reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie!

Ja jednak dzis do pracy poszlam...i sama bylam zla na siebie za to... no ale coz...
Za chwile zaczynam sie dalej leczyc... bede pila herbatke z krwawnika z imbirem... a na noc mleczko z miodem i imbirem....
o efektach mojej kuracji niechybnie Was poinformuje.

Monik dawaj mi tu ten przepis na diete... bo ja cos tylko tyje na nie chudne :wściekła/y:
A chorobie staram sie nien dawac.

Ewa tez sobie czesto zadaje pytanie... czemu dzien w pracy zawsze sie tak ciagnie a weekend tak szybko mija? :zawstydzona/y: No i pisz co u mamy.

Sensi w sumie antybiotyk mialam do poniedzialku a ja wyrzucilam go w ndz... a co do antybiotykow wogole... to staram sie ich unikac, wg mnie to najgorsze swinstwo...
 
reklama
Wagnies no pewno że Ci dam przepis na tę dietę. Ale dam Ci go dopiero jak wyzdrowiejesz :-p;-):-) Do tej diety trzeba być zdrowym i mieć dużo sił, no i cały TIR mocnej woli :-D:-D:-D

Spokojnej nocki 30-tki :happy:
 
Dziewczyny macie rację dość użalania nad sobą , a to że ja miałam takie myśli w stosunku do innych to mnie przeraża (ale czytałąm że tak może być aby takich jak ja było więcej taka gra psychologiczna)ale to już było , minęło i obiecałam sobie że jak jeszcze będę ryczeć to wymyślam sobie karę zakaz na baby boom a to jest dla mnie surowa kara. Koniec będziemy się starać i nam się uda. Dzięki wam jeśli większość tak mówi to muszę się za siebie wziąć.
a koleżance, sobie i wam życzę powodzenia
 
Witajcie 30tki!

ena - Twoje myslenie jest podszyte emocjami z powodu Twoich przejść, dla mnie sama sytuacja zagrożenia poronieniem przekraczała moje umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, ale nie dawaj się złym emocjom. Po prostu "starajcie" się, bądź pod opieką lekarza, a wszystko zakończy się radosnym bobaskiem

Ewa - trzymam kciuki za operację

Sensi - a jogurty naturalne? One nie są tak uczulające jak czyste mleko, a mają łatwo przyswajalny wapń i korzystny wpływ na jelitka, o czym pewnie wiesz lepiej ode mnie :-) spróbuj, Kuba już nie jest taki mały, może już dobrze zniesie?

monik75 - podeślij mi proszę tę dietę, teraz nie bede sie odchudzac, ale po karmieniu napewno. Ja to nawet się Wam nie przyznam ile teraz ważę, ale jest to 15 kg więcej niż 2 lata temu :cool: Na szczescie zima przed nami i sporo mozna ukryc.

U nas były kolki, ale krotkie i tylko dwa razy jak dotąd. Ponoc w 6tym tyg zmienia sie wchlanianie pokarmu i mogą nastąpić rewelacje. Dzis ide do gina na kontrole i chyba nie jest ok bo wciaz mam krwawienie, ale zobaczymy, moze to normalne, nie wiem, nie mam doswiadczenia :-)
Staś już się do mnie uśmiecha, obserwuje zabawki, coraz ładniej podnosi główkę, drżenia mu mijają, jeszcze nie gaworzy ale mowi "aaaaa" "eeee" no i jest przesłodziutki.
 
Dzień dobry:happy:
Poranne prace wykonane (wyprawienie mężusia, śniadanko, pranko, przygotowanie obiadu), Żuczek drzemie po jedzonku o 6 rano;-). za chwilę szykujemy się do wyjścia.

Popiszę później. Miłego przedpołudnia;-)
 
Witajcie 30tki!

monik75 - podeślij mi proszę tę dietę, teraz nie bede sie odchudzac, ale po karmieniu napewno. Ja to nawet się Wam nie przyznam ile teraz ważę, ale jest to 15 kg więcej niż 2 lata temu :cool: Na szczescie zima przed nami i sporo mozna ukryc.


Carioca dietkę prześlę Ci na privka ;-):-)
Wagnies i dla Ciebie też :-)
 
A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim :-)

Właśnie dzwonił mój mężuś z Cholandii i
MAMY NOWY STARY ;-)SAMOCHÓD :-):-):-)

Carioca gratuluję pierwszego aaaaaa, eeeee Twojego synusia :-):-D:happy: Jak to fajnie jest patrzeć na swoje dziecko i obserwować jego wszystkie "pierwszy raz"
Sensi miłego spacerowania :-)

Miłego dnia 30-tki :happy::-)
 
Cześć Babeczki:-)
Wczoraj spędziłam bardzo intensywnie dzień na nicnierobieniu:-D:-D:-D
No i byłam u doktora ustaliliśmy, że jeszcze tylko dwa tygodnie leczenia i kończymy kurację:happy::rolleyes2::cool2::-D.Myślę, że będę mogła ponowić staranka w grudniu lub styczniu. Po takich dawkach antybiotyków trzeba dać organizmowi trochę czasu na regenerację.Wczoraj odebraliśmy materac do naszego nowego łóżka. Troszkę śmiesznie się jechało z takim ładunkiem na dachu.
Wieczorkiem ugotowałam gar barszczu i zrobiłam pieczeń wieprzową. Dzisiaj mam zamiar zrobić fasolkę po bretońsku, bo teść uwielbia a jutro jedziemy go odwiedzić.Fajnie mieć czas na wszystko:-D
Dzisiaj mam zamiar połazić po sklepach z materiałami, gdyż szukam czegoś na poszewki poduszek do sypialni.Tylko pogoda troszkę mi krzyżuje plany, ale co tam...
Monik ale fajnie:tak: jakiej marki to autko:confused:
Sensi udanego spacerku
Carioca z tym krwawieniem w połogu to bardzo indywidualna sprawa. Dobrze jednak, że fachowiec się wypowie.Buziaczki dla Stasia:-)
Ena tak trzymaj życie toczy się dalej i jeszcze wszystko przed Tobą:tak:
Wagnies jak samopoczucie?
Ewo trzymam kciuki za operację Twojej mamy:tak:
Aluś:-)
Novaczko gdzie się podziałaś:confused:
 
Witajcie!
Dziś mój dzień urodzinkowy, oczywiście spędzony na leżakowaniu, cóż. Byleby dzieciaczek posiedział jak najdłużej w brzuszku, mam nadzieję, że do lutego:biggrin2:. Przez ostatnie dni bardzo wolno mi czas płynie, a dzidziuś ciągle taki mały. Zobaczymy co pojutrze gin zdecyduje.
Zamierzam wysłać mężyka do biblioteki i nadrabiać czytanie.
Antilko bardzo sie cieszę, że masz ustalony koniec leczenia!:biggrin2::rofl2::biggrin2: No i fajnie, że macie zamówioną kwaterkę w Kazimierzu! Kiedy jedziecie?
Leyna świetnie, że jesteś zadowolona z fryzurki!
Wagnies jak Twoja kuracja imbirowa?
Monik czyli dieta juz działa, póltora kilo zrzucone, poświęcenie się opłaca!:biggrin2: Gratuluje autka!
Ewo jak Twoja mama? Brzuszek pogłaskany i wypoczywam, nic innego mi nie wolno!:-D
Ena popłakać to nic złego... powodzenia w staraniach!
Carioca i co tam u gina? Fajne te postępy Stasia!:biggrin2: Moje dzieciątko ostatnio wiecej bryka w brzuszku:happy:, może prze moje leżenie więcej ruchu potrzebuje sobie dostarczać.
Sensi wcześnie wyruszyliście na spacerek:) , może już nawet wróciliście?
Aluś Kajduś co u Was?
Miłego dnia!
 
reklama
Najeczko w dniu Twoich urodziń chciałabym Ci życzyć dużo radosnych chwil, mnóstwo miłości i spełnienia najskrytszych marzeń

8.gif
 
Do góry