reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Esch to jeszcze i tu wielkie gratulacje!!! :-):-D:-):happy::-D:-)

A pozostałym Kobitkom napiszę to, co cały czas powtarzałam Esch..UDA SIĘ!!! Naprawdę!!! :tak::tak::tak:
 
ESCH CUDNIE WSPANIALE..bardzo się ciesze tyle czekałaś KOCHANA GRATULUJĘ jesteś WIELKA!!!!! :-) :-)

mi teś się ryczeć chce bo takei cudne wiadomosci tylko szczęściem spływaja
 
Esch, betka piękna! Trzymaj się teraz zdrowo, nie bierz na siebie takiego ogromu pracy i ciesz się, ciesz się ile wlezie!!Strasznie się cieszę, że wreszcie Ty możesz się cieszyć!!!!:-):-):-):-):-):laugh2::-D:-D:-D:happy::-):-):-):-):tak:
 
Beta - 235!!!!
Krzynka ja w tym cyklu owu mialam prawdopodobnie 24.11 a serducho bylo tylko dzien wczesniej!!!

235 to chyba dużo co?? który tydzień według wzorców???:-):-):-) SUUUUUPPPPPPPEEEEEEEERRRRRRRRRR !!!! Ciarki mnie przeszły z wrażenia !!!:-):-D:tak:

PS. juz sobie znalazłam normy - 2-3 tc !! :-)
 
Bylam jeszcze z mezem zamowic sofe do pokoju, potem byla sasiadka na kawusi a teraz leze sobie bo mnie brzuch pobolewa.

Aleczku wielkie dzieki za to ze wysluchiwalas mojego marudzenia!!!

Madziujka jak milo i Ciebie widziec!!!!

Alisa no wlasnie dzis to nawet jakbym chciala pracowac to mi to nie wychodzilo:-D:tak:

Krzynka wg suwaczka to dzis 26 dzien :)

Suri wtrwalam go wczoraj z lozka przed 7 i zaprowadzilam do lazienki. On prawie ejszcze spal i jak mu test pokazalam to nie wiedzial co to za test i pytal czy to owu hihihi!!!!
Potem poprzytulal mnie, pocalowal i zapytal czy moze teraz isc jeszcze na chwile pospac!
 
Ostatnia edycja:
Własnie mi Suri wyciągneła pytanie z ust :-) Tez miałam pytać o reakcje M-ka...
No to nieźle :-) A jak się wyspał i doszedł do siebie to jak? Cieszy się bardzo, czy raczej z umiarem? Ponoć faceci, dopóki na usg nie zobaczą większej dzidzi, nie identyfikują się tak bardzo...
ale na to nie ma reguły :-)
 
reklama
Chyba sie cieszy ale jakos specjlanie tego nie okazuje... jedyne to to ze stal sie bardziej czuly w stosunku do mnie :tak:
 
Do góry