reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam wszystkie kobietki. Serdecznie gratuluję wszystkim, które zobaczyły w końcu upragnione dwie kreseczki. Ja ich od kilku miesięcy wypatruję, ale jak na razie bez sukcesu:sad: .
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona:happy2: i może kilka fluidków od "ciężaróweczek" zdziała cuda ...


 
reklama
Monik myślę,że możesz przestać merzyć temperaturkę;-):-)Staraj się nie martwić, choć wiem, że te zmartwienia niestety są wpisane w ciąże po stracie:-(
77 Ewcia witaj wśród nas:happy2:
Sensi fajny avatarek
 
Jejku dostała jakiejś biegunki (chyba nawet wiem przez co:baffled:)

staraj się nie denerwować (wiem, że ciężko z opanowaniem emocji)

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona:happy2: i może kilka fluidków od "ciężaróweczek" zdziała cuda ...

77Ewcia Witaj :-)

To nie tylko dla Ciebie, ale dla Olusia, Antili, Esenchach i Vonki

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Poza tym Dzień Dobry wszystkim :-)

Chyba dzisiaj poczułam motylki, piszę chyba bo nie wiem czy to jest to :sorry2: będę w nocy nasłuchiwać. Uczucie takie jakby przelewanie przez jelita, ale nie tak głośne jak przy normalnym trawieniu.
 
Dzień dobry trzydziesteczki :-)

Moniolku ale super. Pierwsze ruchy maleństwa :-)
Antilko właśnie się zastanawiam czy mierzyć tą temperaturę dalej. Kosztuje mnie to dużo stresu. Zapytam ginka na jutrzejszej wizycie.
77Ewcia witaj wśród nas :-)

Wczoraj miałam coś w rodzaju plamienia. Choć nie było krwi, tylko taki rdzawy kolor śluzu. Mam nadzieję że to jest związane z dalszą implantacją fasolki. Jutro idę do ginka. Może przepisze mi coś tak na wszelki wypadek. Dzisiaj jak na razie jest wszystko dobrze :happy2:. Boję sie tego wszystkiego, ale jednocześnie wierzę że będzie dobrze.
Wczoraj żeby emocji nie dodawać sobie ciągłym rozmyślaniem o tym śluzie (trochę łez poleciało) zaczęłam czytać książkę. I tak się w nią wciągnęłam że poszłam spać dopiero po pierwszej w nocy :szok:;-) A dzisiaj jestem totalnie niewyspana :baffled:

Dziękuję dziewczynki za wsparcie :-)
 
MONIK serdeczne gratulacje !!!
Ja jutro mam wizytę u lekarza zobaczymy czy wszystko w porządku. trochę sie boję co powie, co nas czeka na przyszłość itd... Chętnie bym posłuchała Waszych historii dziewczyny w takich sytuacjach, ale chyba nie zaproponuję pisania o tym na Forum... Może jednak ktoś będzie miał ochote napisac mi na pw jak wyglądają dalsze staraniam. Martwi mnie ze nie mam dużo czasu chyba, ale nie chcę uruchamiac złych myśli...
 
a, no tak, piszę skrótami... Chodzi mi o to że w tym roku kończe juz 36 lat i jakoś tak sobie wyobrażam,że do 40tki jeszcze będę próbować. W sumie teraz się szybko udało, ale cos było nie tak i nie mam pojęcia co. Może się ywjaśni w najbliższym czasie, zobaczymy...
 
Witam sie!!!

Troche mnie nie bylo dzis w nocy wrocilamz Zakopca - popracowalam sobie troche a przy okazji odpoczelam od mojej pracy...

NAJECZKO wielkie gratulacje!!!!!!!

MONIK strasznie sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!


Esch gdzie jesteś?

Antila jestem, jestem... ale jakos weny brak i tak mi cos smutno....

77Ewcia witaj u nas!!!
 
reklama
Do góry