reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
No i poszłam na całość i test nic nie wykazał... ale może to dlatego,że dzisiaj nie piątek a ja się skusiłam :wściekła/y::-:)wściekła/y::-:)wściekła/y::-(

robiłam One-step test paskowy z netu... dostałam go kiedys razem z testami owu.
Macie z nim jakieś doświadczenia? Nie wiem jaką ma czułość itp
 
Krzynko nie pomogę Ci z tymi testami bo one różną czułość mają.Nie raz się zdarzało, że nie pokazywały drugiej kreski a ciąża była.Ja robiłam test 9 dni po terminie spodziewanej @.Szczerze mówiąc szkoda mi było testu i bałam się rozczarowania.Poczekaj trochę:tak:.
Trzymam mocno kciukasy a co do klienta to..................a może on Cię uwodzi hehe;-)
 
No ja zrobilam pzred terminem spodziewanej @ wiec jeszcze nadzieja nie umarła :D :tak::tak::tak:
Następny zrobię w sobotę - kupię jakiś super czuły!!

Ja nie oczekuję @ i póki nie przylezie, nie biorę jej pod uwagę !!:tak::wściekła/y:
Co do klienta to raczej mnie nie uwodzi, bo mam poważne przypuszczenia, ze prędzej by uwodził moich kolegów ;-)

Esch - a ty betę robisz w Diagnostyce? Najlepiej zrobić z krwi prawda (mają w ofercie też z moczu). Trzeba się wcześniej umawiać, czy można zrobić z marszu?
 
Ostatnia edycja:
Esch - a ty betę robisz w Diagnostyce? Najlepiej zrobić z krwi prawda (mają w ofercie też z moczu). Trzeba się wcześniej umawiać, czy można zrobić z marszu?

Krzynka dokladnie w diagnostyce na Galla (wynik jest do 4h). I robie bete z krwi.... nie umawiam sie tylko ide normalnie z ulicy...
 
Krzynka dokladnie w diagnostyce na Galla (wynik jest do 4h). I robie bete z krwi.... nie umawiam sie tylko ide normalnie z ulicy...
Hmm, nawet nie wiedziałam, ze można na Galla.Galla jest niedaleko mojej pracy, może zrobię idąc do pracy a odbiorę po?... o ile do jutra nie będzie po ptokach, bo mnie brzucho pobolewa dzisiaj ...
Dzięki za info.
 
Krzynka, z superczulych testow polecam bobotest strumieniowy lub acon. Dla mnie acon wlasnie okazal sie szczesliwy:-)
Esch, jak sie czujesz? Jakies dolegliwosci?
Agi, fajne zdjecia. Juz zaraz zaczynasz drugi trymestr:-)
 
reklama
Esch - a gdzie się podział Twój ciążowy suwaczek?? jest taki ładny :-)
Suri - dzięki. Teraz nie wiem czy test czy betka?...
 
Do góry