reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Hej baby toście naprodukowały na poście ;-);-);-);-) ja miałam wczoraj wolne ... czyli zafundowałam sobie długi weekend :)

Lolitka ja tez trzymam kciuki za ciebie ...

Dziewczyny nie gniewajcie się ale dla dobra loli powstrzymajmy się od snucia domysłów i nakręcania wszystkich wokół ... czekajmy cierpliwie do soboty :tak::tak::tak:

Co do objawów ciążowych (z moich doświadczeń wynika), że hormon hcg wytwarzany po zagnieżdżeniu komórki osiąga właściwe stężenie dopiero po jakiś 3-4 tygodniach od zagnieżdżenia i dopiero wtedy jest w stanie wywołać objawy ciążowe (sikanie, bóle pleców mdłości bóle głowy itp).
 
Motylku


Zgodzic sie nie moge co do tego ze brak objawow. Tzn fakt ze powazne/zauwazalne objawy sa jak piszesz - ale od momentu implantacji niektore kobiety cos odczuwaja.
Ja nie wiem czy mam fasolke - modle sie zebym miala. Wsio sie wyjasni w poniedzialek jak bete zrobie....

Plecki mnie dzis prawie nie bola. Natomiast od 4 dni bardzo zle spie. Nie wiem - to chyba z nadmiaru albo wrazen albo hormonow... Od 4 rano sie juz budze i spac nie moge..wieczorem slabo zasypiam...ale co dziwne - w ciagu dnia pomimo niespania czuje sie dobrze
 
Ostatnia edycja:
Motylku


Zgodzic sie nie moge co do tego ze brak objawow. Tzn fakt ze powazne/zauwazalne objawy sa jak piszesz - ale od momentu implantacji niektore kobiety cos odczuwaja.
Ja nie wiem czy mam fasolke - modle sie zebym miala. Wsio sie wyjasni w poniedzialek jak bete zrobie....

Plecki mnie dzis prawie nie bola. Natomiast od 4 dni bardzo zle spie. Nie wiem - to chyba z nadmiaru albo wrazen albo hormonow... Od 4 rano sie juz budze i spac nie moge..wieczorem slabo zasypiam...ale co dziwne - w ciagu dnia pomimo niespania czuje sie dobrze

na pewno masz rację, dlatego napisałam że "z moich doświadczeń" :tak::tak:

Dobrze, że już się lepiej czujesz ... :)
 
Kochana

No ja to zadnych doswiadczen nie mam:-) Ale mam nadzieje ze juz wkrotce bede miala jakies:)

Wiesz te moje bole brzucha i plecow to tez klasyczny objaw hiperstymulacji....wiec nie chce sie zbyt podniecac. Tempka mnie tylko dzis skoczyla do poziomu na ktorym nigdy nie byla - to ale moze ja chora sie robie i tyle...​
 
Hejka Kochane!!!

Po pierwsze Lolitka - trzymaj się i spokojnie poczekaj do soboty na teściora....Grunt to duzo o tym nie myśleć....Napewno będzie ok!!!!

Ja właśnie wchodzę w 6 tydzięn ciązy...Jeśli chodzi o objawy to narazie nie mam ich za dużo...poza brakiem @ oczywiście, nabrzmiałymi "balonami" i częstymi wizytami na siusiu...Ostatnio niestety trochę męczę się z zaparcami....no ale cóż takie są uroki...Narazie mnie nie mdli i nie jestem jakoś wrażliwa na zapachy...a co do objawów to jak rozmawiam z dziewczynami, które były w ciąży to rzeczywiście praktycznie każda z nich przechodziła ja inaczej...Nie ma reguły....
 
reklama
Jestem juz po monitoringu, nie jest zle: lewe jajko 16,5 , prawe jest malenkie ma niecale 6, endo 9,5... nastepna wizyta w piatek... oby tylko to jajko chcialo peknac :-(

Wiesz te moje bole brzucha i plecow to tez klasyczny objaw hiperstymulacji....wiec nie chce sie zbyt podniecac. Tempka mnie tylko dzis skoczyla do poziomu na ktorym nigdy nie byla - to ale moze ja chora sie robie i tyle...
Lolitka a gdzie mozna Twoj wykres ogladnac??
 
Do góry