reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Lolitko o Jezu:szok::szok::szok:... a masz cisnieniomierz zeby przynajmniej cisnienie sprawdzic? To ja mocno trzymam kciuki zebys jednak nie musiala jechac do szpitala!!!
 
reklama
Nie mam....ale obserwuje sie caly czas czy cos niepokojacego, procz tego walenia serca i bolu plecow sie pojawi. Trzymam reke na pulsie..

Wazne ze mnie mniej juz boli brzunio, bo jutro fasolke tam umieszczaja i cce zeby jej bylo dobrze.
 
To ja mocno mysle o Tobie i wysylam Ci dobre mysli!!!! Jak wieczorkiem pojde do kosciola to zdrowaske za Ciebie zmowie....
Szkoda ze nie mieszkasz blizej bo ja mam dwa i moglabym Ci jeden pozyczyc :tak:
 
Esch - jestes niezastapiona. I dziekuje za gory za modlitwe

Zaintrygowalas mnie wczoraj tym logo dla siostry. Masz talent artystyczny ? Ja nawet prostej lini ani narysowac, ani wyobrazic sobie nie umiem - takie 2 lewe rece w tej dziedzinie
 
@ rozkreca sie u mnie na dobre... brzuch boli ale mam nadzieje ze obejdzie sie bez lekow :/

Lolitko
z tym logo to nie tak... najpierw kombinowalam na kartce papieru, potem pokazalam to moim siostrom, szwagrowi i mezowi - zrobilismy "burze mozgow", i potem siostra siadla przed kompem i pod moje dyktando w AutoCadzie rysowala... zrobilysmy dwie wersje, ktore wyslalam do znajomej, Ona nam jeszcze jedna wersje podpowiedziala. Poprawilysmy jej propozycje i wczoraj wyslalam do mojego "GURU" w tej dziedzinie. Tez zasugerowal drobna korekte z przestawieniem liter no i zaakceptowal moja kolorystyke...
A teraz musze przekonac moja siostre zeby zostawila wersje czerwono-czarna :-D

A tutaj sa probki: Zobacz załącznik logo3.pdf
 
Ostatnia edycja:
A moja siostra nie znosi czerwonego koloru a uwielbia niebieski... nie moge jej przekonac ze czerwony przykuwa wzrok i dobrze wyglada zarowno na wizytowkach jak i na papierze firmowym czy w internecie... a do tego pasuje do branzy budowlanej (cegly sa czerwone a nie niebieskie:-D)
 
Uwazam ze zrobilam swoje... wytlumaczylam dlaczego taka wersja a nie inna... co zrobi to juz jej sprawa - ja dolozylam wszelkich staran zeby bylo jak najlepiej :tak:

A dzis chyba mam dzien w lozku... nic mi sie nie chce nie mowiac juz o tym ze obiad pasi jakis zrobic a ja nie mam ani checi ani pomyslu :-(
 
reklama
lez, lez....a co se bedziesz zalowac. se polezymy obie:-D

pozytywizm we mnie wstepuje. co sie kurna mam martwic - co ma byc to bedzie :-) dzidzia ma fajowskie warunki coby zostac od jutra ze mna: ale jak sie jej nie spodoba, to zmusic jej nie moge:-D


nie chocziesz, nie nada - zachocziesz nie budiet:-D

a na obiad - nic nie rob. a co - zrob tosty fransuskie z zoltym serem co 5 minut sie robi i tyle. wrzuc kompletnie na luz
 
Do góry