reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej kobitki :)
Lolitka ja też trzymam kciukasy za boćka co by tym razem doleciał! :)

U mnie odpukać dobrze przez to siedzenie w domu jestem przynajmniej wyspana i wypoczęta .. chociaż dzień bez drzemki jest dniem straconym :)

Krzynka, Esch jak tam brzuszki już coś się pojawiło? Jak z wagą u was? mi nic nie przybyło mimo że nie mam za dużo ruchu ....
Ściskam i pozdrawiam :)
 
reklama
dzieki za kciukasy kochane
tylko trzymac mnie te kciuki mocno non stop przez nastepne 3 tygodnie no....i wtedy moze cos wyjdzie:-)
 
Witajcie Dziewczyny,
w piatek byłam jedną z najszczęśliwszych kobiet świata beta 27 :)...
niestety wczoraj spadła do 7 :( i plamienia
 
Wywolana do tablicy, melduje sie :tak: Niestety odkad wrocilam do pracy (gdzie mam mase zaleglosci i tone w papierach) jestem padnieta i jak wracam do domu to sie klade i przewaznie zasypiam... nie chce mi sie nic robic.... a komputer to jest genialny usypiacz dla mnie :tak::-D
hehe, trzymaj sie dzielnie:-D mnie równiez usypiał komputer w pracy (kilka razy na prawde przysnęłam:szok:), a potem w domu usypiało mnie łózko - sam widok, a nawet wiedza, że jest w pokoju obok:-D Mineło mi około 4 miesiąca, ale wcale mnie energia nie roznosiła, choć wiele koleżanek mi mówiło, że nie wiedzą skąd mam taki power przez cała ciążę:cool: Ja to jednak odbierałam inaczej

zesta wsie pofasolkowaly tylko ja w tyle....no musi teraz byc moja kolej:-D zawody juz i tak przegrane, no ale nie chce byc kompletnie zdyskwalifikowana:-D:-D
nie ma żadnej dyskwalifikacji, nie każdy może znależć sie na podium, ale szawody trzeba ukończyć:laugh2: Trzymam kciuki:tak:

Hej kobitki :)
Lolitka ja też trzymam kciukasy za boćka co by tym razem doleciał! :)

U mnie odpukać dobrze przez to siedzenie w domu jestem przynajmniej wyspana i wypoczęta .. chociaż dzień bez drzemki jest dniem straconym :)

Krzynka, Esch jak tam brzuszki już coś się pojawiło? Jak z wagą u was? mi nic nie przybyło mimo że nie mam za dużo ruchu ....
Ściskam i pozdrawiam :)
korzystaj z drzemek póki możesz, to sie naprawde magazynuje, nie może byc inaczej:tak:
No właśnie, jak tam waga?
Motylek- ja poczatkowo schudłam, nie za bardzo miałam z czego. Co prawda miałam troche ruchu, ale nie więcej niz przed ciążą. ostatecznie przytyłam 12 kg i szybko wróciłam do formy i figury:tak:

Witajcie Dziewczyny,
w piatek byłam jedną z najszczęśliwszych kobiet świata beta 27 :)...
niestety wczoraj spadła do 7 :( i plamienia
Kochana, nie poddawaj się! Trzymamy kciuki za Twojego boćka:-)
 
Dziękuję Wam bardzo za wsparcie...
Jak tak sobie czytam o waszych Skarbach to jestem pełna nadziei.
Teraz kolejna wizyta u gina i może trzeba będzie zacząć pomagać sobie farmakologicznie.
 
Witajcie, mam 30 lat (prawie 31) i po raz pierwszy staram sie z mezem o dzidziusia. Staramy sie juz od pazdziernika 2009 i jak na razie bez rezultatu. Myslelismy, ze szybko zajde, bo maz jest mlodszy... ale powoli trace cierpliowosc... w styczniu mialam cyste na jajniku, dostalam duphaston, cysta zniknela, a @ przyszla z tygodniowym opoznieniem. Kolejny miesiac znow sie staralismy, ale dzis zrobilam test i wyszlo, ze nie jestem w ciazy :-(. Cykl mam nieregularny, wiec nie wiem czy ma sens sprawdzanie temperatury etc. Czasem czuje w srodku miesiaca klucie jajnika, lekarz mowi, ze jajeczkowanie mam, tylko dlaczego nie dochodzi do zaplodnienia? :confused2: Mamy tak starac sie do wakacji, jak nic nie wyjdzie, to zaczniemy badania... wolalabym uniknac hormonow, bo juz i tak z PMS i moimi humorkami nie daje sobie rady :no:.
 
hepy 79
staracie się bardzo krótko więc bądź cierpliwa. U nas trwało to 10 miesięcy dopiero jak wrzuciliśmy z mężem na luz zaraz zaskoczyło ... :)
zrób sobie tylko podstawowe badania przed ciążą czyli cytomegalia, różyczka, toksoplazmoza i hiv. i warto wiedzieć wcześniej co i jak :)
Buźka i życzę powodzenia! :)
 
reklama
Hej Motylek08! Mieszkam w Austrii, a tu przed ciaza nie chca robic rzadnych badan, dopiero jak pojawiaja sie konkretne klopoty... , albo jak kobieta ma wiecej niz 35 lat:-(. Nie wszyscy nawet polecaja kwas foliowy. Mowia, ze nie ma takiej potrzeby. :confused2:
 
Do góry