reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Esch - no jajeczko jest super. ladny wynik a endo tez niezle.. bardzo mnie to cieszy:tak::-) idziesz jeszcze raz na monitoring ? a moze powinnas 2 razy zobaczyc czy urosnie do okolo 20mm a potem potwierdzic owu ?

Moj wykres - kliknij na linka pod moim postem - tak jak u Ciebie:)


Agi - z tymi objawami to sie zgadzam kompletnie. Kazdy ma z deka inaczej...
6 tydzien juz...jak ten czas leci. dobrze ze nie masz straszliwych mdlosci
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lolitka nie wiem ile razy jeszcze pojde w tym cyklu... najblizsza wizyta w piatek... wtedy pewnie gin podejmie decyzje kiedy znowu...
A z tym wykresem zrobilam sie w balona... nie wiem czemu ja tam widzialam 08/28 a nie 09/28:-D
Z endo jak dotad nigdy nie mialam problemu....
 
Kochanie

Endo to endometrium macicy...tam sobie wlasnie fasolka zamieszkuje wkrotce po zaplodnieniu...wiec jak endo jest slabe, to mierne sa szanse na implantacje zarodka

Endo rosnie od poczatku cyklu do owu...w okolicach owu powinno byc idealnie 12-14mm. Problem sie pojawia gdy endo jest ponizej 8mm.
 
znalazłam jeszcze jakieś usg
8,1 mm ... 16dc z ciałkiem żółtym na lewym jajniku czyli już po owulacji to była pierwsza @ po zabiegu łyżeczkowania

9 mm 9dc

hm .. to chyba nie najlepsze wyniki ale żaden lekarz nic nie powiedział, ze to mało ...
 
reklama
Do góry