reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Więc ja się widzę na ławeczce w parku z wózeczkiem u boku i książeczką do Hiszpańskiego w ręku;-) Zakładam, że dziecię będę miała spokojne - i ja i M. jako niemowlęta byliśmy ponoć super grzeczni:-)
 
reklama
Alez tu sie naukowow zrobilo... a ja od lat sobie obiecuje ze wezme sie za moje jezyki i jakos nie mam na tyle samozaparcia zeby cos z tym zrobic:zawstydzona/y: a z roku na rok coraz mniej pamietam :-(
Ja niedawno "pozbylam" sie mojej chrzesnicy i padam ze zmeczenia... w ciazy nie jestem a po poludniu zasypialam i musialam mocno walczyc zeby nie usnac przy dziecku... wiec nie dziwie sie Wam ze komara ucinalyscie :-D

Lolitka az jestem ciekawa tego jezyka... nie kojarze go...
 
A co tu takie pustki?? Hej dziewczyny gdzie Was wywialo?
Ja jutro o 16 bede miala podgladane jajeczka - prosze Was o mocne kciuki bo sie strasznie boje!!!!
 
Esch, ja na pewno bede trzymac kciuki za Twoje jajeczka. Oby byly duze (bez przesady). Bedzie dobrze. Oczywiscie daj znac po:-)
Faktycznie dzis pustki na naszym watku.
Ja juz jak pisalam wczesniej od tygodnia jestem na L4. Ma to swoje plusy i minusy.
Na pewno psychicznie odpoczywam, bo w pracy to ciagly stres, poza tym zapieprzalam zazwyczaj na poltora etatu. Taka ta moja firma jest, wieczny wyscig szczurow :growl::growl:. Chyba wiec nadszedl czas kiedy trzeba bylo sobie wreszcie odpuscic:tak:
Dyrektor sie wkurzyl jak mu przedstawilam sprawe mojego zwolnienia, no ale trudno. Ciekawe co bedzie po powrocie:baffled:. Czy zastane jeszcze swoj stolek:confused:
 
Suri i to jest najgorsze... tak wyglada polityka prorodzinna w naszym kraju!!!! Nie wiadomo czy po urodzeniu bedziesz miala do czego wracac.... ehhh... przykre to :-(
 
Suri - pieprzyc prace. Tez znam wyscig szczurow...ale se zdalam sprawe ze na nic sie nie zda to i sie odpuscilam.

Esch - kciukasy za nioske:-) Zeby jajeczko ladniutkie bylo

A ja wlasnie sie nacharczalam z szkole i przylazlam. Plecy mnie bola tak ze szok caly dzien - ani siedziec, ani stac. A brzuch mi urosl, taki wydety ze tragedia
 
reklama
Esch - jajcory rosną napewno super!! Ja będę chciała zobaczyć w czwartek jak to wygląda u mnie... Czekamy z niecierpliwościa na relacje!!:-)
Suri - nie ta praca to inna - ty masz teraz wazniejsze sprawy na głowie - NAJWAŻNIEJSZE i nie martw sie niczym!!:-D
Lolitka - cos nie tak z tymi plecorami masz... ja tam mam pewne podejrzenia...:tak:
 
Do góry