reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Dobra, zostawiam na ten miesiac taki, w nastepnym cos fajniejszego sie wklei. Dziewczyny trzymajcie kciuki, zaraz ide go ginka, oby wszystko bylo dobrze. Czuje, ze cos sie dzieje w obu jajnikach, wiec chyba cos tam dziala clo.
 
OK, Esch, wejde w wolnej chwili. Teraz bede sie zbierac, zeby dojechac do gina na czas. Dzieki za pomoc;-)
Jakie plany masz na wieczor??
Kurcze, zabrzmialo jak propozycja na randke:-)
 
Melduję się wieczorową porą :-)

hej dziewczyny ,jak weekend?
moj weekend -w szkole ale nie był najgorszy
po kilku latach przeprosilam sie z pociagami i powiem,ze chyba zaczne do szkoly pociagiem jeździc ,na przerwie kebab +piwko;-)no zyc nie umierac

to jest najlepsze w podróżowaniu państwowymi środkami lokomocji :laugh2:ale oprócz tego żadnych plusów niestety nie ma

Ola u mnie weekend pracujaco-leniu****acy :-D
A widze ze dziewczynki twardo trzymaja sie swoich postanowien :-)

Dla mnie to nie żadne postanowienie, ale teraz bardzo dla mnie przydatne, bo ciągle Was goniłam, a tak jestem na bieżąco :-) Tylko zastanawiam się gdzie te wszystkie pozostałe, które wymyśliły tę dietę?

No juz mam:-) Maly wybor tych suwaczkow. Chcialam cos takiego jak ty masz, z odliczaniem dni cyklu, ale nie widze, wiec mam taki jak widac. Fajne sa te, ktore odliczaja dni ciazy, ciekawe, kiedy sobie taki zaloze;-)

Nic sie nie martw-na każdą kiedyś przyjdzie kolej :tak:

Dobra, zostawiam na ten miesiac taki, w nastepnym cos fajniejszego sie wklei. Dziewczyny trzymajcie kciuki, zaraz ide go ginka, oby wszystko bylo dobrze. Czuje, ze cos sie dzieje w obu jajnikach, wiec chyba cos tam dziala clo.

Tak więc trzymam kciuki, żeby rzeczywiście coś tam w tych twoich jajnikach się ruszyło. Jak wrócisz daj znać co i jak.

A ja zmykam do kuchni, bo jadę na dwa fronty. Gotuję dwa obiady na raz :baffled: Wiem, wiem....Pogięło mnie :-D
 
To czekam na relacje po wizycie!!

A ja dzis siedze w domciu...

A wiesz, że Tobie przyda się trochę odpoczynku? Pracujesz na dwa etaty i pomimo, że jest to dobra zabawa to z pewnością bardzo męcząca zwłaszcza wtedy kiedy człowiek rano musi wstać do pracy. Więc korzystaj z tego, że masz chwilkę dla siebie. Maseczka, kąpiel, dobry film, lampka winka...:tak:
 
reklama
Do góry