reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Cześć Kochane:-)
Oczywiście nie mogłam się powstrzymać, aby do Was zajrzeć. Cichaczem zakradłam się do komputera w pracy:-D
Kajuniu bardzo dziękuję za gratulacje:happy:
Najko staram się nie przemęczać, ale sama ilość godzin jest wykańczająca.W związku ze specyfiką mojej pracy( ilość godzin i narażenie na infekcje) będę chyba szybko musiała poinformować kadry:confused:
Najeczko, co Ci może poprawić nastrój?
Dziewczynki, kiedy mam iść do gina? Chyba w tym tygodniu to za wcześnie:confused:
Dziwne, ale nie mam wstrętu do kawy, wręcz przeciwnie i wiecie na co mam jeszcze ochotę...... na piwo:szok:, którego wcześniej nie znosiłam :baffled: Zastanawiająca ta moja ciąża, myślałam, że do takich rzeczy powinnam mieć wstręt
 
reklama
Antilko tez myslę, że kadry trzeba poinformować jak najszybciej, ale najpierw musisz mieć chyba zaświadczenie od lekarza. Dlatego warto do niego pójść szybko. Na usg pewnie jeszcze nic nie widać, więc na nie później, ale może lekarz coś Ci poradzi i da skierowanie na jakieś badania. A jak masz prace z dużym narażeniem na infekcje to może jednak na zwolnienie? No i trzymaj sie tam i niech szybciutko i spokojnie czas Ci w pracy minie!:-)
A ja mam jedynie ochotę na siedzenie pod kocem z książką i herbatką. Niestety, mam w domu troche do zrobienia i do pracy też, ale postaram sie jednak z tym nie przesadzać. Energii brak.:huh:
Pozdrowionka 30-stki!
 
Hejka :-)

Ja to właściwie dzisiaj sobie świętuję......Obiadu nie musiałam gotować (teściowa sie wykazała i zaprosiła nas:-p ) Sprzątać też wyjątkowo nie musze ...bo mąż się wykazał:cool2: normalnie sielanka:laugh2: :laugh2:
Uwielbiam takie dni:happy: :happy: :happy:

Anlilko doczytałm że Ty ostro zasuwasz w pracy i tak dłuuuuugo:baffled: Wierzę że to szybciutko zmienisz tak żeby Tobie było dobrze:tak: :tak: Wiesz co, od wczoraj mam taki świetny humor - dzięki Tobie. Jeszcze raz G R A T U L U J Ę !!! Tak sobie nieśmiało pomyślałam, że skoro teraz jak widać ;-) bociany szaleją w południowej Polsce to ja też mam szansę:tak:

Alek nie smutaj się:no: :no: nie warto. Zobaczysz że pęcherzyki będą jak malowane, daj im troszkę czasu. U mnie też w czasie monitoringu na początku lekarz nie był zachwycony. Ale potem okazało się że poprostu za wczesnie zacżeliśmy je podglądać:cool2: Będzie dobrze uwierz mi. Buźka.

Cariocamamusiu jak tam zdróweczko? A co Ty masz za prace ręczne?? Tak wogóle to podoba mi sie Twoje spostrzezenie : co miesiąc to prorok:laugh2: :laugh2:
 
A .... zapomniałam się pożalić. Od wczoraj boli mnie brzunio niestety tak przedmałpowo. W zasadzie to czekam na ta wredotę bo jak wiecie 13-go jestem umówiona w klinice.... ale z drugiej strony...wcale bym sie nie obraziła gdybym "musiała" ta wizyte odwołac.
 
Vonko - obyś "musiała" życzę Ci tego z całego serca :-)

Antila - jesteś pielęgniarką? Mozesz się już bujnąc do lekarza - aby Ci na wszelki wypadek wystawił już zaświadczenie, tylko proponowałabym betę zrobić bo na podstawie niczego innego gin jeszcze nie pozna ciąży. Nie krępuj się i nie zastanawiaj czy wypada czy nie, nie bądź chojrak.

Newfie - będzie ok :-) oszczędzaj się i nie zamartwiaj. Na kiedy masz termin?
 
Carioca pracuję w dwóch zawodach w przychodni i w czymś na kształt ośrodka interwencji kryzysowej. Wyniki betki mam z piątku może wystarczy lekarzowi:confused:
Vonko tak, tak bociany panoszą się w południowej Polsce:tak::tak::tak:
Trzymam kciuki abyś musiała odwołać wizytę tak ,jak ja monitoring:-)
Najko ja też chcę pod kocyk.Jak tylko możesz to odpoczywaj i za mnie też odpocznij;-)
Newfie nie smutaj się za bardzo
 
Witam moje Drogie 30-teczki!!

Przede wszytskim
OGROMNIASTE GRATULACJE Antilko!!!!! Obysmy wszytskie wkrotce mogly cieszyc sie II kreseczkami!!!!

Ja od czwartku leze i umieram sobie, mam kopletnie zatkany nos i spuchniete gardlo - kaszle przeokrutnie a zatoki to mi doslownie rozsadza.. Naprawde nie wiem jak to sie stalo - nagle mnie zcielo bez wczesniejszych znakow ostrzegawczych ..:-( Najgorsze jest to ze to juz 3 dzien a ja nie czuje sie wcale lepiej.. Powinnam chyba wziazc jakis antybiotyk ale lekarz powiedzial ze to wirus i kazal lezec brac paracetamol i robic inhalacje.. Oni tu na wszystko daja paracetamol...A dzis miala przyjsc@ jak jutro sie nie pojawi to znaczy ze cykl spozniony czyli kolejny tez bedzie pozniej a ja w marcu mam tylko tydzien urlopu jak @ sie spozni to nici z inseminacji...:-( A spozniona @ wolalabym kojarzyc z czyms przyjemniejszym...

pozdrowki dziewczyny...
 
witajcie wieczorkiem..
Kobitki jesteście Kochane!!!:tak: bardzo Wam dziękuję za wszystkie słowa otuchy:tak: wiem, że trzeba wierzyć i nie załamywać się, ale..wiecie same jak to jest..są chwile, kiedy ma się po prostu dość!:-(
Majeczko a może @ będzie jednak zgodnie z planem? mam nadzieję, że wszystko uda Ci się tak, jak sobie założyłaś:tak:
Najeczko niedawno wróciliśmy z Lublina, ale tam śniegu!:szok: w W-wie to już nie ma w ogóle..
Vonka mam nadzieję, że jednak odwołasz tą wizytę 13-ego;-)
Antilko idź do gina i poinformuj jak najszybciej pracodawcę, jeżeli Twoja praca może być zagrożeniem dla Maluszka, albo dla Ciebie, no i nie wolno Ci się teraz przemęczać! a jak z tymi nartami?? :-D bo jak rezygnujesz ze śmigania, to my tę Marzannę chyba jednak szybciej z Cariocą załatwimy:-D
Kajda dziękuję Ci :-*
Newfie odpoczywaj i nic się nie martw! będzie ok:tak:

Carioca, Sensi, Ewa, Arabella,Anusia buziaczki:-)

miłej nocki..:-)
 
Krótka ta sobota jakaś, już sie kończy...

Vonko widzę, że Ciebie też przed@owo brzuch boli, ale skoro te bociany tak w południowej Polsce to może jednak jeszcze szanse są?;-)

Antilko ale jutro to już Ty pod kocykiem!:tak:

Majeczko życze szybkiego zdrowienia!

Aluś zawsze w Lublinie więcej śniegu niz w Wawie! :-D Ale z godziny na godzinę mniej, za to wody wiecej. :oo2:

Dobrej nocki!
 
reklama
Dzień Dobry :-)
Właśnie wróciłam z pracy, było całkiem ok.
Majeczko dziękuję za gratulacje:happy: No ja myślę, że teraz to się posypie z tego worka.Może oprócz paracetamolu coś udrażniającego zatoki powinnaś zażywać.
Aluś wiem, że czasami jest bardzo ciężko, ale Ty się chyba nie dasz:confused::-)
Poczekajcie jeszcze chwilkę z tą Marzanną, urlop mam już rozpisany to chociaż sobie popatrzę na narciarzy:tak:
Newfie jak się dzisiaj czujesz
Ewo a Ty gdzie się podziewasz:confused:
Vonko jak brzuszek,nadal boli:confused:
Carioca
na kiedy masz termin wg om?
Ale się ciekawska zrobiłam:-D:-D:-D
Sensi, Jaguś, Arabella, Wagines, Kajuniu, Kajda
i wszystkie pozostałe 30 buziaki
Życzę wszystkim miłej niedzieli:-):-):-)
 
Do góry