reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Kochane spiszmy dzisiejszy dzień po prostu na straty:elvis::elvis:

Carioca tata ma badania za tydzień w czwartek, a ja w piątek (16 marca)

A suwaczek sam mi się zamienił:confused::confused::confused::confused::confused:
 
reklama
Ewuś dopóki @ nie ma jest nadzieja:tak: poza tym, jak nie teraz to następnym razem:tak:
Sensi uszy do góry!:tak:
 
Sensi- gratulacje!
Alek- wiem... ale w nastepnym cyklu chyba zrobie sobie przerwe.... pomysle dzis po pracy,bo na razie czeka mnie bardzo duzo roboty: zkupy,pranie i opieka nad 3 natolatkami.....
 
Sensi, Carioca sliczne suwaczki macie:tak::-D
a ja dzisiaj jakas taka nie do życia, pomimo wiosny za oknem... zblazowana jestem jakas taka:baffled: od kilku godzin czuje duze napiecie w podbrzuszu i kłucia... ech, chce juz do domku!!
 
Właśnie wróciłam ze szpitala, ale nic nie załatwiłam. Wszyscy lekarze byli na sali operacyjnej:szok: Podobno wystąpiły jakieś poważne komplikacje podczas operacji ginekologicznej u młodej dziewczyny i usiłowali ją ratować a poza tym dwa nagłe cięcia cesarskie( jedno robione na sali operacyjnej laryngologii).Nie chciałam czekać, pewnie i tak po operacji doktor byłby skonany.Jeżeli nadal będzie mnie bolał brzuch to może wieczorkiem podjadę.

Maraniko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:-)
 
Witajcie! W końcu WEEKEND!

Maraniko spełnienia marzeń, pięknego czasu z dzieciaczkiem pod sercem!

Antilko szkoda, ze nie dostałaś sie do lekarza, moze rzeczywiście wieczorkiem? Ściskam Cie!

Wagnies jak tam decyzja?
Kajda odpocznij w weekend!:-) Właśnie jak z Twoim testowaniem?Chyba miałaś sporo później owu, to chyba cykl wydłużony?:confused:

Sensi trzymaj się! Też wierzę, ze będzie dobrze! Gratuluję połówki ciąży!

Aluś te warsztaty będą we Wrocławiu. Prowadzone przez ginkę, która ma bardzo ciekawe podejście holistyczne. Możesz poczytać sobie na tej stronie, którą wczoraj usiłowałam podać, ale wystarczy wpisać preetigin w wyszukiwarce. Jej ksiażki mnie bardzo zainteresowały, można sobie poczytać spis treści i wstęp. Zamówiłam sobie "Kobieta i natura". Jest też fajna ksiażka dla kobiet w ciąży.

Carioca u mnie dziś jakoś szaro, chłodniej i mokro, ale mimo tego jakiś lekki wiosenny zapach unosi sie w powietrzu.:-)

Arabello ciepłe pozdrowienia dla Ciebie i Twojej fasolki!

Ewo rzeczywiście Twoja praca nie jest łatwa! Nie zaszkodzi innej poszukać, moze akurat znajdziesz coś Ci bardziej odpowiadającego? A kciuki trzymam i tak!:yes:
Ale sie wyśpię w końcu i postaram się o pracy za dużo nie myśleć!:-) Czego też Wam życzę!
 
Witajcie w piatek po poludniu - poczatek weekendu!!!

Kajda z racji tego ze pracuje w firmie, ktora ma glowna siedzibe w Warszawie wszystkie szkolenia, zalatwianie waznych papierkologii to koniecznosc wyjazdu do Warszawki... a teraz mialam szkolenia i za jakis czas znowu jade na nastepne szkolenia - trza zaebrac jak najwiecej papierkow co by ladnie CV wygladalo ;-)

Sensi, Carioca jakie super suwaczki macie!!!!

Sensi wiesz ze nie wolno Ci sie zamartwiac bo dzidzia to moze pozniej odchorowac!!! nununu - prosze tu dobrze myslec, ze wszystko bedzie dobrze zarowno z tata jak i dzidziusiem!!!

Alek sama nie wiem czy dobra decyzje podjelam... okaze sie za kilka miesiecy... tzn nie podpisalam dzis wypowiedzenia, wiec jak nas zwolnia to zadnych odpraw z porozumienia nie dostane... ale czas pokaze. Poza tym dzis mam jakis pechowy dzien i wszystko sie sprzysieglo przeciwko mnie...
Niestety w pracy nie mialam szans do Was zagladanc - nie wiem co sie dzieje ale od jakiegos czasu mam taki za..... w pracy ze czesto nawet nie mam czasu na kawke...
Widze ze odpoczywalysmy w Tunezji z tym samym biurem....

Carioca77 ja sie za wiosna nie rozgladam za bardzo bo jeszcze zobacze ze nartki juz musze schowac ;-)

Ewa-Krystyna to troche ci pracodawcy nie fair postepuja. A przynajmniej placa Ci za te wszystkie nadgodziny? To moze rzeczywiscie zacznij sie rozgladac za nowa praca - moze taka gdzie bedziesz miala tylko sama opieke nad dzieckiem bez prowadzenia domu? Trzymam kciuki i nie daj sie tak wykorzystywac!!

Jak to dobrze ze juz weekend moze jakos odreaguje ten pogiety tydzien!! Sciskam Was mocno
 
reklama
hej:)
nie wiem jak dojechalam do domu...musialam kilka razy gwaltownie hamowac:-p:baffled:cos ta zmiana pogody nie za dobrze na mnie dziala:dry:
no i znow poszlam spac...
wlasnie wstalam i nic mi sie nie chce
podbrzusze nadal paskudnie mnie ciagnie... ech

Najka, wlasnie planuje poczytac o tej babce w necie.. od ginekologii holistycznej.. mam tylko nadzieje ze to nie sa jakies tam czary mary;-):tak:
Alus, u mnie dopiero 4 dzien wyzszej tempki, od wczoraj biore luteinie wiec jeszcze 10 dni do @.
wagnies, to masz gorraco w pracy.... ja mialam taki czas na poczatku jak przyszlam do tej obecnej w ktorej jestesm, ze tez co chwile latalam na jakies szkolenia, w pewnym momencie az mialam dosc tego:baffled::dry:

dobra dziewuszki, milego popoludnia i wieczoru wszystkim zycze:-)pa!
 
Do góry