reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Alez nie mialam wogole tego na mysli.... ja tez nie naleze do osob ktore zamykaja sie przed roznymi "plagami"...
 
Witajcie dziewuszki

Alisa79 ja też miałam i mam nadal wiele obaw i mnóstwo pytań, które nadal zostają bez odpowiedzi. Czas pokaże...

Eschenbach to jak śmigasz na rowerku do pracy to pewnie nie masz daleko? Ja też mam ochotę na rowerek, ale nia ma mojego M, a poza tym dzisiaj wizyta u mamy więc rowerek idzie w kąt, a jutro niestety ma już padać :-(

Co do kleszczy to rzeczywiście radzę uważać i używać jakiś preparatów przeciwko tym szkodnikom. Jestem tego żywym przykładem i nikomu nie życzę, żeby przechodził przez to piekło. Krótko i zwięźle-w pewnym momencie nie chce się żyć ani walczyć...lekarze są niedoinformowani, ba..nie wiedzą kompletnie nic. A co do szczepienia to niestety przeciw kleszczom nie ma żadnej szczepionki. Niestety :-(Jeszcze jedno-wcale nie musi być żadnego rumienia tylko organizm wariuje na maxa.

A ja wczoraj zaliczyłam od razu dwóch lekarzy-jak się to mówi dwie pieczenie na jednym ogniu :-D Do ogólnego poszłam po skierowanie na badania, a ten później mnie wysłał jeszcze do laryngologa. U laryngologa wszystko ok (żadnych chorób nie stwierdził), a ogólny dał skierowanie na mocz, morfologię, próby wątrobowe, tarczycę, glukozę i krzepliwość krwi i stwierdził, że mam niedowagę. A to już totalna bzdura, bo wage mam w normie, nawet bym powiedziała, że mam co zrzucić. Oczywiście musiałam się wykłócać i racja była po mojej stronie. Tak to jest z lekarzami-odstające kości obojczyków widzą, ale odstającą pupkę, brzuch i bioderka to już nie dostrzegają :no: Kij mu w oko. Przynajmniej wiem, że lubi okrąglejsze babki (gość starszy wiekiem więc może dlatego u niego oznaką zdrowia są krągłości). Badania będę robić w przyszłym tygodniu, bo teraz jestem po @ i nie chcę, żeby wyszły jakieś zaniżone albo cyganione :-)

A Wy jakie plany macie na dziś?
 
Eschenbach

No spadla :-(.
U mnie tez spadla - as expected :) Nadchodzi duzymi krokami..


A kleszcze sa okropne - moj pies ma codziennie chociac jednego bo pzreciez w lesie mieszkamy wiec go wciaz atakuja
 
Nie mam pojecia
2 czerwca mam pierwsza wizyte - lekarka niby mowila ze moze na sierpien da rade, ale nie wiem :-(
 
reklama
Do góry