reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziewczyny... suwaczka juz nie ma.... i na razie nie bedzie... beta spadla... teraz czekam na krwawienie :-(
wiecej nie jestem w stanie napisac.....
 
reklama
Eschenbach bardzo mi przykro, przytulam Cię mocno.

Wiem że to straszny ból, wielka radość którą zastępuje wielki ból....

Trzymaj się Kochana.
 
esch mi tez przykro ... ściskam cie mocno
dziewczynki ja tak będę z doskoku znowu mam problemy i lekarz kazał leżeć ... jak nie urok to sra ... za przeproszeniem
Dobrej nocki
 
esch mi tez przykro ... ściskam cie mocno
dziewczynki ja tak będę z doskoku znowu mam problemy i lekarz kazał leżeć ... jak nie urok to sra ... za przeproszeniem
Dobrej nocki
Motylku, trzymam za Ciebie mocno kciukasy!!!!
Ja tak sobie myślę, że nie będę tu wchodzić przez jakiś czas, bo za bardzo mnie to kosztuje... Jak się otrząsnę to zaglądnę tu do Was.
:tak:Wszystkim Wam zyczę cudownych i spokojnych świąt, pięknych 2 kresek , dużo zdrowia i sił!!! radości i duuużo miłości !!!:tak:
 
reklama
Do góry