reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Witajcie bardziej doświadczone w monitoringu cyklu.;-)
Byłam dzisiaj na 2gim usg:

za pierwszym razem (11 dc):
Jajnik prawy wym 3.30 x 2,06 z pecherzykiem 0.5cm
jajnik lewy: 2,99x2.41 z pecherzykiem 0.47cm
endo: 0,4

dzisiaj (15 dc)
jajnik prawy 2.89x1.77 z pecherzykiem 0,39 cm+ inne mniejsze
jajnik lewy 3.19x 2.82 z pecherzykiem 1,07 cm
endo: 0.7

Pani doktor (ta sama co ostatnio) na moje pytanie, czy jest ok, stwierdziła "ja nie jestem od oceniania, tylko od badania. Oceniać będzie lekarz prowadzacy"
Następne badanie mam w środę - na szczęście u innego lekarza...:-D

Pamiętam jak kiedyś mówiłyście, że idealny wymiar dla pęcherzyka to 18mm, więc mój jeszcze mały..., ale myślę, że skoro pzrez 4 dni ten w lewym jajniku urusł ponad 2x to chyba nieźle. A jak endometrium?? nie pamiętam jakie być powinno... A, no i czy to normalne, że za pierwszym razem jajnik prawy był większy i miał większy pęcherzyk?:eek:
 
Krzynka ja endo zawsze mialam wieksze i w okolicach owu bylo kolo 10mm. Wymiarow jajnika nigdy mi nie lekarz nie mierzyl a pecherzyk ten ktory mial pekac byl w okolicach 20 mm. Poczekajmy do owu :tak:
Na endo polecam kieliszek czerwonego winka codziennie wieczorkiem!!
 
Hmm, dzięki :-)
Do owu zapewne jakies ok 3 dni , więc endo pewnie urośnie... ale winko nie zaszkodzi :tak: Zobaczę co wyjdzie w środę :-)
Co do owu, to jakoś nie czuję, aby miało się pojawić - oznaki praktycznie rzadne... w zeszłym miesiącu były takie wyraźne a teraz jakaś kicha... No ale nie poddaję się i zaczynamy serduszkować - oby mój M dał radę:tak:
 
Krzynka a sluz obserwujesz?
No i czekamy na wyniki srodowego monitoringu :tak:
Śluz obserwuje i raczej kiepski w tym miesiacu. W zeszłym był taki jak trzeba i wszystko jasne było, tylko wtedy ta choroba i antybiotyki a potem infekcja...
A teraz tak jakoś nijako... ale muszę się przyznać, ze w tym nie jem siemienia a w zeszłym dość sporo jadłam. Odkąd mi się skończyło, zapominam kupić - może to przez siemie?
No nic, zobaczę jutro po badaniu - pewnie napiszę wieczorkiem co i jak.
 
ale muszę się przyznać, ze w tym nie jem siemienia a w zeszłym dość sporo jadłam. Odkąd mi się skończyło, zapominam kupić - może to przez siemie?
Krzynka dokladnie! Ja dokad nie pilam siemienia to moj sluz byl baaardzo kiepski... teraz pije sluz do owu i widze roznice!! Dodatkowo do owu zazywam tez wiesiolek.
 
Hej babki :)
jestem w szoku! czekam na wyniki bety .... robiłam test i wyszły dwie krechy .... do dzisiaj @ brak :-)
Martwią mnie te plamienia co miałam w cyklu. Byłam w poniedziałek u lekarza jeszcze nic nie wiewać bo to bardzo wcześnie na razie biorę dalej duphaston i mam nadzieję że tym razem już będzie wszystko dobrze :)


z ostatniej chwili bhcg 84 :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Krzynka dokladnie! Ja dokad nie pilam siemienia to moj sluz byl baaardzo kiepski... teraz pije sluz do owu i widze roznice!! Dodatkowo do owu zazywam tez wiesiolek.
Hej Dziewczyny dawno się nie odzwałam....ale prawie codziennie Was czytam!!!

Co do wiesiołka to ja gorąco polecam...Ja w pierwszym miesiącu stosowania zaszłam w ciąże...także napewno wiesiołek mi nie zaszkodził a jak już to pomógł :biggrin2:...
Dziewczyny trzymam za Was kciuki cały czas!!! Czekam na dobre wieści od Was!!!

Hej babki :)
jestem w szoku! czekam na wyniki bety .... robiłam test i wyszły dwie krechy .... do dzisiaj @ brak :-)
Martwią mnie te plamienia co miałam w cyklu. Byłam w poniedziałek u lekarza jeszcze nic nie wiewać bo to bardzo wcześnie na razie biorę dalej duphaston i mam nadzieję że tym razem już będzie wszystko dobrze :)


z ostatniej chwili bhcg 84 :)
Motylku czy to to o czym myśle????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry