reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie poniedziałkowo :-)

Najeczko do dietki zdążyłam się już przyzwyczaić. Wczoraj było mi ciężko na obiedzie u teściowej. Wszyscy zajadali smakołyki a ja zajadałam sałatę z jajkiem i chudą wędlinką :baffled:. No ale dałam rade i dzisiaj stwierdzam że ta dieta nie jest taka straszna i już się do niej przyzwyczaiłam;-). A najważniejsze, 1,5 kg już uciekło ze mnie :-)
Wagnies nie dawaj się tej chorobie! Ja to też mam problemy z antybiotykami. Na połowę w ogóle nie idę, a na drugą połowę mam uczulenia:eek::baffled: Wyleż się porządnie i wracaj szybciutko do zdrowia :-)
Sensi u nas wczoraj było tak zimno, że ledwo do lokalu wyborczego doszłam. A miałam taką ochotę na spacer bo słoneczko ślicznie świeciło. W górach pełno śniegu więc do nas lodowaty wiatr przyleciał. A Ty Kubusia dobrze hartujesz więc nie straszne będą mu takie pogody :-)
Leyna no ciekawa jestem tej Twojej nowej fryzurki :-). Ja kiedyś poszłam do fryzjera z włosami po tyłeczek a wyszłam z takimi króciutkimi, i powiem że byłam trochę w szoku, pomimo że tak chciałam się krótko obciąć:-D
Antilko udał się wolny dzień? :happy:
Ewuś co tam u Ciebie ?:happy:
Carioca jak się macie ze Stasiem?:-)
Ena :-) mam nadzieję że dzisiaj mały uśmiech gości dzisiaj na Twojej buzi :-)

Miłego dnia dziewczynki :-) :happy::-D
 
reklama
witajcie....
czemu weekendy tak szybko mijaja? znowu poniedzialek ale na szczescie tylko 4 dni pracy,bo sobie wzielam piatek wolny ... moje przeziebienie i zimno powolutku ustepuja.... ale zarazilam Joe... juz dawno go takiego chorego nie widzialam... poza tym pogoda u nas w weekend bardzo dopisala... az trudno uwierzyc,ze to koniec pazdziernika i bez kurtki moglam wyjsc.... ale pewnie za dlugo nie nacieszymy sie takim ciepelkiem....
Monik-wytrwalosci w diecie! u mnie diety maja zwykle skutki totalnie odwrotne od zamierzonych ;-):-D...
Najeczko- wypoczywaj i poglaskaj brzuszek ode mnie :-)
Antilo- jak minal ci wolny dzien?
Wagnies-wypoczwaj i mam nadzieje,ze szybko ci przejdzie to przeziebienie.... u mnie na szczescie antybiotyki dzialaja,ale biore je bardzo zadko... tutaj graniczy niemal z cudem zeby na przeziebienie przepisali antybiotyk... zwykle nie ma sensu chodzic do lekarza,bo "przepisze" wypoczywac i pic duzo napojow" typu woda,woda z cytryna....
Leyna- jak masz wstaw fotke z nowa fryzurka...
Ena- ja chyba dolacze sie do wypowiedzi Leyny... musisz sie troche zebrac w sobie i przypomniec,ze zycie toczy sie dalej... rozumiem twoj bol,ale juz mniej to uzalanie sie nad soba i zyczenie innym zle.... poronienia sie zdazaja i nic na to nie poradzimy... musimy czekac na kolejna szanse i wierzyc,ze bedzie dobrze,bo bedzie :-)... glowa do gory i zacznij szukac zadowolenia zamiast ciagle rozpamietywac co by bylo gdyby- to do niczego dobrego nie prowadzi....
Sensi- zdejecia Kuby powoduja zawsze mily usmiech na mojej twarzy :tak::-), prosze o wiecej :-)
Carioco- co u was?
Alek- :-)
Vonko- odezwij sie :-)
moje 30-tki pozdrawiam i zycze milego tygodnia!
 
Witajcie moje drogie:happy: wróciliśmy ze spacerku. Powiało chłodem:cool:

Monik przystopuj z tą dietą, bo jak tak dalej pójdzie to nam znikniesz :-D:-D
Ewo fotki będą;-)
Wagnies kochana, na efekt działania antybiotyku trzeba troszkę poczekać:tak:, a nie ma nic gorszego niż zbyt krótkie lub w zbyt małej dawce stosowanie antybiotyku-okaże się w końcu, że na Twoje bakterie żaden nie zadziała (bakterie się uodparniają tzn uczą się żyć z obecnością antybiotyku). Antybiotyk stosowany zgodnie z zaleceniem jest najbezpieczniejszym dla organizmu lekiem:tak:
Leyna ja nigdy nie miałam krótkich włosów, ale pod Twoim wpływem;-) jeżeli mi się uda to dziś, albo jutro-wybieram się do fryzjera, żeby trochę przyciąć końce, bo są w opłakanym stanie:baffled:

Antilka zajęta..........
Najka zajęta........


Novaczka, Vonka:confused::confused::confused:
 
Sensi może jednak nie zniknę :-D. Dzisiaj mam 4 z 13 dni diety. W planie mam schudnąć 5 kg. To i tak więcej będę ważyć niż przed rokiem. Ale myślę że waga 55kg, 54kg przy 166cm wzrostu jest całkiem dobra;-) Tyle zamierzam ważyć:-)
Ewuś ale Wam fajnie że macie tak cieplutko:tak: U nas jest paskudna i zimna pogoda.
Dużo zdrówka dla Was :tak::-)
 
zapomnialam wam napisac,ze dzis moja mama ma miec operacje usuwania kamienia z nerki jesli dobrze zrozumialam... troche sie denerwuje i na dodatek nie moge dodzwonic do taty,czy juz jest po,czy w ogole jej zrobili....
Monik- dzisiaj jeszcze ma byc 26 stopni po poludniu ale niestety juz jutro deszcz i 11...
Sensi- czekam cierpliwie :tak::-)
 
Sensi może jednak nie zniknę :-D. Dzisiaj mam 4 z 13 dni diety. W planie mam schudnąć 5 kg. To i tak więcej będę ważyć niż przed rokiem. Ale myślę że waga 55kg, 54kg przy 166cm wzrostu jest całkiem dobra;-) Tyle zamierzam ważyć:-)

:szok::szok::szok::szok::szok: Monik Ty chuderlaku:szok: ja mam 168 cm i ważę 62-63 kg:baffled::baffled: i nie uważam się za niezgrabną:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Sensi- wlasnie sie dodzwonilam do taty i mame dopiero przyjeli do szpitala i dzis ma miec tylko badania a operacja najprawdopodobniej jutro,bo w niedziele ma byc juz w domu...
milego dnia! musze leciec do pracy :-)
 
Sensi z tą wagą to różnie jest. Ja przed rokiem warzyłam 52kg i byłam w sam raz :tak: Wydaje mi się że to zależy od naszych kości. Pod względem ilości tłuszczyki u dwóch różnych osób może być tak samo, a mimo to waga będzie sie różnić. Na zdjęciach wyglądasz rewelacyjnie i te parę kilogramów więcej właśnie w tych kościach leży ;-):-):-):-):-D
Ewuś czy Twoja mama będzie miała tą operacje wykonywaną laparoskopowo??
 
reklama
Do góry