reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Monik- a mnie ten pazdziernik wyjatkowo szybko do tej pory mija ;-):-D... ja tez mam nadzieje,ze zaczne kolejny "boom" fasolek,ale licze,ze sie znajdziemy w tym samym watku na przyszlych mamusiach... troche sie tez boje nowej fasolki i jak to bedzie - wierze,ze wszystko dobrze,ale gwarancji przeciez nie ma....
a wczoraj ogladalam u nas na tv reportaz o rodzinie z blizniaczkami i szescioraczkami... bardzo lubie ich ogladac,bo maluchy sa przeslodkie... obie ciaze byly efektem leczenia problemow z plodnoscia... oto link do ich website'u:
Discovery Health :: Jon & Kate + 8
Gosselin Sextuplets & Twins
 
reklama
Ewuś właśnie dostałam @ Wszystko jak w zegarku szwajcarskim:-D Więc zaczął się ostatni cykl bez staranek. W następnym ruszamy do dzieła;-). Terz bym bardzo chciała się spotkać z Tobą na przyszło-mamusiowym wąteczku:-D Kto wie :cool: może się uda ;-):-). W domku poczytam o tych sześcioraczkach, tyle szczęścia na raz:szok::-D
 
No wreszcie sie 30tki trochę za pisanie wzięły :)
U mnie jest za to bardzo ładna pogoda, Stachu był na dworzu ponad 2 godzinki. U nas stale to samo: cyc, sik, pryk, kimka, cyc, sik, pryk, kimka...

Dziewczyny serdecznie życzę, aby ten wspomniany wysyp fasolek wydarzył się tej jesieni. Antilka i Monik kończą przygotowania do starań więc to zupełnie realne, więc coraz wieksza siła staraczek.

Ena - ja miałam niedomogę ciałka żółtego, ale po jednym cyklu na duphastonie okazało się że jestem w ciaży :) A jesli Ci sie okres spoznia, to moze zrobisz test?
 
Witajcie!

Oj chyba nie zanosi sie na to zebym w najblizszym czasie miala wiecej wolnego... wczoraj dowiedzialam sie ze do konca roku jeszcze conajmniej 3 rajdy mnie czekaja...

Ena ja chyba jeszcze sie nie przywitalam z Toba! Witaj w naszym klubie trzydziestek!

Antila mocno Cie sciskam i mam nadzieje ze wyjdziesz juz na prosta z tym wszystkim! U mnie niestety bez zmian... ciagle nie mam okazji na spokojna rozmowe i wyjasnienie wszystkich spraw ;-( jedno pocieszenie: MOJ MEZUS ktory jest kochany w tym wszystkim i wspiera mnie jak moze...

Monik nie daj sie chorobom!!!!


Cala reszte pozdrawiam i mykam bo juz kilka rzeczy czeka do zrobienia....
 
Carioca mi lekarz też powiedział że biorąc mam sie starać ale ja nie wiem czy będe miała siłę i odwagę, okres też w tym cyklu z niedomoga ci się opóźniał?A robiłaś jakies wyniki. Czy tez jestes po poronieniu no i w końcu jak ciąża wszystko oki?Czy jak sie ma niedomogę ciałka to z ciąża oki?
 
hej :)

Sensi dobrze, że nie musisz jechać tak daleko i że przesłuchanie odbędzie się :u Ciebie" a co do odkamieniacza to Sz wpadł na ten sam pomysł i już zamówił przez internet jakiś specjalny odkamieniacz. ma przyjść jutro :tak:

Najka ja z łezką w oku wspominam kopniaki mojego Pitera :tak: ach... marzy mi się znów to poczuć, ale jeszcze prawie rok zanim zaczniemy kolejne starania....

Antila dobrze, że Ci się poprawia :tak: oby szybko choróbsko poszło

Ewa ale Wy macie temperatury :szok: a u nas zimnica brrr
a co do tej pary z bliźniaczkami i sześcioraczkami to choć dzieciaczki są przeurocze, to ja bym chyba tak nie chciała :no:;-)

Monik życzę Ci, aby ten ostatni cykl bez starań przeszedł bardzo szybko :tak:
wszystkim starającym się dziewczynom tego życzę :-)

Wagnies aleś Ty zapracowana :szok:

u nas choróbsko jeszcze jest :-( ja dziś byłam u lekarza. chciał mi przespiać antybiotyk, ale nie wzięłam. wytłumaczyłam czemu i zapisał mi coś zastępczego.
Piotruś powoli wychodzi z choróbska. zaczął dzis jeść :tak: niestety, mamy problem z piciem, bo nie może pić soków owocowych ani warzywnych, a on z kolei nie toleruje żadnych herbatek ani wody :no: koniec końców ugotowałam mu kompot z jabłek. może to nie za dobrze, ale jest to w stanie stolerować na tyle, aby się napić. i przebił mu się ząb - pierwsza czwórka :tak:

zmykam powoli do spania. życzę Wam dobrej nocy i miłego poranka :tak:
 
Dzień dobry Wszystkim:-)
Jak zwykle rano mam troszkę czasu, więc zaglądam.
Leyna przy Twoich problemach z grzybicą rzeczywiście antybiotyki to nieciekawy pomysł.No to bidulek z Piotrusia, że soczków nie może:-(
Carioca a Ty jak się czujesz w roli świeżej mamusi, bardzo zmęczona jesteś tym cyc, sik, pryk, kimka?
Ewuś rzeczywiście niefajnie z tym zwolnieniem:no:Czyli koniecznie szukaj innej pracy, bo fasolina już stoi u drzwi:-D
Wagnies dzięki ja też mam nadzieję, że powolutku wyjdę na prostą, czego i Tobie życzę:tak:Jak w pracy, lepsza atmosfera?
Moniś czyli już ostatni bezczynny cykl i do roboty:-D
Sensi:-)

Vonko, Aluś co z Wami:confused:
 
reklama
Wita się Sensi kura domowa:-D:-D Dzień dobry:happy:

1.śniadanko zrobione, zjedzone, pozmywane
2. mężuś z ekwipunkiem spożywczym do pracy wyprawiony
3. pranko zrobione
4. mięsko na obiad się tuszy i pachnie na cały dom
5. mamuśka przygotowana do pokazania się ludziom na ulicy
6. Kuba po jedzonku o 6 przysypia
7. autko podstawione-jedziemy do pradziadków Kuby-moich dziadków(oboje mają po 89 lat, w ubiegłym roku obchodzili 65 lat małżeństwa:szok::szok::szok::szok::happy:, są bardzo sprawni fizycznie)-mieszkamy 10 km od nich, więc jesteśmy minimum raz w tygodniu. Kuba ma też drugą prababcię -moją babcię (lat 87-również bardzo sprawna

i tak sobie myślę, że mimo wszystko, jak wrócę do pracy, będzie mi tego wszystkiego (czytaj luzu:tak:) bardzo brakowało
 
Do góry