reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziewczyny....wiecie, to dziwne uczucie wiedziec ze jutro okolo 11.30 zostane mama. Piekne ale tez takie dziwne.....Modle sie ze dzidzia chciala tylko zostac ze mna te 9 miesiecy a nie uciekac po kilku dniach

Ja się ostatnio co prawda za wiele na BB nie udzielam, ale to nie znaczy, że zapomniałam, czy się odcinam.

Lolitko: łączę się w życzeniach, modlitwie, trzymaniu kciuków za Ciebie i za Twoje Dziecko. Niech jutrzejszy wielki dzień będzie tym najpiękniejszym. Czekamy na małe Loliciątko!!!!!!
 
reklama
Wlasnie wrocilam z basenu i boli mnie kregoslup bo meczylam caly czas zabke! A teraz popijam czerwone winko i wcinam jogurt - zestawienie bomba! :-D

Lolitko bedzie dobrze - zdrowaska za Ciebie odmowiona!
 
Lolitko plywam kryta zabka... a kregoslup boli mnie w okolicach ledzwiowych (tam gzie mam skrzywiony). Dzis nawet udalo mi sie ponad polowe basenu przeplynac zupelnie pod woda bez brania oddechu!
 
Lolitka Kochana!!!! Wszystkie dziś jesteśmy z Tobą myślami i sercem!!!! Powodzenia Ci życzę!!!!! Trzymaj sie Kochana!!!!!!!!!Ściskam Cię mocno!!!!!
 
Lolitka, ale fajnie za dwie godziny juz bedziesz mama:-):tak:
Oczywiscie trzymam kciuki z pozostalymi 30-tkami i czekamy na wiesci od Ciebie!!!
Agi, a jak Ty sie czujesz? Doszlas juz do siebie? Pytam, bo sama wiem jak trudno jest uwierzyc w fakt ze w koncu sie udalo.
 
reklama
Do góry