reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Urawało mi w połowie:baffled:
Właśnie wróciłam z przychodni. Zrobiłam badania krwi i moczu.Korzystając z okazji zważyłam się na tej wadze, co ostatnio. Wyszło na to, że teraz dla odmiany schudłam dwa kilo. Już sobie daruję te kontrole wagi, bo można oszaleć:angry:
 
reklama
Witam,

najważniejsza informacja - moja córunia :-p waży 950g, na razie ułożenie pośladkowe.


Oficjalne gratulacje Córunii !!!!!!!!!!!To teraz już na 100 % mój Synuś będzie musiał zabiegać o względy :-D

Monia - i ułożenie pośladkowe - może ten problem o któym pisałyśmy na privku sie sam rozwiaże :-) co ma byc to będzie :-)
 
Dzień dobry

Anusienko dziękuję za życzonka :-)
Eschenbach jak zdrówko? Ale Cię dopadło, i to akurat w wolne dni:baffled:
Moniolku lecz się kochana. Teraz widać taki kolejny okres przeziębień. Mam nadzieję że Ci szybciutko przejdzie :-)
Aleczku kciuki ciągle trzymam :-) Fajnie że Twój mężuś jest dobrym pielęgniarzem ;-)
Agunia fajnie że do nas dołączyłaś :-) Życzę szybkiego zafasolkowania :tak:

Matko ostatnio mam straszną ochotę na truskawki, jagody i inne takie owocki letnie. A tu trzeba jeszcze czekać ;-) Ale dzisiaj moja mama zrobiła mi niespodziankę i przyniosła pierogi z jagodami. Pycha :-D:-D:-D
Ostatnio musiałam się napić cocacoli. Zachcianki zaczynają się robić coraz większe :-D

Pozdrawiam Was wszystkie kochane trzydziesteczki :-)
 
Marylion witam i serdecznie gratuluję dzidziusia:-):-):-)
Monik co do zachcianek ja wracając z pobrania krwi po prostu MUSIAŁAM kupić szparagi:-p
 
witajcie:-)
no widać, że już po weekendzie, bo Kobitki powracały:tak:
Esch no chwała Bogu, że tak to się skończyło i masz już lekarstwo:-) leż teraz ładnie i odpoczywaj, stukam się z Tobą kefirkiem, który też namiętnie popijam:-D
Moniś a jednak się Córunia ujawniła:tak::happy: GRATULACJE:happy: i wracaj szybko do zdrowia:-)
Kajduś fajnie Wam z tym wyjazdem nad morze, mam taką ochotę na dłuuuugi urlop, taki przynajmniej 2 tygodnie i wyjazd gdzieś, właśnie nad morze najlepiej:-) może jak już będzie ,,po'', wybierzemy się gdzieś wszyscy razem;-)
Anusia ale będziesz przeszkolona;-) a jak się czujesz??
Antilko no mówiłam- nie męcz wagi;-)
Monik oj truskawek to i ja bym zjadła:tak: o pierogach nie wspomnę:-D
Marylion witaj:-) gratuluję Maleństwa:happy:
A! Spóźnione, ale serdeczne życzenia Imieninowe dla naszych Moniś:-):-):-)

Kochane uprzejmie donoszę, że dzisiaj umówiłam się na wizytę na 16.05, która pewnie rozpocznie stymulację:happy: rozmawiałam z samym szefem N., wydał się konkretnym gościem:tak: tak więc cały czas dzielnie biorę zastrzyki wyciszacza, potem przez parę dni będę brała 2 (wyciszacz + gonal) :szok:, no a potem pewnie sam gonal, w trakcie stymulacji są przewidywane 2-3 wizyty ,,do podglądania'' jajeczek ;-) i jak tak sobie liczę, to punkcja by wychodział ok. 29-30 maja, potem transfer, no i 14 dni po transferze mam zamiar wkleić tu mój teścik:tak::-D no! to znacie już cały ,,rozkład jazdy'':-D:-D:-D

Buziaki dla Wszystkich 30-stek:-):-):-)
 
Wlasnie skonczylam jesc kolacyjke (spaghetti carbonara) bo za chwile musze antybiotyk wziasc....

A wogole wszystkim Monikom zycze WSZYSTKIEGO najlepszego
przez ta chorobe zapomniala o tym :zawstydzona/y:

Antila nie patrz na wage!!!

Monik akurat w dlugi weekend nie bylo najgorzej... a w sumie to tak na dobre wczoraj mnie zlapalo - jak juz mielismy wracac. A caly weekend nie byl najgorszy: pogralam sobie w kosza, ping-ponga, bilarda... mieszkalismy w domku ze znajomymi i ich dziecmi wiec ciocia miala zajecie:-D:-) i jakos dziwnie ze z nikim nie chcieli grac tylko z ciocia i nawet jak szli spac to najlepiej zeby ciocia siedziala z nimi dokad nie zasna :-):-D

Marylion witaj wsrod trzydziestek!!!

Alek no to zdrowko ;-):-D
Ale bym sie napila wina grzanego ale boje sie przy antybiotyku....
 
Witam dziewczyny!

Dziękuję tak gorącego przyjęcia do Waszego grona. Tak jak już wcześniej napisałam mam 32 lata od roku z moim lubym staramy się o dzidziusia. Mamy porobione wszystkie badania. Na razie bez rezultatu :-(. Obecnie jeszcze przebywam w szpitalu po operacji zespolenia moczowodu, okazało się że jest to wynikiem źle przeprowadzonej laparoskopii którą wykonywał ginekolog osiem lat temu. Prawdziwa masakra:-(
 
reklama
Do góry