małgorzatko - przykro mi, ze się nie udało tym razem, ale napweno przyjdzie i na Ciebie pora:tak: Winko równiez polecam, poza tym winko rozluźnia i wpływa również dobrze na stresik, który przy starankach nie jest wskazany. Oczywiście z umiarem!! :-D
Ja niestety jeszcze nie znam płci - może za jakieś 3 tyg, jak będę mieć usg, to coś już się dowiem? dam znać!

Suri - lekkiego i szybkiego porodu!!!:tak:
 
Dziękuję dziewczynki za dobrą radę. Winko czerwone uwielbiam, a odkąd uparłam się na dzidziusia zaczęłam unikać alkoholu, a tu taka niespodzianka że moge wrócić do winka z czystym sumieniem :)...
 
Małgosiu, trzymam kciuki za ciebie i proponuję prowadzić normalny tryb życia.
Ja nie piłam przez pół roku, nie uprawiałam sportu bo bałam się że jak zajdę to się coś stanie.
W końcu sama na siebie się zezłościłam i wróciłam do "świata żywych" długo nie trzeba było czekać :)

Esch, Krzynką świetnie że u was dobrze :) zazdroszczę tej gimnastyki dla mam.
Sport jest świetny na wszystko!!! i na samopoczucie i na figurę :)

Ja też jeszcze nie znam płci. Myślę, że usg połówkowe będę mieć przed Wielkanocą i może dzidziuś się ujawni :)

Dzisiaj zapisujemy się z koleżanka (ona jest w 16 tyg.) i naszymi mężami do szkoły rodzenia.
W warszawie jest za darmo ale trzeba zapisać się wcześniej. Startujemy w połowie maja :)
 
Halo, halo - no co jest trzydziestki?? Gdzie się podziewacie??
Wchodze i patrzę a nasz wątek na samym dole strony!!!!!
 
Hej!
jestem nowa na forum :) zdazylam przeczytac kilka stronek, zaraz sie biore za reszte :) widze, ze niektore w ciazy, albo juz urodzily ;) super!

ja mam zamiar zajsc w ciaze dopiero za pol roku, ale przed tym chce sie przygotowac.. niestety moj organizm i cialo wymaga kilku poprawek :) musze o siebie zadbac poprzez sport i odpowiednie zywienie.. czemu moja praca nie sprzyja, ale czego sie nie robi dla bobaska :)
 
Maggy77 - fajnie, że planujesz, ale jeśli mogę coś doradzić:
zrób najpierw podstawowe badania i jeśli wyjdą w porządku, to nie odkładaj staranek na "za pół roku", tylko odstaw zabezpieczenia i żyj normalnie. Jak sie uda od razu to super, jak będziesz musiała dłużej poczekać, to poczekasz (nie jest to regułą, ale w nasyzm wieku juz coraz gorzej się zachodzi w ciążę, może dlatego, że jak już nas natura i psychika przyciśnie, to się za bardzo spinamy...).
Nie wiem co rozumiesz, poprzez "kilka poprawek" ale myślę, ze chodzi ci o nabranie kondycji - świetnie, zacznij sie wiecej ruszać (wiosna się zbliża, co daje więcej możliwości), ale z rozsądkiem i poprostu żyj i kochaj się na luzie :-)
Odpowiednie żywienie też ważne- wprowadzaj zmiany sukcesywnie, ale nie dietuj się jakoś na zabój!
Nie wiem czy nagła drastyczna zmiana przyzwyczajeń i stylu życia dobrze zrobi przed takim szokiem dla organizmu, jakim jest ciąża.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za owocne staranka :-)
 
reklama
Krzynka77...dziekuje za odpowiedz :)jak milo, ze napisalas :) od razu mi lepiej...
jesli chodzi o poprawki to mialam na mysli cwiczenia :) ja na diety sie nie pisze... nigdy nie stosowalam i stosowac nie chce :) przy wzroscie 162 waze 55kg.. nie jest zle :) ale kondycji nie mam i nad tym musze popracowac :)

jesli chodzi o starania to na pewno zaczniemy jak ja juz bede pewna, ze wszystko ok...tzn. badania po pierwsze :)
wlasnie czytam, ze wcale tak szybko nie musze zajsc... i lepiej zaczac wczesniej... i chyba tak zrobie ;)
 
Do góry