reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

A to dzisiejszy poranny test z kreska bledzioszka :-D
IMGP6251.jpg

Elzbietko :)))))
Mam do Ciebie jeszcze pytanko (bo do gina ide dopiero 18.12 - no chyba ze nie wytrzymam wczesniej): zazywalam do tej pory witaminki pluszz zelazo i magnex b6. Czy moge to dalej brac bo o folik to nawet nie pytam :)

Suri no jasne ze sie ciesze. I na zamiane smieje sie i rycze!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Esch, to pewnie jeszcze bardzo wczesna ciaza i dlatego kreseczka taka slaba. A w ogole to ktory to dzien cyklu? I powiedz, czy w tym cyklu cos szczegolnego zrobilas tzn. czy bralas jakies wspomagacze, czy samo tak zaskoczylo?
No wlasnie moze zrob sobie betke przed wizyta u ginka?
Ale fajnie, jeszcze nie moge uwierzyc w Twoje szczescie:-):-D
 
Krzynka moze dzis zdaze na betke po pracy :tak:

Suri dzis mam 25 dc ale owu w tym cyklu byla bardzo wczesnie bo w okolicach 11dc. A nic poza tym nic innego co caly czas nie robilam. Jedyne co to po serduchu w 10 dc usnelam z nogami do gory no i po wizytach u Pani Bogdy i rozmowie z moim mezem chyba troche zmienilam podejscie. To maz mnie zaciagal a nie ja Jego :-D
 
A to dzisiejszy poranny test z kreska bledzioszka :-D
Zobacz załącznik 186285

Elzbietko :)))))
Mam do Ciebie jeszcze pytanko (bo do gina ide dopiero 18.12 - no chyba ze nie wytrzymam wczesniej): zazywalam do tej pory witaminki pluszz zelazo i magnex b6. Czy moge to dalej brac bo o folik to nawet nie pytam :)


Esch- to i ja tu jeszcze raz gratuluję.
aż zerknęłam na pamiątkowy test sprzed lat :-) :-) mój był robiony w 25dc - też był słaba kreseczka ....

A preparaty zamień sobie np. na Elevit - tam jest wszystko i na pewno nie zaszkodzi - folik odzielnie dodatkowo.
 
Ja niby sie ciesze ze dziewczynom sie udalo - bo wiele przeszly i zasluguja na tego dzieciaczka - ale z drugiej strony mam zal (przede wszystkim do Boga) za ja dalej sie mecze i dalej nic nie wychodzi!!!!
Ehhhh... dlaczego to zycie jest takie do dupy!!! Dlaczego tak nam daje w kosc!!!!

I co kobitko - dalej tak marudzisz?? :-D A przypomnę, że tak mówiłaś jeszcze kilka dni temu! :tak:
 
Anusienka dzieki! To tak jak moj dzisiejszy - 25 dc. Dzis wstapie po Elevit w takim razie.

Dagamit az rycze jak to czytam... a siedze w pracy i za sciana dyr... musze isc do wc...

--------
Godzina 14.45 - wrocilam z bety. Wyniki za 4h - to beda chyba najdluzsze moje 4 godziny w zyciu!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Esch - to teraz zaciskam kciuki za betkę :-)

Ja byłam na tym monitoringu i mam potwierdzone, że owu była :-D Tylko teraz nie wiem dokładnie kiedy. W czwartek było serducho, w piatek był pęcherzyk 22mm i było serducho wieczorkiem. W sobote nie było sił na serducha a wczoraj to takie nijakie to serducho, ale też było :-)

No i też tak jak u Ciebie, wyjątkowo to nie ja naciskałam na gniecenie chłopa tylko chłop bardziej wychodził z inicjatywą :-) No ale nie będę się ekscytować bo już sobie zaczynam wkręcać :-) Dobrze, że w pracy sajgon jak co roku na koniec roku, więc może nie będe za bardzo rozmyślać...

Cieszę się wariatko tą twoją krechą baaardzo :-):tak::-):tak::-D
 
Do góry