reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Esch wiem co czujesz...i bardzo, bardzo, bardzo współczuję - u mnie to samo wydarzyło się niemal dokładnie rok temu. Był wielki ból, którego nic nie mogło ukoić, ale czas troszkę zaleczył ranę (jednak nigdy nie wyleczy do końca - przynajmiej u mnie)... Ściskam Cię bardzo mocno.
 
reklama
Uffffff.... ta beta ze srody to byla jakas koszmarna pomylka!! Dzisiejsza beta z godziny 20 to 15356!!!!! I to co wczoraj widzialam na usg to moja FASOLINKA!!!!!!
Teraz dociera do mnie jaki horror prze ostatnie 2 dni zafundowalam mojej Fasolince!! Alez jestem okropna matka :szok:
 
Esch jestes najepszą Mamusią dla swojej Fasolinki!!! własnie dlatego tak się zamartwiasz. ale to świadczy ttylko o tym, że kochasz, czekasz, że JESTEŚ MAMĄ!!
Ja swoje fasolce zafudowałam podobny stresik w 12 tyg, jak "fachowiec" wymierzył Filipowi przezierność karkową, wynik wskazywał na mnóstwo wad genetycznych. tego samego dnia u innego lekarza - wynik prawidłowy. ale pomiedzy badaniami, te kilka godzin, to był jeden wielki ryk
 
Uffffff.... ta beta ze srody to byla jakas koszmarna pomylka!! Dzisiejsza beta z godziny 20 to 15356!!!!! I to co wczoraj widzialam na usg to moja FASOLINKA!!!!!!
Teraz dociera do mnie jaki horror prze ostatnie 2 dni zafundowalam mojej Fasolince!! Alez jestem okropna matka :szok:
Jak to dobrze, że wszystko jest ok!!! Teraz się zrelaksuj i zapomnij o tamtym koszmarze...A przy okazji....zobaczyć swoją fasolinkę na USG - BEZCENNE, nieprawdaż
icon7.gif
???? Pozdrawiam mocno
 
Agi ja juz w sumie widzialam w czwartek moja Fasolinke... Bo ginek robil kontrolne usg zeby zobaczyc co sie dzieje!!! Byla juz calkiem spora!!!!!:tak:

Elzbietko ja mam nadzieje ze wiecej juz taki horror mnie nie spotka! :tak:

A ja wczoraj bylam na zakupach z mezem.... kupilam sobie jeansy w Tatuum - dobrze ze niskie biodrowki to moze bede mogla troche w nich posmigac :-D
 
Kurde Esch - nam też zafundowałas stresa!!! Ściskam Cie kochana!!!!!!!!!!!:-):-D:tak::-):-D:tak:

ja się jeszcze nie ekscytuje ale wczorajsza betka wyszła mi 60mUl/ml.
Nie wiem tylko czy to norma dla DPO czy LP. Bo jesli DPO to by się zgadzało, ale jeśli LP to niestety nie bardzo.....
Idę w poniedziałek na betkę jeszcze raz i się wszystko wyjasni... na razie jestem bardzo spokojna i staram się nie rozmyślac.
Wczoraj bardzo bolal mnie brzuch - byłam pewna że zaraz dostanę @ i chluśnie ze mnie z wielką siłą... ale póki co jej nie ma ;-)
Od razu też umówiłam się na wtorek do gina - trzymajcie kciuki!!!!!
 
Dżisas ESCH... poproszę żeby więcej takich pomyłek nie było :no::no::no:

To było straszne, ale cieszę się że jest ok! :tak::tak::tak:

Cały czas o Tobie mysłalam, trzymaj się cieplutko
i dbaj o to Cudeńko pod serduchem

Krzynka Co u Ciebie ???

Buziole !!!
 
Esch - ales nam stresa zafundowala :eek::eek: choc to nic w porownaniu z tym co Ty przezylas.

Strasznie sie ciesze kochanie, ze fasolce nic nie jest i ze sie dobrze czujesz. Uwazajcie na siebie.....


Krzynka -zaciskam piasteczki za betke.
 
Ostatnia edycja:
Krzynka poza ciaza beta jest od 0 do 2,7!!!!!! Boze zaciskam kciuki za Ciebie!!!! najlepiej powtorzyc bete po 48 godzinach zeby sprawdzic przyrost!!!!!
Czy moge juz po cichu gratulowac????
Ja do tej biegam do wc bo czesto mi sie wydaje ze zaczyna sie ze mnie lac a brzuch tez pobolewa tak @-powo!!!

Lena ja tez juz nie chce takich pomylek!!!! To byly najgorsze dwa dni w moim zyciu!!!!!

Lolitka ale to nie ja zafundowalam - mto laboratorium.... ja sama NIGDY bym czegos takiego nie zrobila :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Krzynko wbiłaś się przede mnie z postem - więc trzymam kciuki, bo to już fajna betka jest.... (po cichutku gratuluje i poproszę bez takich numerów jak ESCH)

No to faktycznie chyba będę na tym forum warte honorową trzymać... :happy::happy:
 
Do góry