reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Lolitka, ale fajnie za dwie godziny juz bedziesz mama:-):tak:
Oczywiscie trzymam kciuki z pozostalymi 30-tkami i czekamy na wiesci od Ciebie!!!
Agi, a jak Ty sie czujesz? Doszlas juz do siebie? Pytam, bo sama wiem jak trudno jest uwierzyc w fakt ze w koncu sie udalo.
Narazie dobrze sie czuję (wprawdzie w nocy straasznie bolała mnie głowa ale dałam jakoś radę)!!!! Sam fakt powoli do mnie dociera choć chyba wciąż nie mogę w to uwierzyć!!!! Ale jestem niesamowicie szczęśliwa!!!! Mój P. dopiero dziś zwariował, wcześniej jakby to do niego nie docierało...a dziś już sprawdzał co mogę jesc, co pić...i co 5 minut "uważaj na siebie"...Słodkie:biggrin2:
Powiedz mi Kochana do Ciebie też nie odrazu to dotarło???? A jak ty się czujesz Suri????

Lolitko myślami jestem z Tobą!
 
reklama
Lolitko plywam kryta zabka... a kregoslup boli mnie w okolicach ledzwiowych (tam gzie mam skrzywiony). Dzis nawet udalo mi sie ponad polowe basenu przeplynac zupelnie pod woda bez brania oddechu!

Witam babki :)

Widzę że oprócz fanów kotów, sa również fanki pływania! Ja też zaliczyłam basen w sobotę - 1500m :) no nie źle mnie sponiewierało! Dzisiaj znowu :)

Lolitka ja również czekam na wieści od Ciebie mam nadzieję, że nastąpi połączenie :)
 
Dziewczyny jestescie wspaniale:-)

Otoz o 11.43 zostalam mama:-):-):-):-)
Jest ze mna teraz 9-komorkowy szkrab i modle sie zeby zdecydowal sie zostac ze mna na dluzej

Ogolnie niestety nie mam zadnych mrozaczkow. Do dzis przetrwaly tylko 2 embriony : 6 i 9komorkowy. Zapytali czy chce oba i powiedzialam ze jednak zostane przy pierwotnej wersji jednego dzieciaczka.

Embriolog powiedziala ze wogole nam nie dawala duzych szans bo plywaki byly bardzo zlej jakosci i sie wogole nie ruszali. Musieli ich walnac czyms tam i sprawdzac czy sa zywe. Powiedziala ze z takich nawet jak sie komorki zapladniaja to zwykle sie nie chca dzielic. Wiec z deka zrezygnowana przyszla w sobot do pracy i ku jej zdziwieniu 5 sztuk zaczelo sie dzielic. Niestety z tych 5 tylko 2 przezyly do poniedzialku. Oba nie sa zbyt dobrej jakosci - w skali od 0 d 10 dali 6.5. Ale lekarz byl szczescliwy ze ten jeden sie tak szybko rozwije i powiedzial ze z tego sa dobre prognozy (ps. zwykle doa transferu jest 4 max 8 komorkowy wiec moj 9 komorkowiec jest znacznie powyzej sredniej). Powiedzial tez ze podjelam sluszna decyzje w sprawie transferu tylko 1 bo daje mi duze szanse. Embrion szybko dzielacy plus u mnie wszystko wyglada lepiej niz dobrze.

Przy transferze bylo 2 lekarzy. Jeden robil a drugi byl nieco oddzielony od nas. Jak ona zaczela mnie przygotowywac do transferu (czytaj zalozyla cos na moja pipke zeby byla szeroko otwarta - sorrki za szczegoly) zawolala tamtego lekarza mowiac zeby przyszedl zobaczyc jaka pacjentka jest ´ladna´` w srodku. Oboje byli badzo zadowoleni....wiec mnie to tez ucieszylo

Ten drugi embrion 6 komorkowy niestety jest za slaby na mrozenie wiec musza jego wyrzucic....No cos....nie jestem z tego powodu sczesliwa ale co moge zrobic.


Sam transfer wogole nie bolal. Patrzylam na ekran monitora jak wkladaja dzidzie. Dali mi pozniej zdjecie z umieszczonym szkrabem - taka mala kropka w macicy :-) Teraz tylko mam byc pozytywna i odpoczywac i do zobaczenia za 5 tyodni powiedzialam do nich:-)
 
Ostatnia edycja:
Wspaniale i gratuluję z całego serca :-):-):-)... az mi się łezka zakręciła w oku jak czytałam Twojego posta!
Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i będziesz pełnometrażowa mamuśką :)

My mamy wizytę u lekarza jutro ws. kiepskich pływaków mojego M.

Kobitki czy jest ktoś może z wawy? bo chciała bym poznać opinie nt. kliniki Novum.
 
Lolitka, kochana, ogromne GRATULACJE!!! Jestes kolejna mamusia na naszym watku:-)
Ales sie nameczyla, ale na szczescie juz po wszystkim:tak:
Teraz odpoczywaj ile wlezie. Oby dzidzia szybko rosla i byla zdrowa:-D
To co, dopiero za 5 tygodni nastepna wizyta u ginka?

Motylku, ja z Wawki, ale chyba Ci nie pomoge w tej kwestii. Obily mi sie o uszy dwie kliniki: Novum i Invimed i tylko tyle wiem. Chyba musisz popytac na innych watkach.
 
reklama
Dziekuje Wam :-)

Suri - tak dopiero za 5 tygodni kolejna wizyta. Nic nie mow - nie chce sie denerwowac. Sie wykloce jak bedzie czas:-)

Aliska - you bet I do !:-)
 
Do góry