reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Vonko:-( przykro mi bardzo, trzymajcie się! Może lekarz coś poradzi...
 
reklama
Witam was moe kochane 30-teczki..

Ja tylko na chwilke.. Chcialam was zapytac czy ktoras z was brala Clostilbegyt -clo. ? Pytam bo czuje sie po tym leku ( chyba po tym leku) podle...Mam niesamowite mdlosci i zawroty glowy. Ale najgorsze jest to ze jestem zalamana i ciagle zaplakana bez wyraznego powodu. takiego dolka psychicznego nie pamietam nie mowiac juz o bezsennosci i bolach podbrzusza..Czy wszystko to moze spowodowac ten lek????
Poza tym mam zajete kompletnie zatoki nie moge oddychac i skacze mi tempka no i bardzo matrwie sie o moja inseminacje...:-(

pozdrawiam was cieplutko..
 
witajcie moje drogie....
ja juz sie uspokoilam i z pokora zaczynam znosic nadchodzaca @.... wyplakalam sie juz wystarczajaco w ciagu tygodnia i w piatek ( kanaly lzowe musza byc czysciutkie ;-):laugh2:), wiec teraz czas na usmiech i nowe oczekiwanie....:tak:no i na rynek wyszla nowa odmiana podpasek,ktorych zwykle uzywam,wiec bede miala okazje je wyprobowac ( szukam we wszystkim czegos pozytywnego,zeby sie na duchu podtrzymywac)... zakupilam troche materialu i bede szyc w tym tygodniu,bo mam bardzo na to wielka ochote... zaczne od spiworkow i potem mam wplanie zaslony... zaluje tylko,ze mieszkacie tak daleko,bo bym chetnie i wam poszyla spiworki do wozkow dla maluchow .... a moje kochanie dal mi dzis na otercie lez i smutkow swoja karte kredytowa i wyslal na zakupy z mocnym zakazem kupowania czegokolwiek dla dziecka... moglam wydawac tylko na mnie,co mi nie wychodzi najlepiej ostatnio,bo ciuchow mam sporo i nie chce kupowac nowych,bo zakladam,ze w koncu zafasolkuje i bede potrzebowac bardziej ciazowych .... wiec sobie kupilam na DVD ostatni sezon "sex and the city" - nie wiem jak on sie nazywa po polsku... bardzo lubie ten serial i wlasnie skonczylam ogladac kilka odcinkow... i mi juz lepiej... zjedlismy mila kolacyjke i zaraz pojde spac... ( Joe sie uczy do egzaminu w poniedzialek)...
Vonko- przykro mi z powodu twojego meza,ale dobrze,ze juz to wykryto,to lekarze beda mogli sie nim dobrze zajac... i tez dobrze,ze twoje wyniki wyszly dobre- to juz polowa sukcesu... zobaczysz wszystko sie dobrze ulozy....
Majeczko- jak tylko mozesz to konsyltuj sie z lekarzem... na pewno wszystko sie uda ,trzymam razem z reszta dziewczyn kciuki za was....
Maraniko- dolaczam sie do zyczen urodzinowych... mysle,ze w tym tygodniu bylam ciut przewrazliwiona,a o zmianie pracy mysle juz dawno,tylko ciezko mi sie zabrac za szukanie nowej....
Najka- trzymam kciuki za twoje testowanie,moje zdaje sie znow sie odwlecze,ale jeszcze czekam do poniedzialku lub az zacznie sie @ na dobre,bo na razie tylko sporadyczne plamienie.... a te nasze chlopiny maja z nami niezly cyrk przez kilka dni w miesiacu.... no ale coz na to poradzic....
Antila- dobrze,ze juz czujesz sie lepiej i korzystaj z wyjazdu...
Wagnies- wspolczuje stresu zwiazanego z praca... odpocznij troche u rodzicow... co do nadgodzin to placa mi co do minuty prawie, pod tym wzgledem nie moge narzekac,bo sa w miare fair... po prostu zdenerwowal mnie fakt,ze moj szef nie pomyslal,ze ja moge miec i zycie i jakies plany na wieczor.... szkoda slow....
Carioca-a jak tobie mija weekend?
zycze wam milutkiej niedzielki!
 
Witajcie w ten piekny niedzielny poranek,

Nie myslcie ze ja tak lubie wczesnie wstawac... nie, nie - jestem duuuzym spiochem, ale co sie nie robi dla nartek...

Antila udanego wyjazdu w gory...hmmm ja tez za chwile bede w gorach...

Vonko bedzie dobrze... przynajmniej wiecie i Wy i lekarze gdzie jest problem, teraz tylko musicie trafic na dobrych specjalistow i trzymam za Was kciuki!!!

Ewa to super ze kanaly lzowe przeczyszczone ;-) A za nowa pracka to zacznij sie juz rozgladac...

Na razie tyle - musialam do Was zagladnac bo wieczorem to pewnie nie bede miala sil...
Milej niedzieli wszystkim zycze
 
Witam was moe kochane 30-teczki..

Ja tylko na chwilke.. Chcialam was zapytac czy ktoras z was brala Clostilbegyt -clo. ? Pytam bo czuje sie po tym leku ( chyba po tym leku) podle...Mam niesamowite mdlosci i zawroty glowy. Ale najgorsze jest to ze jestem zalamana i ciagle zaplakana bez wyraznego powodu. takiego dolka psychicznego nie pamietam nie mowiac juz o bezsennosci i bolach podbrzusza..Czy wszystko to moze spowodowac ten lek????
Poza tym mam zajete kompletnie zatoki nie moge oddychac i skacze mi tempka no i bardzo matrwie sie o moja inseminacje...:-(

pozdrawiam was cieplutko..

Majeczko - ja brałam clostilbegyt 3 cykle :-) fakt, że czuam się po nim nieciekawie w pierwszym cyklu, ale w 3 (dawkę miałam 2x1) zaciążyłam :-) Tobie, życzę tego samego :tak:
 
widze,ze juz pierwsze forumkowiczki wstaly,a ja jeszcze nie poszlam spac,bo odpisywalam na e-mail'e.....
dziewczyny czy u was tez jest dzisiaj zmiana czasu? bo u nas teraz zamiast w kwietniu... do tej pory zawsze byla roznica tygodnia miedzy Polska a Kanada,a teraz to nie wiem....
 
witajcie 30 -tki:)
majeczko, mam nadzieje, ze Clo pomoze:) jest wiele przykladow dziewczyn tu na forum, ktorym ten lek pomogl, wiec u ciebie tez tak na pewno bedzie:tak: niesety ma nieprzyjemne skutkii uboczne, ale wszystko mozna zniesc... buziole, trzymaj sie!!
vonko, nie wiem co napisac... kurcze, ze tez musialo sie cos takiego przypaletac!!:wściekła/y::no: brak slow... mam nadzieje, ze maz trafi na dobrego lekarza.... ściskam mocno!!
Najka, hmm, moze jednak @ nie przyjdzie... trzymam kciuki:tak:
Ewa, ciesze sie ze juc ci lepiej i tyle rzeczy masz w planach do zrobienia ;-):tak: bedzie dobrze wszystko:) ja tez wczoraj bylam na zakupach, kupilam sobie cos do ubrania i tez mi sie lepiej zrobilo:-D

buziaki dla wszystkich i milej niedzieli:tak:
 
Witajcie!
Dzisiaj nie wytrzymałam, stwierdziłam, ze 14-go dnia po owu prawdopodobnie mogę zrobic test i oczywiście wyszedł negatywny. Jak głupia jakiegoś cienia się dopatrywałam, eh...Bo tempka dalej 37,1, ale w najbliższych dniach wszystko się roztrzygnie. Znów walczę o zachowanie spokoju. Poza tym przeczytałam, ze przy torbieli na jajniku możliwe jest, ze test wyjdzie fałszywie pozytywny, tylko mam nadzieję, ze wtedy z krwi jest miarodajny, bo inaczej to bez sensu...
Zaraz wychodzę na słoneczku i postaram się oderwac mysli od tych spraw.

Majeczko pozdrawiam! Co do clo to nie mam doświadczeń, ale co do zatok niestety tak. Spróbuj inhalacji, np. z jakiejś soli leczniczej (ja używam iwonickiej) i nagrzewaj czoło, ale jeśli nie przejdzie idź do lekarza, bo nie można tego lekceważyć.

Ewo ciesze sie, ze u Ciebie lepiej! Zawsze masz plamienie przed @? Któraś z dziewczyn pisała, ze to może świadczyć o za małym poziomie progesteronu chyba. Wybierasz się na jakieś badanka? A co do zmiany czasu to w Polsce w ostatni weekend marca. Tak właśnie zastanawiam sie jak w tym roku, czy 24/25.03, czy 31.03/1.04.?

Kajda :-)!

Miłej niedzieli!
 
witajcie weekendowo:-)
Vonko Kochana teraz to Wam jest potrzebny dobry lekarz, który to wszystko ogarnie, całe szczęście że u Ciebie wyniki są dobre:tak: a lekarz musi Wam poradzić co dalej- jak z Twoim mężem? jak go leczyć? zobaczysz, po wizycie może już wiele się wyjaśni:tak: trzymam mocno kciuki! 16 marca, tak??:-)
Majeczko ja brałam Clo 2 cykle póki co i czułam się nie najgorzej, zdecydowanie gorzej mi po orgametrilu:baffled:
Najeczko przykro mi z powodu negatywnego teściku:-( ale może jeszcze nie wszystko stracone, szczególnie że tempka ładna i @ nie ma:-) a ja wczoraj wieczorkiem na Hipotecznej wzięłam zastrzyk z pregnylu- może Lublin okaże się szczęśliwy:-D
Kajduś nic nie poprawia lepiej humoru, jak zakupy ciuchowe, szczególnie że robi się coraz cieplej:-)
Wagnies, Maraniko, Anusia, Ewuś, Antilko, Carioca, Sensi i wszystkie 30-stki miłej niedzieli:-)
 
reklama
Dzień mnie nie było, ale za Wami nie da się nadążyć:-)
Vonko przykro mi:no: Ale nie martwicie się, jak któraś już wspomniała ważne, że Twoje wyniki są bardzo dobre, a to już połowiczny sukces i teraz na pewno dobry lekarz to wszystko ogarnie i pomoże. Będzie dobrze:-)
Majeczka ja brałam clo, ale nie zaobserwowałam u siebie jakiś specjalnych skutków ubocznych, ale wiem, że niestety przy tym leku bywają...za to jak wspomniała Kajunia na pewno efektywny:-)
Ewa mam nadzieję, że limit przeczyszczania kanałów łzowych to już wykorzystałaś na zapas, nawet ten z przyszłych miesięcy i teraz to tylko ten pogodny nastrój będzie Tobie towarzyszył. Swoją drogą faktycznie szkoda, że mieszkasz tak daleko...:no: Taki śpiworek to musi być cudo:tak: Ja wczoraj dostałam od mamy rożek kąpielowy....tyle, że jeszcze moja siostra była w nim opatulana czyli ma już jakieś 40 lat:-) Wzruszyłam się do łez...
Najka eee tam to jeszcze o niczym nie świadczy, czasem pierwsze testy nic nie wykrywają:tak: Tempka jak widzę super więc trzymam kciuki:-)
Carioca co tam u Ciebie?
Anitlka super , że już lepiej się czujesz, a ten wyjazd z przyjaciółmi to naprawdę bomba. Mam nadzieję, że wypoczniesz i oderwiesz się od codzienności, a niespodzianka okaże się fantastyczna:-) Baw się dobrze:-)
Alek, Wagnies, Sensi, Anusia i wszystkim niewymienionym z racji zaawansowanej sklerozy życzę miłej i spokojnej niedzieli:-)
 
Do góry