reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Wiem, że już śpicie, ale mimo to trochę napiszę (będzie na rano;-))

Widzę, że temat odchudzania rozkręcił się na dobre. Jeśli chodzi o mnie, wchodzę w pomysł Nikoli, żeby razem chudnąć:tak: Nienawidzę swojej oponki!!!!
Często korci mnie, żeby podjadać, a jak jestem przed @, to czekolada w domu długo nie poleży (zwłaszcza Wedel Luksusowa z orzechami, lub Wedel nadziewana... mniam:-p) A tak ogólnie jem za często i ciut za dużo...

Lolitko, pytałam gina, czy teraz też mam łykać kwas foliowy. W zasadzie, to dzień w dzień łykam chyba od dwóch lat, na wypadek, gdybym zaszła w ciążę:sorry: Mój gin stwierdził, że już się "nałykałam" i przerwa. Zadał pytanie, czy moja Mama też łykała - no, nie. Więc ja chwilowo odpoczywam od medykamentów i staram się jeść dużo zieleniny, żeby wzmocnić się naturalnie.

A dziś odebrałam wyniki z posiewu moczu. I mina mi zrzedła, bo wróciła stara znajoma - enterococcus faecalis i pojawiła się dodatkowo escherichia coli.....:-(A tak dbam o higienę!? :-( Jutro jadę po ureaplazmę i chlamydię. Jak tam coś mi jeszcze, nie daj Boże, wyjdzie, to chyba się "pochlastam"....
Nie dać się zwariować, nie dać się zwariować...............................................

Dobrej nocy!
 
reklama
Dzien dobry kochane

Jak dobrze ze juz piatek!!!! Hip hip huuurra!!!!

Alisa ja w grudniu robilam wymazy z posiewem, wyszedl mi paciorkowiec i drozdzaki. Zastosowalam kuracje zalecona przez gina i juz w styczniu jak zrobilam cytologie i wymaz wyszla mi I grupa!!! Wiec nie przejmuj sie Kochana - niech gin przepisze Ci leki i szybko pozbedziesz sie tych swinstw :tak:

A ja za Wasza rada weszlam na diety dla grup krwi i sie zalamalam - nie moge wcinac moich ukochanych makaronow bo nie moge jesce jasnej maki :-(
 
dziewczyny
czy wy caly czas bierzecie foliowy?

Ja biorę od lutego codziennie no chyba, że jem witaminki kompleksowe to wtedy nie łykam, bo on już jest w witaminkach:-)

...czekolada w domu długo nie poleży (zwłaszcza Wedel Luksusowa z orzechami, lub Wedel nadziewana... mniam:-p)

A dziś odebrałam wyniki z posiewu moczu. I mina mi zrzedła, bo wróciła stara znajoma - enterococcus faecalis i pojawiła się dodatkowo escherichia coli.....:-(A tak dbam o higienę!? :-( Jutro jadę po ureaplazmę i chlamydię. Jak tam coś mi jeszcze, nie daj Boże, wyjdzie, to chyba się "pochlastam"....

Po pierwsze-nie kupuj czekolady! Będziesz miała mniejszy problem, bo Cię nie będzie kusić :tak: Po drugie-od dzisiaj koniec podjadania! Trzymam kciuki:-)
A badaniami się nie przejmuj. Lekarz przepisze Ci leki i się z tego wyleczysz. I dobrze, że to teraz wyszło, bo niepotrzebni później byś czas traciła. A tak póki jest zakaz staranek to głowa do góry! Będzie dobrze :tak:

Dzien dobry kochane

Jak dobrze ze juz piatek!!!! Hip hip huuurra!!!!
A ja za Wasza rada weszlam na diety dla grup krwi i sie zalamalam - nie moge wcinac moich ukochanych makaronow bo nie moge jesce jasnej maki :-(

Ja też lubię makarony, ale staram się jeść wszystkiego po trochu. Najmniej to chyba jem ziemniaków takich gotowanych, ale za to nadrabiam frytkami, które uwielbiam :-D

Ja też się cieszę z piątkowego poranku :-D Choć pogoda nie nastraja optymistycznie to i tak się cieszę, że jutro nie trzeba będzie wstawać:tak: A słyszałyście, że w górach spadło 12cm śniegu? U nas cholernie zimno i w dodatku pada :-(

A wogóle od wczoraj zaczęłam robić testy owu, żeby sprawdzić jak u mnie z tą owulacją. Jestem pierwszy cykl bez tabletek anty i chcę skontrolować jak to u mnie teraz wygląda. Ciekawa jestem na ile te testy są skuteczne i prawdziwe :confused: A Wy robiłyście kiedyś testy owu?
 
Ja robiłam testy owu ale powiem szczerze ,że albo nie potrafie z nich korzystac albo mam owulacje w różnych dniach cyklu bo w tych ksiażkowych nic mi nie wykazywało
 
Ja robiłam testy owu ale powiem szczerze ,że albo nie potrafie z nich korzystac albo mam owulacje w różnych dniach cyklu bo w tych ksiażkowych nic mi nie wykazywało

A jak wyglądają testy książkowe? Bo nigdy o takich nie słyszałam :zawstydzona/y:Ja mam paskowe i ciekawa jestem jak będą działać
 
Melduję się! Cześć!

Dziękuję, umiecie mnie pocieszyć. Już kiedyś bakterie tłukłam, nawet z powodzenie, ale dziadostwo lubi powracać:wściekła/y:
A dziś widzę, że nie dojadę po inne wyniki, więc jeszcze się przemęczę w niepewności.

Nikola, ja bym czekolady nie kupowała, ale mój M. też ma ochotę, więc w domu jest:crazy: Chyba muszę go wziąć na rozmowę i uświadomić, że musi ze mną teraz jednak współpracować.

Też sprawdziłam sobie dietę zgodną z moją grupą krwi. I co? Pszenica i mleko zabronione. Ok, z pszenicy jestem jeszcze w stanie zrezygnować, ale z mleka???! I kefir też zabroniony? Akurat sobie wczoraj nakupowałam kefirów, żeby wzmocnić moje wojsko pożytecznych bakterii:angry:

Testy owu robiłam - mieszane uczucia. Jak odstawiłam, bo mimo owu i tak nie było fasolki, to zaszłam. Zauważyłam, że moje obserwacje śluzu nie pokrywaly się coś z wynikami testów. ??? Nie wykluczam jednak, że znów będę z nich korzystała przy wznowieniu staranek.

U mnie za oknem pogoda kapryśna, raz leje, raz słonko. Akurat teraz, jak się weekend zbliża i mamy ochotę gdzieś się ruszyć...:-(
 
Nikola ja tez ziemniakow nie jem zbyt duzo i frytek rowniez bo wiem ze sa tuczace :szok: A ze sniegu to sie ciesz... moze jeszcze na anrtki na Kasprowy smigne ;-):-D... zreszta juz sie nie moge doczekac zimy zeby poszusowac :tak:
A testow owu nigdy nie stosowalam wiec raczej nie pomoge :-(

Alisa ja bez czekolady moge zyc.... nieraz czekolady leza u nas po 2-3 miesiace dopoki moje siostry nie "wpadna" z odwiedzinami :-D

Lolitka gdzie sie podziewasz??
 
reklama
No jestem jestem
Trza bylo troche porabotac. Do mnie dzis malpa zawitala, brzunio z deka nawala.....ale co tam - weekend:, w sensie dlugi weekend bo poniedzialek jest tutaj wolny)))))))))))))
A pozniej piatek jest wolny:)))))))))))))))))))))

Juz sie doczekac nie moge wtorku i wizyty. Jakies depresje mnie biora ostatnio.
 
Do góry