reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Tez nie mam... ale mam ser feta, suszone pomidory, pomidory surowe, pesto, troche pieczarek i makarony.... i moze cosik z tego wymysle :-D
A i jeszcze mam frytki w zamrazarce :-D
Ale chyba wysle mojego chlopa na zakupy bo mam ochote na pieczonego kurczaka... zreszta od dzis napedzam moje jajeczka :))))
 
a suszone pomidorki szatkowac na male kawalki...do tego w zaleznosci od lubienia czosnek zmiazdzony...ja daje cala glowke bo uwielbiam ale wtedy wsio smierdzi jak w indyjskiej rodzinie wiec sie mozesz ograniczyc do 4 zabkow jak nie przepadasz za czosnkiem

pomidorki i czosnek na krotko na patelnie - zeby sie ladnie czosnek zarumienil

kurczaczek na paseczki kroimy, i ja obsypuje nieco warzywakmi i bazylia - no ale przyprawy jak kto lubi... podsmazamy

gotujemy makaronik. do juz ugotowanego do garnka dajmy podsmazone pomidorki z czosnkiem i kurczacek i 3-4 luzki oliwa i ezzzzzaaaa:)


to moja tworczosc wlasna radosna...nie linczowac mnie jka nie bedziesz lubic - ka lubic bardzo :)
 
Byla krotka pilka: przeczytalam mezowi Twoj przepis, zgodzil sie i jedzie na zakupy :-D
A ja dodam jeszcze serek zolty starty na tarce....
 
Ja uzywam przewaznie Radamera... smakuje mi ten ser i jego dodaje do zapiekanek i past makaronowych.... choc nieraz parmezan tez dodaje...
 
reklama
Do góry