reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziekuje Wam :-)

Suri - tak dopiero za 5 tygodni kolejna wizyta. Nic nie mow - nie chce sie denerwowac. Sie wykloce jak bedzie czas:-)

Aliska - you bet I do !:-)

:-D:happy:
Nie denerwuj się. Przyjdzie pora, ruszysz do akcji. Dobrze by było podglądnąć za 2 tygodnie. Choć wiem, że to standard z tymi 5 tyg. Ale masz prawo wcześniej i już!

Jeju.... jesteś już Ciężarówka - nogi na stołeczek, kaprysy do spełniania - ale fajnie!!!!!!
 
reklama
Ja tylko na chwile bo mam zap****** w pracy.... ale musialam....

Lolitka no to rewelacja!!! Teraz zaciskamy kciuki za Twoja dzidzie!!!!

Motylek ja jutro ide na basenik po pracy.... a dzis gdyby nie ten kregoslup to nie byloby zle :)
A jesli o Novum to anjdz w starych postach na 30-stkach dziewczyne o pseudonimi Alek... Ona jest leczeniu w Novum i maja slicznego szkraba teraz...
 
Ja tylko na chwile bo mam zap****** w pracy.... ale musialam....

Lolitka no to rewelacja!!! Teraz zaciskamy kciuki za Twoja dzidzie!!!!

Motylek ja jutro ide na basenik po pracy.... a dzis gdyby nie ten kregoslup to nie byloby zle :)
A jesli o Novum to anjdz w starych postach na 30-stkach dziewczyne o pseudonimi Alek... Ona jest leczeniu w Novum i maja slicznego szkraba teraz...

co do kręgosłupa to może zmień styl ... mój maż też ma problemy z kręgosłupem i kazali mu pływać albo kraulem albo na plecach :happy:
 
Narazie dobrze sie czuję (wprawdzie w nocy straasznie bolała mnie głowa ale dałam jakoś radę)!!!! Sam fakt powoli do mnie dociera choć chyba wciąż nie mogę w to uwierzyć!!!! Ale jestem niesamowicie szczęśliwa!!!! Mój P. dopiero dziś zwariował, wcześniej jakby to do niego nie docierało...a dziś już sprawdzał co mogę jesc, co pić...i co 5 minut "uważaj na siebie"...Słodkie:biggrin2:
Powiedz mi Kochana do Ciebie też nie odrazu to dotarło???? A jak ty się czujesz Suri????

Agi, to sa wlasnie plusy bycia zafasolkowana. Wszyscy skacza wokol Ciebie:-) z eMkiem na czele. Moj tez taki byl, tyle, ze z umiarem, a teraz przyzwyczail sie juz do mojego stanu i raczej na codzien nie moge liczyc na ulgi;-)
Wiesz, u mnie to bylo tak, ze dlugo nie moglam uwierzyc. Nawet jak uslyszalam bijace serduszko, to tez do mnie nie dotarlo. Nawet teraz czasem nie dowierzam, ale to pewnie dlatego, ze poza kilkoma dniami w pierwszym trymestrze czuje sie bardzo dobrze i nie mam jak na razie zadnych dolegliwosci. W dodatku brzuszek dopiero co sie zaczal pojawiac, wiec nawet nie wygladam jak ciezarowa.
Lolitka, Ty tez widze, ze jestes obslugiwana przez swojego M.
No no dziewczyny, pozazdroscic Wam facetow:tak:
Alisa, powiedz co u Ciebie, bo malo Cie tu ostatnio;-)
 
Lolitka :) dzięki za informację o novum.
Czytałam, że masz wizytę za 5 tygodni. A czy można robić test ciążowy po in vitro? Może będziesz miała szanse wiedzieć wcześniej?

Za 5 tygodni to kolejne usg ciazowe:) Betke mam rowno za 2 tygodnie wyznaczona
Sikanca mozna robic jak normalnej ciazy, tyle ze to i tak 2 tygodnie wiec na jedno wyjdzie. Wczesniej robic nie mozna bo ja teraz jestem nafaszerowana hormonami i sikaniec tak jak i beta moga byc falszywie pozytywne
 
Suri, ano rzadziej zaglądam, bo mam ostatnio nawał pracy, a jak mam czas wolny, to zazwyczaj siedzę w jakimś laboratorium i się badam:cool: Muszę przyznać, że mam bardzo dokładnego lekarza i wysyła mnie na badania. W końcu o to mi chodziło, a że straszliwie mi się przy tym dłuży, to już inny ból:-(
A Tobie już brzuszek widać! I są nowe fasolki! Widać postęp i tak trzymać na tym wątku!!!:tak:
 
Witajcie dziewczyny! Ja znów, jak zwykle, z doskoku, ale powiem Wam, że takie detoks internetowy bardzo mi służy. Może nie do końca pozbyłam się myśli o zajściu w ciążę, ale już trochę spokojniej podchodze do sprawy.
W ogóle jest mi głupio, bo Wy tu takie piękne życzenia mi wypisałyście na urodziny, a ja chamsko ani słowem nie odpowiedziałam! Mam nadzieję, że mi wybaczycie...:zawstydzona/y:

Widzę, że zmiany tu zaszły spore! Lolitka, życzę pełnego sukcesu za miesiąc!! Pojawię się tu specjalnie dla Ciebie i sprawdzę, jak Ci poszło!

A na razie uciekam dalej leczyć głowę! Esch, Tobie też polecam, bo naprawdę widzę różnicę! Kiedyś nie mogłam oderwać się codziennie od wielogodzinnego nakręcania się na stronach i forach ciążowych - teraz mam tego tematu znacznie mniej w życiu i wychodzi mi to na dobre!

Ściskam Was mocno dziewczyny! Każdej z Was życzę tego, czego chyba wszystkie sobie tu życzymy :-)
Pozdrowionka i do natępnego razu!!
 
reklama
Lolitko - cieszę się, że to już za Tobą, ale gratulować będę za 5 tygodniu (żeby nie zapeszać). Korzystaj kochana z tego, że M koło ciebie skacze , dużo odpoczywaj i myśl pozytywnie!!! Chucham i dmucham i ściskam piąstki za WAS!!!!:-D:tak::cool2:
 
Do góry