reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Cześć dziewuszki. Ale miałam dzisiaj dzień! Dopiero teraz mam chwilkę by się do Was odezwać. Byłam na kolejnym monitoringu. Jajnik mnie strasznie naparza, więc to dobry znak. Okazało się że mam jeden dobrze rokujący pęcherzyk i płodny śluz :D Rano zgwałciłam chłopa i chciałam to zrobić wieczorkiem, ale gina twierdzi żeby nie przesadzać z ilością przytulanek. Powiedziała że teraz to dopiero w środę powinniśmy się przytulać, ale ja się boję że to trochę za długi odstęp pomiędzy zbliżeniami. Nie chcę zaprzepaścić tej nikłej szansy na fasolkę. Chyba jutro z rana znowu męża pomęczę:biggrin2:. Gina przepisała mi podjęzykową luteinę od 26 dc przez 10 dni, ale ja nie wiem czy będę ją brała. 26.03 idę do innego lekarza na konsultacje. A jakie Wy macie doświadczenia z luteiną? Dobrej nocki.
 
reklama
hej
ja nigdy nie brałam luteiny w tej fazie cyklu ,więc Ci nie pomoge a co do przytulanek to wydaje m i sie ,że ginka ma rację ale co tam próbuj:-)
trzymam kciuki aby w tym cyklu sie udało:-)
 
Witajcie,

Ja dzis bylam na rezonansie przysadki... czuje sie fatalnie :-( wyniki bede miala razem z wypisem za 3 dni (czyli w poniedzialek)...


Misiarw ja Ci nie pmoge z luteina bo na razie nic nie biore...

LorenB jak samopoczucie??

Lolitka ja tez poimprezowalam... obalilam z kuzynka butelke Grand'sa :-D... dobrze ze maz mnie do domu odholowal :-D

Ola :-)
 
hej Dziewczynki :o)

U mnie generalnie wsio ok - poza tym ze chodza za mna rzeczy ktorych mi nie wolno jesc/pic.
Jezyk mi do duszy uciekal jak wczoraj malzowi steka z piri-piri robilam - a zeby bylo weselej w lodowce chlodzi sie butelka bailay´s crem -ze nie wspomne jakia mam ochote na KFC !!!
Eh - uroki ciazy ;o)
ale obiecalam sobie ze jak juz bedzie ewidentnie "po wszystkim" czyli za jakies 2- 3 lata :o((( to sobie odbije jak nigdy !!! :o) Hmmm chyba ze pierwsze piwo obali mnie na podloge :o)
 
Witam:-)
Esch :happy:Kurczę a ja zapomniałam o tym wątku:-(
Loren za mną też chodzi KFC. Ostatni raz jadłam wieczorem przed porodem a raczej w trakcie, bo już miałam pierwsze nieregularne skurcze:-D
 
Witam:-)
Esch :happy:Kurczę a ja zapomniałam o tym wątku:-(
Loren za mną też chodzi KFC. Ostatni raz jadłam wieczorem przed porodem a raczej w trakcie, bo już miałam pierwsze nieregularne skurcze:-D

Antila - DZIEKI :-D przekonalas mnie ;o) :tak:-znikam wiec na weekend do kolezanki - mam zamiar przez te pare dni sobie pofolgowac nawet jesli sie to skonczy noclegiem w wc :rofl2: - na poczatek taki malusi "kubelek" z chicken wings - A CO - nie bede sie dluzej meczyc :o)

Tak wiec wszystkim Wam slonecznego weekendu i zdrowka
calusy
Do poniedzialku !!!
 
reklama
Do góry