reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Motylek kraul to jest dla mnie masakra... nie potrafie nabrac powietrza... a na grzbiecie nie plywa mi sie tak fajnie jak zabka... A zabke mecze tak dlatego ze wszyscy mowia ze dobrze robi na wyglad i talie :-D

Esch, Tobie też polecam, bo naprawdę widzę różnicę! Kiedyś nie mogłam oderwać się codziennie od wielogodzinnego nakręcania się na stronach i forach ciążowych - teraz mam tego tematu znacznie mniej w życiu i wychodzi mi to na dobre!
Dagamit mysle ze internet nie stanowi dla mnie az tak wielkiego problemu... korzystam z niego rozsadnie...

Lolitko przeciez wiesz ze na nas zawsze mozesz liczyc :)
 
Esch - oddechu sie mozna nauczyc...i powinnas bo lepiej cwiczyc rozne style ktore na roznie miesnie ladnie wplywaja...
Wez deske i plywaj z deska uczac sie oddechu. Nozki pracuja, deska przed Toba, glowke zamaczamy i uczymy sie oddechu. Kluczowa sprawa -wiem co mowie:)

Grzbiet ladnie przygotowywuje do ciazy bo cwiczy miesnie grzbietowe...
 
Lolitko ja we wtorki mam zajecia z nauka plywania i tam nas facet meczy z kraulem na brzuchu ale idzie mi to zle.... wymysla rozne cwiczenia zeby nas nauczyc prawidlowo kraula.... a wczoraj bylismy sami z mezem bo cos nas tak wzielo na basen :tak: Z deska nie mam najmniejszego problemu z lapaniem powietrza: na dwa, na trzy, na cztery - jak kto woli :-D ale jak odkladam deske i probuje to ide na dno :szok:
 
Moze nie do konca blokada... dopoki plyne bez nabieranie powietrza to jest ok a jak probuje nabrac powietrza to nie umie utrzymac prawidlowej pozycji ciala, reka idzie pod wode i potem cala ide w dol....
 
Esch - i mamy kolejny punkt wspólny - brak umiejętności łapania oddechu w kraulu (hihi). Kiedyś na studiach chodziłam na basen i gość mnie uczył, ale porażka... raz mi sie udało całą długosc basenu przepłynąć:cool2:, ale teraz to tak jak mówisz - bez oddechu ile dam rade a z oddechem to po 2, 3 już wymiękam.... żabkę uwielbiam, na plecach też, ale mało chodze na basen bo nie mam z kim.:zawstydzona/y:
A ty gdzie chodzisz na basen?
A dzisiaj zostałam w domu i pracuję zdalnie (na szczęście mam taką możliwość) bo mnie jakies przeziębienie wzieło. A w pracy non stop ktoś choruje...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lolitka - a ty jak dzisiaj się czujesz? Lepiej? wypoczywacie? masz jakies objawy??
Zamówiłam sobie na allegro testy owu - czekam na przesyłkę. Zobaczymy jak to z tym cyklem będzie, mam nadzieję, że wróci do normy teraz!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry