reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ja mam szary to kurzu tak nie widać ale rysy niestety ;-).

No to kochana szykują Ci się przedstawienia pierwsze u Oliego ;-) nagrywaj wszystko tylko i później nam puścisz ;-)


Moja zaczyna ładnie sama stać w końcu i przy pchaczu chodzić bo tak to się bała ;-)
 
reklama
Niech się puszcza czas najwyższy ileż można czekać ;-). Hehe :-).

Może następnym razem będzie zafascynowany jakimś występem i z ukratka nagrasz. My dzisiaj kotlety schabowe na obiad ,muszę do sąsiadów po jajka iść mają wiejskie swoje kurki :-) podrzucę od razu im chlebek suchy.
 
Muma oj wiem, jak mozna byc wkur.... jak sie zarysuje samochod, mnie sie przydarzylo tylko raz ale za to porzadnie, az mi sie plakac chcialo:-( Uuuu imprezy zlobkowo/przedszkolne sa suuuper!! na pewno kiedys dasz rade nagrac:tak: nie od razu Krakow zbudowali :-D:-D

A moja barszczu nie tknela, bo zrobilam z torebki i chyba za slony, no coz...musialam jej zrobic kasze z sosem pomidorowym. Teraz poszla spac. Wczoraj spala od 3 do 6 po poludniu!!! ja bylam w pracy, a dziadki tak jej pozwolili!! nosz kurna. Dzis po 1,5 godzinie ja obudze , akurat przed robota zdaze jeszcze.

Zuzanka noooo basen jest fajny, tylko wlasnie trzeba uwazac na uszy, dobrze wysuszyc wlosy i ubrac sie po nim, zeby nie zalapac jakiegos przeziebienia. Mloda lubi bardzo.
 
hejka

Gatto buziak za to ze napisałaś ze każda przechodzi przez rozlake związana z powrotem do pracy..tak jakoś mnie to podbudowalo :)

Gochson no ja jeszcze mam to nieodparte wrażenie ze przy babci Patryk jest całkiem inny ;)

Muma boś z kamerą na środku stanęła..trza było się gdzieś schować i z ukrycia nagrywać ;) :p ale nic to! na następnej imprezie nagrasz super film :)
Noooo Julka bardzo ładnie się zachowała dziękując..a jak się jej podoba szwargotanie rodowitych Niemców?

Zuza Mysza widzę już wie jak Mamę wychowywać ;) :D na pocieszenie powiem ze mam to samo ;) owinięte jestem wokół małego Patrysiowego paluszka ;)

dajecie do jedzenia dżem? ja chyba też kupie..nie mam własnej roboty ale mam ten eko sklep, tam są cuda niewidy :)

i szykuje się zrobić kapusniak z kiszonej kapuchy, ogórki Patryk juz jadł, kiszona tez juz spróbował wiec zupa tez Mu pewnie posmakuje :)

Katiuszka żyjesz? pewnie się wkurzylas na mnie za te komenty na fb <zawstydzona> sorki :*
 
Gatto 3 h ?? :O :O :O WOW ! No to później pewnie szaleństwo było . Moja zjadła talerz ziemniaków mlaskała przy tym jak kot ;-) Hehe ale wiem że najedzona . Drugą drzemkę dzisiaj zalicza pewnie z godzinkę pośpi. Gatto Ty jakoś ba zmiany chodzisz do pracy ??

Ja nie kładę swojej pyzy po 17 choćby miała paść później bez kąpania :-) na szczęście wytrzymuje do 18:30 do kąpania i o 19 śpi smacznie.


Ani@k Katiuszka nie z tych co się obrażają zaraz.;-). Pewnie Julek jej daje popalić i czasu nie ma biedna. Oj a te nasze dzieci to Mali terroryści :-). Będzie tak długo koło nogi w kuchni stać aż ją wezmę na ręce . Może jak zacznie chodzić to będzie inaczej ??


A ja zaraz do fryzjera idę ;-).
 
Cześć dziewczyny.

Witam się z kawką i biorę się trochę za porządki o 13 jadę z Myszą na badania ucha a jutro rano jedziemy do mojego brata na mazury . Tak sobie na szybko wymyśliłam wypad ;-).


Miłego dnia.
 
Cześć i czołem.

Wrociliśmy Mysza ma zdrowe uszka i słuch też bo od razu nam zbadano :-) Myszka zdrowa na 5 jest :-) co mnie cieszy nie milosiernie :-)

Dziewczynki Miłego wieczoru :-*
 
reklama
Do góry