reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Cześć dziewczyny
dawno nie zaglądałam bo miałam trochę przerwy od kompa.
Teraz znów poleguję i klikam.
Widzę że jest nas coraz więcej.
Ja idę w piąteczek na usg polówkowe cieszę się i martwię heh w tym samym momencie.
Na dodatek wysypka alergiczna swedzi jak diabli.
Pozdrawiam wszystkie 30.
 
reklama
Witajcie!
Obiecałam sobie częściej tu zaglądać:) U nas bez większych zmian, od dziś testujemy Gripe Water (wodę koperową) na kolki Ewci. Teraz zasnęła ładnie na brzuszku, ale musieliśmy poszumieć jej suszarką. Dziwne, ale jak ją męczy brzuszek to najłatwiej ją uśpić,kiedy leży na brzuszku i włączymy suszarkę:) W czwartek idziemy do neurologa, bo dostaliśmy skierowanie. O ile dobrze zrozumiałam to pediatra podejrzewa zbyt silne napięcie mięśniowe. Staram się nie martwić, bo wiem, że wcześnie wykryte łatwo wyeliminować ćwiczeniami, ale jednak. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
Dziękujemy za wszystkie komplementy dla Ewuni:-)
Abigaill super, zobaczysz swoje maleństwo, a niepokoje niestety mamy nie opuszczają, ale na pewno będzie dobrze i dużo radości!:tak:
Esch zdrowiej szybciutko!:-)
Marylion mnie tez brzuch bolał w pierwszych tygodniach ciąży i lekarz kazał brać nospę w razie potrzeby.
Sensi ja też rocznik 76:-)Moze na Twoje pytanie o jedzenie Ewuni tu odpowiem:) Od kiedy okazało się w piątym tygodniu, że Ewcia spadła na wadze musze dokarmiać. Teraz do każdego karmienia po piersi daję 40 ml mieszanki, a karmień jest ostatnio 8 lub 9 na dobę. Teraz już ładnie przybiera, może nadgania, dziś już 4200g:happy:, więc chyba dostaje tyle co trzeba?
Moniolek gratuluję córeczki Martusi:-D
Aluś jak fajnie, to i Ty pewnie Lutówką będziesz? Ja pozytywny teścik zobaczyłam 17 czerwca i z całego serca życzę Ci tego samego!:-)
Carioca jak mogłabym ciebie zapomnieć? Wpadaj tu częściej,pisz cou Was, bardzo jestem ciekawa jak Stasio!
Agunia witaj i powodzenia!
Ewo czemu tak rzadko tu jesteś?
Monik Antilko Vonko Kajduś Anusieńko Leyna pozdrowionka!
 
Witam

Przepraszam ,ze dzić tylko o sobie ale cała noc nieprzespana - a gardło tak potwornie boli :-( :-( nic nie pomaga- boję się antybiotyku..........

Aha i do tego jeszcze krzywa cukrowa - czy ktoś ma swoje wyniki 50g glukozy a wyniki takie: na czczo 91 , po godzinie 152 - czy to jest dobrze ???????bo w sumie nie wiem :-)
 
Witam.

Anuś bidulko, współczuję, rozmawiałas z lekarzem o tym gardle? Nie wiem co juz stosowałas ale mnie przy bólu gardła (o ile nie jest to angina) pomagaja rozgrzewajace okłady. Grubą warstwę gazy zanurzam w bardzo ciepłej wodzie szybko wyciskam i porządnie skrapiam zwykłym spirytusem, przykładam do szyji (wczesniej szyje smaruje jakims tłustym kremem, żeby temperatura + spirytus nie spowodowały podraznień); całosc owijam szaliczkiem i takie wygrzewanie mi zawsze pomaga. Niestety nie wiem czy ten sposób mozna stosowac w przypadku jakichs alergii? Zdrówka życzę:tak:

Abigail witaj, dawno Cie nie było:-) Jak ten czas leci - juz połówka ciązy za Tobą. Nie martw sie, bo nie ma czym. Przeciez wszystko jest ok:tak::tak: daj znac jak tam po wizycie.

Antila, Esch pewnie że chcę sie z Wami spotkać:-D. Póki co jednak nie wiem jak to będzie za miesiąc i nic nie jestem w stanie zaplanować. Jedno jest pewne że jesli pojedziemy na ten slub to do Krakowa napewno pojedziemy dzień wczesniej i będziemy nocować u znajomych na Bohaterów Wrzesnia (Mistrzejowice)

Maniolku chciałabym miec taką energię:-D jestes niesamowita:laugh2:. Może faktycznie w II trymestrze dostanę jakiegoś speeda:rofl2:


Kajdo, Najko, Ewo, Monik, Marylion, Carioca, Sensi, Alek - pozdrawiam:-)
 
Dzień Dobry Wszystkim:-)
Najeczko rozumiem, że się denerwujesz wizytą u neurologa, ale myślę że zupełnie niepotrzebnie:tak:Współczuję wam tych kolek, może nowe kropelki pomogą.
Anusieńko mi zawsze pomaga płukanie gardła wodą z solą.
Vonko myślę, że coś wykombinujemy i chociaż na chwilkę się spotkamy:-)
Abigaill doskonale Cię rozumiem ja jestem przed usg genetycznym i mam identyczne odczucia:zawstydzona/y:
Byłam dzisiaj u fryzjera podciąć włosy. Strasznie mi zaczęły wypadać. Ponieważ fryzjer mieści się w akademiku skusiły mnie zapachy ze stołówki studenckiej:-DNie mogłam się oprzeć schabowemu z gotowanymi buraczkami był pyszny, ale z przejedzenia ledwo doszłam do domu. Chwilę odpocznę i wybieram się do biblioteki. Panie się ze mnie śmieją, że zawyżam im średnią
 
Witajcie,


Ja od samego ranca ostro pracuje... mezulek zdabl zebym sie nie nudzila chorujac wiec przyniosl mi cala sterte ankiet i wklepuje je do kompa, a ze moge przy okazji jeszcze troche kaski zarobic to sie bardzo ciesze!!!

Abigaill zagladaj czesciej do nas.

Najka cos z tym bolem brzucha jest.... mnie jak boli to tez sie ukladam na brzuchu albo wskakuje do wanny z goraca woda...

Anusieńka to moze wybierz sie do lekarza??

Vonko to jeszcze tylko napisz w jakim terminie bedziesz w Kraq i juz bukuje sobie spotkanko!!! :tak:

Antila w takim tempie to chyba pol jagiellonki przeczytasz ;-):tak:
 
witajcie, mam wrażenie że strasznie dawno mnie tu nie było..
U mnie dużo ruchu, zaczął się remont więc mam kociokwik lekki - kursowanie - remont praca dom... Jeszcze mam w niedzielę komunię chrześniaka i nijak nie mogę się przygotować - myśłałam,że pójde do fryzxjera, kupię sobie coś do ubrania itp ale nijak nie mogę znaleźć czasu. Chyba poprzestanę na tym co mam :( Jak ktoś chce podglądnąć remont to zapraszam na forum muratora ;)
Bylam juz u nefrologa, zdecydowałam się na wcześniejszy termin, bo szkoda mi czasu. Kobitka okazała się sensowna, młoda, nawet mi następną wizytę szybciej zapisala, żebym coś już iwedziała. Mam mieć parę badań i USG nerek i się zobaczy czy są przeciwwskazania do ciąży czy spokojnie można się starać... Póki co nie mam nawet siły myśleć, ale koniec remontu kiedyś nadejdzie, wakacje i odpocznę sobie. pozdrawiam wszystkie :)
moniolku, myślałam,że mojego imienia już dzieciom nie nadają :) Miła niespodzianka :)
 
Onna nie dziwie sie ze dlugo nie bylas u nas... jak zobaczylam ta demolke w Waszym mieszkaniu to sie nie dziwie....
 
reklama
Do góry