reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej! Ja tez Was czesto podczytuje.
Motylku, serdeczne gratulacje, ciesze sie, ze Ci sie udalo.
Agi, kope lat, a u CIebie tez juz 10-ty tydzien, ale ten czas leci:tak:
Lola, Alisa, Dagamit, gdzie jestescie??????
Co do wiesiolka to ja tez kiedys bralam i troche mi cykl poprzestawial, wiec mam mieszane uczucia.
 
reklama
U mnie w porządku....15 grudnia mam mieć pierwsze USG i już nie mogę się doczekać!!!!
Narazie czuję się bez wiekszych zmian...chociaż zaczynam odczuwać coraz częściej mdłości...a dziś pierwszy raz witałam się z kibelkiem i ze wszystkim co miałam po drodze....no ale cóż...nikt nie powiedział że będzie tylko kolorowo...

Dziewczyny głupie pytanie co oznacza to bhcg 84 :)u Motylka to chyba dobrze co??? Czy to wynik bety...ja jej nigdy nie robiłam wiec nie wiem:no:
 
agi 78 na to wygląda, .... że jestem w ciąży :) czekam jeszcze na telefon od mojego lekarza. Wspaniały facet nigdy nie spotkałam lekarza, który by pacjentkę traktował jak pacjentkę a nie jak klienta. Ale jestem ostrożna w mojej radości bo już raz się cieszyłam i wiadomo jak wyszło...
 
Motylku to ja narazie tak leciutko Cię ściskam , daj znać po telefonie od lekarza...a wtedy utulę Cię mocniej i pogratuluję...Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!!
 
Ja czytam o tym beta HCG to jestem tak podekscytowana jakby to mnie dotyczyło:tak:
Ja badam w tym miesiącu hormonki ( dziś LH i FSH), potem PRL i estradiol i potem progesteron.Może da mi to obraz co się dzieje.
Coś Wam powiem - panowie to mają luz, my to badania robimy, liczymy,analizujemy wyniki, szukamy nieprawidłwości, chodzimy do lekarzy,badnia a oni............same przyjemności :-).
Masz babo placek:-)
Rozpoczął się grudzień czyli..............dla mnie i Was nowe starania i nowe nadzieje.
Może czas świąt będzie dla nas............magiczny?
Tak się rozmarzyłam....................

Agi ja chyba Ci jeszcze nie gratulowałam, więc GRATULEJSZYN!:-)
Osobiście ja mam uraz do badań USG.Mi nie przyniosły dobrych wieści.
Trzymam kciuki abyś zobaczyła swoje maleństwo piękne i zdrowe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
U mnie w porządku....15 grudnia mam mieć pierwsze USG i już nie mogę się doczekać!!!!
Narazie czuję się bez wiekszych zmian...chociaż zaczynam odczuwać coraz częściej mdłości...a dziś pierwszy raz witałam się z kibelkiem i ze wszystkim co miałam po drodze....no ale cóż...nikt nie powiedział że będzie tylko kolorowo...

Dziewczyny głupie pytanie co oznacza to bhcg 84 :)u Motylka to chyba dobrze co??? Czy to wynik bety...ja jej nigdy nie robiłam wiec nie wiem:no:

tak to wynik bety ... znalazłam jakieś normy w necie podaję poniżej ale pani w recepcji jak dzwoniłam podawała jakieś inne :eek:
tydzień ciąży mlU/ml
3-4 ----------- 9 - 130
4-5 ---------- 75 - 2600
5-6 --------- 850 - 20,800
6-7 ------- 4,000 - 100,200
7-12 ---- 11,500 - 289,000
12-16 ---- 18,300 - 137,000
16-29 ----- 1,400 - 53,000
29-41 ------- 940 - 60,000
 
Do góry