reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

dzień dobry!
Nie udzielam się na tym wątku, ale bardzo kibicuję Lolitce, więc pozwoliłam sobie napisać - kochana - trzymam kciuki za "seks na szkiełku":tak:
 
reklama
Esch, Ania - dziekuje

Musze Wam zdradzic ze sie troche niepokoje - no moze wiecej niz troche. Te krwawienia nie ustaja a z mojego wywiadu wsrod kobitek po IVF to zwykle conajwyzej plamienia sa, a nie krwawienie. Boje sie ze mi jajniki pocharatali...A moze sie myle i staram sie tez wersji trzymac. Zdecydowalam nie dzwonic do lekarz bo co mi moga zrobic - jak cos spieprzyli to i tak po ptakach.... Poczekam do poniedzialku b sobie tlumacze ze mi naczynka moze popekaly przy tych kluciach....
 
Kochane zrobiłam dzis test ciążowy choć do @ jeszcze 3 dni!!!! Wyszły 2 wyraźne krechy!!!! Nie mogę w to uwierzyć...Moj P. pojechal teraz po kolejne testy bo w domu miałam tylko jeden...Zrobię potem jeszcze raz!!!! Chyba oplaciło sie rozluźnić...Gdyby to okazlao sie prawda byloby wspaniale!!!! Zrobilam ten test bo dziwnie sie czulam ostatnio i chyba przeczucie mnie nie mylilo!!!!!Dam znać jak zrobie kolejny wieczorem!!!!:biggrin2:
 
Kochane zrobiłam dzis test ciążowy choć do @ jeszcze 3 dni!!!! Wyszły 2 wyraźne krechy!!!! Nie mogę w to uwierzyć...Moj P. pojechal teraz po kolejne testy bo w domu miałam tylko jeden...Zrobię potem jeszcze raz!!!! Chyba oplaciło sie rozluźnić...Gdyby to okazlao sie prawda byloby wspaniale!!!! Zrobilam ten test bo dziwnie sie czulam ostatnio i chyba przeczucie mnie nie mylilo!!!!!Dam znać jak zrobie kolejny wieczorem!!!!:biggrin2:

O jaaa! Kochana nie masz co robić kolejnych testów jak raz wyszło to już jest! Gratuluje z całego serca i nie ukrywam, że zazdroszczę!!!:cool2::cool2::cool2:
Dbaj teraz o siebie i również czekam na instruktarz ;):rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
O jaaa! Kochana nie masz co robić kolejnych testów jak raz wyszło to już jest! Gratuluje z całego serca i nie ukrywam, że zazdroszczę!!!:cool2::cool2::cool2:
Dbaj teraz o siebie i również czekam na instruktarz ;):rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Ja to taki niedowiarek jestem!!!! Ale jak na złość do łazienki mi się nie chce mimo iż chyba wypiłam już z litr wody ....hehehehehe A instruktarz???? Wychodzi na to że w naszym przypadku to banalnie proste było....Odstresowałam się na maksa!!!! Zero budzenia się i myślenia o dzidzi, zero wyobrażania sobie jak to bedzie z nasza kochana dzidzią....po prostu normalne życie jakby wogole staran nie bylo ( i przytulanki tylko z nastroju nie z obowiązku)...Może to coś innego ale ja jestem pewna że zrzucenie tego stresu (zwłaszca mojego) z ramion baaaaaardzo pomogło!!!! Kochane jeśli jestem w ciązy to teraz jeszcze bardziej jestem myślami z Wami....Tego szczęscia nie da sie opisać żadnymi słowami....Kochana trzymam mega kciukasy!!!!!!
icon7.gif
icon7.gif
icon7.gif
 
Ja wlasnie wrocilam do domku... bylam na zakupach (wydalam 400 zl:szok:) a potem u moich siostr - projektowalam im logo firmy... i padam... @ dalej nie ma, jest plamienie, brzuch pobolewa jak na @ i teraz zaczyna mnie glowa bolec :-(

Lolitka i jak minal dzien? Przestalo cos bolec i lac sie z Ciebie?

Toska u nas tez jest zimno ale jak super sie spi w takiej temperaturze!! My nawet w zime mamy rozstrzelnione okno....

Agi GRATULUJE!!!!
 
Agi - ja Cie nie moge. GRATULUJE kochanie ....i super zazdroszcze (w pozytywnym slowa znaczniu). Idz na betke zeby sie upewnic

Esch - sie mniej leje. Tzn tylko raz przy siusianiu zobaczylam krew od kilku godzin wiec moze sie uspokaja... Bol tez mniejszy - wogole sie ne ruszam dzisiaj. Moj lata i mi jedzonko i picie przynosi na kanape....Zobaczymy. A Ty - przylazla wredota ?
 
reklama
Do góry