reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Esch jak strasznie miło się Ciebie dziś czyta... nie to co pare dni temu:tak::tak:

A nie pisałam - w najmniej oczekiwanym momencie :cool2::cool2:hahahaha

Ciesz się i nie bój się - ale uważaj na siebie i dbaj o siebie i kruszynkę mocno.

Aha to od Mikołaja ??? no to klapa, dla nie nie starczyło prezentów.:eek::eek::eek:
Ale pocieszam się że po drodze do następnego Mikołaja są jeszcze Zajączki Wielkanocne.

Buziole.
 
reklama
Ja pier......wiadomosc nie z tej ziemi.... czytam i az mnie zatkalo

Kochanie - WSPANIALE.....Normalnie mnie pozytywnie tak cisnienie podnioslas. Bardzo Bardzo Ci serdecznie gratuluje i trzymam kciuki za ladniutki przyrost betki
 
Lolitka super ze sie odezwalas!!! Jak zrobilam dzis ten test to pomyslalam o Tobie! Co u Ciebie Kochana slychac? Usciski mocne dla Ciebie i prosze o kciuki zeby wszystko poszlo tak jak powinno!
 
Aha to od Mikołaja ??? no to klapa, dla nie nie starczyło prezentów.:eek::eek::eek:
Ale pocieszam się że po drodze do następnego Mikołaja są jeszcze Zajączki Wielkanocne.

Buziole.
Kochana, a aniołek z prezentami za 2 tyg? A Sylwester? a Trzej Królowie w styczniu??.... a św. Walenty?? .... okazji jest po drodze dużo dużo więcej :-)
Mikołaj i tak dużo dobrej roboty zrobił - normalnie ostatnio taki wysyp fasolek, aż miło... Na nas niebawem przyjdzie czas.

Esch kochana - daj znać jutro z rana (ależ mi się zrymowało) :-D:-):-D:-)
No i niecierpliwie czekam na betkę - zrób koniecznie w tygodniu!!!!!!!!
A to że beczysz co chwilę, to już hormonki zaczynają dawać o sobie znać!!!:tak:

Lolitko witaj - dobrze, ze jestes z nami...

Ja jutro lece potwierdzić, że była owu - mam nadzieję, że była!!!!
 
Lolitka ale nie okaleczaj sie, nie chce Cie miec na sumieniu ;-):-D

Krzynka no jasne ze dam znac.... tylko nie wiem czy zdaze przed praca czy dopiero z pracy sie odezwe jak bede miala chwilke :tak:
 
reklama
Krecha jest bez watpienia:tak:
:szok::szok::szok:Esch, przylaczam sie do gratulacji. Komu jak komu, ale Tobie naprawde sie to nalezalo:tak: Super prezent na Mikolajki, musisz byc strasznie szczesliwa!!! Jeszcze raz serdecznie Ci gratuluje, naprawde tegoroczne Swieta sa jakies magiczne:-). Teraz czekamy na reszte dziewczyn.
Lolitka, a jak sie sprawy maja u Ciebie? Ty chyba juz w przyszlym miesiacu bedziesz robic kolejne podejscie?
 
Do góry