reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

NAJECZKO :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Choć nie mogę Cię dziś uścisnąć osobiście, wyznam tu wszystko jasno i kwieciście. Gdy znajomi i rodzina będą tłoczyć się z kwiatami, ja połączę się z Tobą tymi oto życzeniami: niech się spełni, co wyśnione, niech nastanie spokój ducha. Miej przez lata niezliczone, uśmiech od ucha do ucha.
Wszystkiego naj naj naj dla Ciebie, dzidziusia i wszystkich Twoich bliskich
:-):-):-):-):-):-):-):-)

 
reklama
Antilko no już koniec tej terapii antybiotykowej :-):-):-) Gratuluję pozbycia się tej okropnej choroby i już zaczynam trzymać kciuki za staranka :tak::-) Nasze nowe autko to Opel Astra II Kombi;-)
Najeczko świetnie że dzidzi już często daje znać o sobie. Ty wtedy pewnie jesteś bardziej spokojniejsza. Książki dla zabicia czasu to bardzo dobry pomysł;-). Luty już całkiem niedługo więc w brew pozorom czas szybciutko minie i będziesz mogła się już cieszyć swoim maleństwem:happy:
Ewuś pewnie jeszcze nie masz informacji od Taty co z Twoją Mamą? Nie martw się wszystko powinno pójść dobrze:happy:
 
Czekam właśnie na kuriera do dwóch godzin ma się pojawić z moim łóżkiem do sypialni. Jestem w szoku, że tak szybko. W piątek zamówiliśmy a dzisiaj już jest:-)
 
Antilko my z M w styczniu tego roku kupiliśmy takie duże łużko i jesteśmy BARDZO zadowoleni :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-). Materacyk rewelacja. Śpi się znakomicie do tego stopnia że wstawać to się w ogóle nie chce;-):-D
 
witajcie...

Najko
- wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!

u mamy jeszcze nie wiem,bo nie odbiera telephone'u, wiec chyba jest po operacji... zadzwonie do nich jeszcze raz jak wroce z pracy i wam od razu napisze... troche sie denerwuje,ale na pewno wszystko jest dobrze :tak:
poza tym dzis dostalam nowine od mojej przyjaciolki z Paryza,z ktora mi sie ciut urwal kontakt,ze wyszla za maz... jestem w szoku ale bardzo szczesliwa dla niej :tak:,mam nadzieje,ze teraz ponowimy kontakt...
a dzien u nas deszczowy sie zapowiada.... poza tym jeszcze dwa dni i mam dlugi weekend - piatek wizielam sobie wolny i nie moge sie juz doczekac czwartku wieczorem :tak::-D...

Antilko-super,ze staranka juz tak bliziutko :tak:
Carioco- te wszystkie pierwsze razy sa tak cudowne! prosimy o wiecej fotek Stacha i na biezaco uaktualnianie o postepach :-)
Monik-gratulacje nowego autka! wiek nie wazny - liczy sie,ze nowy dla was ;-):-)
Sensi- jak spacerek?
Ena- jak samopoczucie?
Vonko,Novaczko,Alek- co u was slychac?
reszte 30-tek
pozdrawiam :-)
 
No i łóżeczko już jest dotarło w całości. Tylko małe nieporozumienie, co do wykończenia:baffled:Chcieliśmy bielone impregnowane.A przyszło surowe drewno tak jakby ledwo maźnięte na biało. M już tam dzwonił i zwrócą pieniążki a my sobie je wykończymy tak, jak chcemy. Czyli nie jest źle choć mogłoby być lepiej...
Ewuś na pewno jest dobrze:tak:
Monik czyli takie przyszłościowe rodzinne autko:-)
 
Antilko dokładnie, rodzinne autko. Takie właśnie jest wybrane z dwóch powodów. Po pierwsze będziemy się budować i do takiego samochodu nie jedno można wsadzić. A po drugie myślę że jak się uda w końcu jednego dzidziołka zdziałać to i kolejne też będzie;-):-D. Myślę że wygodnie będzie pakować wózeczek do takiego samochodu;-):-)
 
witajcie Kobitki:-)
ale miałam jazdę przez ostatnie 5 dni.., to co się dzieje w mojej robocie przechodzi ludzkie pojęcie:szok: mam dość! wracam do domu wykończona psychicznie:no: nie mogę normalnie sobie robić tego, co do mnie należy, bo co chwila pojawiają się jakieś za przeproszeniem gówna:angry: szlag mnie trafia! wokół mojej nowej szefowej zrobiło się kółko wzajemnej adoracji i jak na to patrzę, to mi się niedobrze robi:wściekła/y: intensywnie szukam pracy, bo zwariuję jak tam zostanę..W weekend miałam niespodziewany najazd rodzinny, w sumie nie było źle, ale jak się dowiedziałam o tych odwiedzinach, to miałam syf w domu, kupe prania i pustą lodówkę:baffled: z zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym, po prostu rodzina przyjechała:baffled: Do tego wykończyły mnie wybory, tzn. oczekiwanie na wynik..na szczęście wszystko dobrze się skończyło:-) No! i takie były moje ostatnie dni..a do piątku jeszcze trochę:baffled:

Najeczko przesyłam moc Urodzinowych uścisków!!! spełnienia najskrytszych marzeń Kochana!:-):-):-)
Antilko strasznie się cieszę, że leczenie ma się już ku końcowi:happy: a nowe łóżko na bank przyniesie Wam szczęście;-):-)
Monik gratuluję autka:-)
Ewuś daj znać , jak z Mamą, chociaż jestem pewna, że wszystko będzie dobrze:tak: ja za tydzień będę miała długi weekend, bo w czwartek Święto Zmarłych, a w piątek idę na urlop:-)
Kajduś co u Ciebie??:-)
Anusia :happy:
Vonko:confused:
Sensi, Carioca, Wagnies, Leyna:-)

miłego wieczoru Kobitki:-)
 
reklama
No to ja tez sie dzis witam z Wami!!!!

Dzis poprostu byl KOSZMAR :szok:. Zaczelo sie od tego ze jechalam 2 godziny do pracy! Spoznilam sie godzine! Pozniej jakies niesnaski w pracy... kazdy na kazdego patrzyl bykiem i warczal jak pies! A do tego kilka niemilych rozmow i plotek ktore dotarly do mnie z roznych zrodel! Do tego zwalila sie na mnie masa roboty bo kazdy stosuje spychotechnike i.... ach szkoda gadac... mam dosc dzisiejszego dnia.... a na dodatek jeszcze jakies pasztety w intenecie zaczynaja uzywac mojego nazwiska.... chyba jakis biomet dzis jest wyjatkowo niekorzystny!:wściekła/y::szok::-:)crazy::angry:

Monik ja juz prawie zdrowa... czekam na przepis ;-) A co to za autko macie?

Ena mysle ze to dobry pomysl zeby zabrac sie za staranka i trzymam za Was mocno kciuki!

Carioca i jak wiesci po wizycie? Aha... prosimy o zdjecie Twego maluszka....

Antila ales Ty pracowita kobitka! A tymi smakolykami to narobilas mi smaka! A zakupy - super... my jak kupowalismy lozko i materac to tez nie moglam sie doczekac kiedy go wyprobujemy ;-):tak::-D:-) I powiem Ci ze jest rewelka: lozko robione na zamowienie a materac kupiony w K'witku jakis rehabilitacyjny....

Najka wszystkiego naj, naj, naj!!! Duzo zdrowka dla Ciebie i dla Dzidzi! No i seplnienia wszystkich marzen!
A moja kuracja... hmmm no musze Ci powiedziec ze chyba to cos daje! Bo jakos zatoki mi odblokowalo tylko dzis chyba za duzo mowilam bo az mam glos zmieniony... ale ogolnie lepiej sie czuje i tak calkiem dobrze ten imbir na mnie dziala!

Alek jezeli Ci to doda otuchy to ja tez mialam koszmar w pracy... i tak mam juz od kilku tygodni! Trzymaj sie kobitko dzielnie! I szukaj tej pracy... ja tez szukam...:-(

Ewa i jak u mamy?


Alez sie rozpisalam
 
Do góry