reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Agi - ja Cie nie moge. GRATULUJE kochanie ....i super zazdroszcze (w pozytywnym slowa znaczniu). Idz na betke zeby sie upewnic

Esch - sie mniej leje. Tzn tylko raz przy siusianiu zobaczylam krew od kilku godzin wiec moze sie uspokaja... Bol tez mniejszy - wogole sie ne ruszam dzisiaj. Moj lata i mi jedzonko i picie przynosi na kanape....Zobaczymy. A Ty - przylazla wredota ?
Dziękuję Kochane!!!!
Zrobiłam drugi też pozytywny wprawdzie ta jedna kreska jest bledsza ale wyraźnie ją widać a co do bety narazie dam sobie na luz za 3 dni @ powinna przyjsć i wszystko bedzie jasne!!!!
Lolitka Kochana teraz Twoja kolej!!! Będę trzymać mega kciukasy i modlić się za Ciebie!!!!!!! Zobaczysz że wszysko bedzie dobrze.. NAjważniejsze jest teraz że czujesz już sie dużo lepiej wiec głowa do góry a w poniedziałek o 11.30 będę z Tobą myślami!!!!!UDA SIE innego wyjscia nie ma!!! A potem po kolei każda z nas bedzie oznajmiać radosną nowinę na forum 30-tki staraczki aż w końcu wszystkie przeniesiemy się na wątek szczęśliwe mamusie!!!!!
icon7.gif


Całuję i ściskam Was mocno
 
reklama
Agi: Gratuluję i trzymam kciuki za ładną betkę :)

Lolitko, trzymaj się tam dzielnie! Już tak daleko jesteś! Cieszę się, że krwawienie się wycisza - za jakiś czas ta cała procedura będzie już tylko wspomnieniem - wszystko wynagrodzi Ci mała dzidzia!!!! :) :)

Pytasz, co u mnie: badania trwają, czekam na kolejną wizytę, na razie zielonego światła nie ma. Czyli tak nijak. Postanowiłam sobie, że nie będę się już tak spalać i miotać, kiedy? kiedy? Co ma być to będzie. Oddaje się w ręce lekarza. Mimo wszystko nie tracę nadziei, że kiedyś się doczekam.
 
Dzięki Kochane z miłe słowa...Ciągle gapię się na te testy...i te dwie cudowne krechy!!! Powoli to do mnie dociera!!!!! Teraz trzymam za reszte kciuki!!!!:biggrin2:
 
reklama
Esch - srednio. Nadal plamie - ale troche mniej boli. Moge juz chodzic wolno bez problemow. Wzielam dzis po raz pierwszy progesteron dopochwowo, i tak mi serce napierdziela, ze az sie boje. Progestron ma negatywny wplyw na serce, a ja mam problemy z sercem, wiec troche jestem przewrazliwiona na tym punkcie. Siedze i sie modle zeby sie nic nie stalo...

Ponadto plecy u dolu mnie nawalaja - i wiem ,ze to jest jedno z obajawow hiper no, ale na razie nie panikuje. Moze mnie bola od tego lezenia. Chwilowo tej wersji sie bede trzymac, chyba ze pojawia mi sie problemy z oddychaniem, wtedy jade do szpitala
 
Do góry