reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

zuza - to wrzuć mi tu albo na fb please:tak:

Gatto to i ja także tutaj : zdrówka , miłości i dużo wolnego czasu dla siebie *** :tak::tak:

uciekam narazie bo mi się chorowitek budzi ..
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej

ojjj coś się wena zacięła.. trza chyba jakieś prowokacje powymyślać bo nikt oprócz nielicznych tu nie pisze :-(
a Caterina to już w ogóle się nie odzywa, czasem po wezwaniu do tablicy.. nie wiadomo czy już urodziła..

dziś beznadziejne uwielbiane halołin, jejku jak ja nie cierpie tego dnia!!!! :wściekła/y::wściekła/y::angry: grupy gówniarstwa dzwonią do domofonu i potem w drzwi, no odstrzeliłabym dosłownie.. jak mi dziś zbudzą Patryka to jutro w wiadomościach usłyszycie o desperatce co to niewinne dzieci wystrzeliła w kosmos :-p
 
cześć

ja na moment.. w wiadomościach o mnie nie usłyszycie, wczoraj była cisza.. żadnych wyborów typu psikus - cukierek..

Patryk jeszcze śpi :O a ja pomału zatapiam się w pamięć o tych których już nie ma, wiem.. powinno się codziennie.. ale dziś jakoś tak szczególnie nastrojowo jest..

miłego dnia Dziewczynki, zdrówka dla wszystkich a szczególnie dla Dzieciaczków :)
 
Cześć dziewczyny.

Muma zapomniałam kochana . Wybaczysz mi ? Jak Ci się przyda jeszcze ten przepis to wyślę Ci go dzisiaj. Obiecuję.

U nas nie ma takich jeszcze zabaw ;-).

Idą u Nas piątki i druga noc marudna . Znowu się zaczyna . Masakra.

Katiuszka zdrówka dla Julka.


Miłego dnia :-*
 
Dzięki zuza **

Dynia stoi na ganku jak stała, bardzo ładnie wygląda ale już na pewno zmarzła więc raczej czeka na śmieciarzy.
Ja mam inne zadania i stresy, jutro usg, Oli coraz bardziej zipie i ropieje a dziadek z babcią całkiem mi odlecieli po tych nowych lekach:-(
Przede mną trudny tydzień.

Wam życzę spokojnego,
Buziaki**
 
ojjj Muma to sie masz! Trzymaj sie kobieto dzielnie.
Mega duzo zdrowia dla Olusia.

U nas ida czwórki górne, zasypianie czasem trwa godzine, bidulek ma tak spuchnięte ze współczuję mu :(
Weekend u nas super, Mieszko zdrowy. Jutro żłobek tez na 8h. W czw i pt byl juz na pełen etat,a ja całą chałupę uprzątnęłam.
Ja zaczęłam prace, na razie w domku pracuje, zapowiada sie fajowo, trzymajcie kciuki:tak: Ok uciekam popracować.
 
Hej:-)

Szyszunia to super z tą pracą !! I fajnie, że Misio mały tak ładnie się trzyma zdrowy !!:tak: Ekstra !

My idziemy zaraz do lekarza z Olciem, po antybiotyk chyba, posiedzi w domu do 11 listopada i mam nadzieję, że już potem tez będzie spoko.. Póki co już wszystkich nas wymęczył strasznie, źle się czuje, jest marudny, znowu zaczął podgryzać ;-)

Byłam przed południem na usg , to tylko wielka torbiel :tak::tak::tak: Mam biopsję 15 listopada ale tylko po to, żeby wyciągnąć ten płyn, oczywiście zbadają go ale magik twierdzi, że to na pewno nic złego. Powiedział, że w ogóle ładne te piersi hehehe;-) A że 3 lata temu byłam u niego raz na monitoringu owulacji (tylko u niego był termin a ja musiałam tego dnia) to pogadaliśmy sobie o dzieciach, karmieniach itp Powiedział żeby nie słuchać ginów, że w czasie laktacji bez sensu robić usg pod kątem guzków w piersi, to nic nie przeszkadza a wielu kobietom bardzo namieszało w życiu.. Ech wniosek z tego taki, szkoda płacić kasę za niemagików, a NFZ to w ogóle w kosmos...
Biopsję też oczywiście prywatnie robię bo pewnie z rok bym czekała.

Buziaki kochane, zdrówka wszystkim :tak:
 
Muma szybko ta biopsaj, ale w sumie dobrze bedzie szybko i bezboleśnie i po temacie :*
Zdrówka nieustająco dla naszych bobasów.

Musze troszkę popracować, wiec uciekam. Pozdrawiam wszystkie babolki.

ps: jutro lece sie obciachac na krotko :-)
 
reklama
Do góry